Top 10 Active Speakers Hi-fi – Regálové hi-fi reproduktory

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. mohr

#ad

Mohr 1 pár regálových reproduktorů KL20, kompaktní boxy, regálové boxy, hluboká membrána z polyamidu, kompaktní reproduktor, wavecor výškový reproduktor

#ad
mohr #ad - 1 pár kompaktních reproduktorů mohr kl20 – hifi zvuk za nízkou cenu – 2cestné regálové boxy – Bass Reflex – také pro použití v domácím kině. Máte otázky, přejete si poradit? zavolejte nám: 05258.

9385976 - 20 let zkušeností v oboru. Isté, hluboké basové reflexní vyladění – polyamidový basový reproduktor – silné magnetické systémy s ventilovaným polstrováním – kmitací cívka s velkým přesahem. Nejlepší rozlišení vysokých tónů - tw022wa06 výškový reproduktor od wavecor / allan Isaksen / Dánsko - inovativní nápady v detailu - 30 let zkušeností s výrobou nejlepšího HiFi šasi. Kvalitní 12db frekvenční výhybka s kvalitními součástmi – lineární ladění pro nerušený dlouhodobý požitek – 18 mm akustická přední část – kryt s vnitřními výztuhami.
Značkamohr #ad
Výrobcemohr #ad
Výška12.2
Délka10.24
Hmotnost11.68
Šířka7.48
Číslo dílu4260240890403
Modelkamohr KL20 schwarz

2. mohr

#ad

Kompaktní reproduktory, membrána s hlubokými tóny z polyamidu, bílé vysokotónové reproduktory Wavecor, kompaktní boxy, regálové boxy, mohr 1 pár regálových reproduktorů KL20

#ad
mohr #ad - Isté, hluboké basové reflexní vyladění – polyamidový basový reproduktor – silné magnetické systémy s ventilovaným polstrováním – kmitací cívka s velkým přesahem.

1 pár kompaktních reproduktorů mohr kl20 – hifi zvuk za nízkou cenu – 2cestné regálové boxy – Bass Reflex – také pro použití v domácím kině. Máte otázky, přejete si poradit? zavolejte nám: 05258. 9385976 - 20 let zkušeností v oboru. Kvalitní 12db frekvenční výhybka s kvalitními součástmi – lineární ladění pro nerušený dlouhodobý požitek – 18 mm akustická přední část – kryt s vnitřními výztuhami. Nejlepší rozlišení vysokých tónů - tw022wa06 výškový reproduktor od wavecor / allan Isaksen / Dánsko - inovativní nápady v detailu - 30 let zkušeností s výrobou nejlepšího HiFi šasi.
Značkamohr #ad
Výrobcemohr #ad
Výška12.2
Délka10.24
Hmotnost11.68
Šířka7.48
Číslo dílu4260240890427
ModelkaKL20 weiss

3. Nubert

#ad

Nubert nuLine 34 | pár regálových reproduktorů ořech | 2 kusy kompaktních reproduktorů | reproduktory pro stereo | kvalita domácího kina a HiFi na vysoké úrovni | Pasivní regálové boxy s 2 způsoby,

#ad
Nubert #ad - Již více než 45 let vyvíjí nubert reproduktory a hifi produkty se srdeční krví. Výroba: hifi reproduktory s hrdostí nesou predikát made in Germany. Konstrukce: 2cestné reproduktory nabízejí vždy jeden výškový reproduktor a jeden basový reproduktor.

Hifi boxy přitom nastavují standardy kvality zpracování a přesvědčí opticky stejně jako zvukem. Kompaktní regálové reproduktory vykouzlí plný zvuk a působivý vzhled ve vašem obývacím pokoji. Pro optimální zvuk použijte jednoduše spínač na zadní straně.

Funkce: naše reproduktory řady nuline nabízejí možnost přizpůsobit zvuk vašemu vkusu a prostoru. Zavolejte nám na číslo 0717187120 a nechte se nadchnout našimi zkušenými poradci. S pasivními reproduktory si můžete užívat hudbu se zesilovačem pro stereo nebo prostorový. Podrobnosti: kvalitní povrchy splňují prvotřídní komponenty.
ZnačkaNubert #ad
VýrobceNubert #ad
Výška13.39
Délka12.2
Šířka8.27
Číslo díluA037583P

4. KEF

#ad

HiFi | domácí kino | regálové reproduktory | boxy | stereo | High End | 2cestné, KEF Q350 černý pár reproduktorů

#ad
KEF #ad - Počet ovladačů: 2. Citlivost: 87 db. Barva produktu: Černá. Frekvenční rozsah: 63–28000 Hz. Typ reproduktoru: 2 způsoby. Audio výstupní kanály: 2 kanály. Kef q350 . Odpor: 8 ohmů. Doporučená oblast použití: Reproduktor.
ZnačkaKEF #ad
VýrobceKEF #ad
Výška12.1
Délka14.3
Hmotnost16.76
Šířka8.3
Číslo díluQ350B
ModelkaQ350

5. Nubert

#ad

Nubert nuPro SP-500 | černý pár reproduktorů | 2 kusy stojanových boxů HDMI eARC | TV reproduktor s magnetickou clonou | řešení obývacího pokoje s elegantním vzhledem | aktivní reproduktory s 3cestnou

#ad
Nubert #ad - Již více než 45 let vyvíjí nubert reproduktory a hifi produkty se srdeční krví. Rozsah dodávky: 2 reproduktory, 1 napájecí kabel, 1 optický digitální kabel, 1 dálkové ovládání, 1 HDMI kabel, 1 jack na kabel CINK, 1 spojovací kabel 5 m, 2 odnímatelné magnetické látkové clony, BDA.

Konstrukce: 3cestné reproduktory nabízejí vždy jeden výškový reproduktor a jeden hlubokotónový reproduktor. Integrovaná přípojka hdmi earc zajišťuje v kombinaci s Dolby Codec co nejlepší ovládání a zvuk. Zavolejte nám na číslo 0717187120 a nechte se nadchnout našimi zkušenými poradci.

Podrobnosti: nupro sp-500 přizpůsobí zvuk vašemu vkusu: basy a výšky lze regulovat nezávisle na sobě. S voice+ optimalizujete srozumitelnost řeči a široký zvuk vytváří živý pocit. Funkce: reproduktory jsou ideální pro streamování na televizoru. Jednoduše připojte všechny zdroje a užívejte si hudbu pohodlně doma. Sada se skládá z dálkově ovládaného Master a klienta.
ZnačkaNubert #ad
VýrobceNubert #ad
Výška40.63
Délka12.05
Hmotnost77.16
Šířka10.75
Číslo díluA040104

6. ELAC

#ad

ELAC Reproduktory na knihy Debut 2.0 B5.2, černý, 1 pár

#ad
ELAC #ad - 46 hz – 35 khz frekvenční odezva – zajišťuje širokou paletu přesně reprodukovaného zvuku. Snadno ovladatelná jmenovitá impedance 6 ohm – kompatibilní s téměř všemi AV přijímači a stereo zesilovači.

14, 8 cm 5 1/4 palce tkaný basový ovladač z aramidového vlákna a 2, úderově odolné basy a hladké, 5cm 1 palce měkké kopulové výškové reproduktory poskytují hluboké, rozšířené výšky pro filmy a hudbu. Přední odpalovací otvory – umožňují větší flexibilitu při umístění prostoru – také proti zdi. Silná mdf skříň s vnitřním výztuhami – skříň na reproduktory má speciálně vyvinuté vnitřní výztuže, které snižuje nežádoucí vibrace skříně.
ZnačkaELAC #ad
VýrobceELAC AMERICAS INC #ad
Výška13.5
Délka9.3
Hmotnost13.01
Šířka7.1
Číslo díluDB52-BK
ModelkaDB52-BK

7. Polk Audio

#ad

Certifikováno Hi-Res, Polk Audio Monitor XT15 kompaktní regálový reproduktor, HiFi a reproduktory domácího kina pár, stereo reproduktor, surround reproduktor, Dolby Atmos a DTS:X kompatibilní

#ad
Polk Audio #ad - Regálový reproduktor s vysokým rozlišením: monitor xt15 poskytuje realistický zvuk s vysokým rozlišením a snadnými basy pro vaše hifi zařízení nebo zvukový systém domácího kina.

Certifikováno hi-res audio: nový terylenový výškový reproduktor monitor Xt15 se dobře hodí pro požitek z audia s vysokým rozlišením od Apple Music, Tidal, amazon Music Hd, Qobuz a Spotify hifi. Isté, 25" střední/hluboký reproduktor s technologií dynamic balance hraje působivě, pevné a snadné basy: 5, hlasitě a hluboce a poskytuje hedvábné středové a silné basy bez námahy typické pro Polk.
ZnačkaPolk Audio #ad
VýrobcePolk Audio #ad
Výška10
Délka7
Hmotnost9
Šířka6
Číslo díluMXT15BK
ModelkaMXT15BK
Záruka2

8. Edifier

#ad

Edifier R1280T 2.0 na pár

#ad
Edifier #ad - Personalize your listening experience with bass, treble and master adjustment dials. Rugged and rich audio 4-inch bass driver and front-facing bass reflex ports TECHNOLOGY AND STYLE combined to make bookshelf speakers with 42W power The wireless remote adjusts the volume according to your audio preferences. Double rca input for connection to multiple audio sources.
ZnačkaEdifier #ad
VýrobceEdifier #ad
Výška9.21
Délka7.72
Hmotnost2.2
Šířka5.75
Číslo díluR1280T
ModelkaR1280T
Záruka2 years

9. Polk Audio

#ad

HiFi reproduktor, certifikováno Hi-Res, kompatibilní s Dolby Atmos a DTS:X pár, bílý, Polk Audio Regálový reproduktor Signature Elite ES20 s vysokým rozlišením pro domácí kino, stereo reproduktor

#ad
Polk Audio #ad - Promyšleně vyvinutý a konstruovaný: pevný, pevný a akusticky neutrální kryt ze speciálně tlumené MDF desky Medite, magnetický kryt reproduktoru snižující ohyb a pozlacené 5cestné připojovací svorky zajišťují nejčistší zvuk. Jedinečné technologie: díky akustickému poli s dynamic balance a fázově optimalizovanými přesnými frekvenčními výhybkami zajišťují reproduktory boxy bezproblémový, realistický zvuk nezávisle na vaší pozici poslechu.

Od klasického hifi až po dolby atmos: es20 přesvědčí jasnou, prostorovou a realistickou reprodukcí zvuku prakticky pro každý zesilovač nebo přijímač – od klasického 4 nebo 8ohmového hudebního zařízení až po nejnovější AWR prostorový zvuk s Dolby Atmos a DTS:X. VelkÝ, vÝkonnÝ plnĚ rÁhkovÝ reproduktor: zažijte filmy, hudbu a hry s plnohodnotným zvukem s vysokým rozlišením se zvukovým systémem domácího kina nebo hi-fi.

Poslouchejte více detailů: hi-res audio certifikovaný terylenový výškový reproduktor es20 poskytuje křišťálově čisté výšky 40+ kHz pro hudbu s vysokým rozlišením ve službách jako Apple Music, Amazon Music HD, Tidal, Qobuz a Spotify HiFi a zvukové stopy nejnovějších filmů Ultra HD. Ve spojení se silným 6, 5palcovým basovým reproduktorem ES20 to znamená snadné basy. Hlasité basy s nejmenším zkreslením: patentovaný design power port od polk zajišťuje díky širšímu povrchu a rovnoměrnějšímu proudění vzduchu větší výkon a menší zkreslení.
ZnačkaPolk Audio #ad
VýrobcePolk Audio #ad
Výška14.57
Délka13.78
Hmotnost17
Šířka8.27
Číslo díluSIGS20ELWT
ModelkaSIGS20ELWT
Záruka2

10. Polk Audio

#ad

HiFi , Polk Audio Signature Elite ES20 hochauflösende Regallautsprecher fürs Heimkino, Hi-Res zertifiziert, kompatibel mit Dolby Atmos und DTS:X Paar, Schwarz, Stereo Lautsprecher

#ad
Polk Audio #ad - Vom klassischen hifi bis zu dolby atmos: der es20 überzeugt mit einer klaren, raumfüllenden und realistischen Klangwiedergabe für praktisch jeden Verstärker oder Receiver – von der klassischen 4- oder 8-Ohm-Musikanlage bis zu den neuesten Surround-Sound-AVRs mit Dolby Atmos und DTS:X. Grosse, leistungsstarke full-range-regallautsprecher: Erleben Sie Filme, Musik und Games in hochauflösendem Full-Range-Sound mit Ihrem Heimkino Soundsystem oder Ihrer HiFi Anlage.

Durchdacht entwickelt und konstruiert: ein solides, festes und akustisch neutrales Gehäuse aus speziell gedämpftem Medite MDF, eine beugungsmindernde magnetische Lautsprecherabdeckung und vergoldete 5-Wege-Anschlussklemmen sorgen für reinsten Klang. HÖren sie mehr details: der hi-res-audio-zertifizierte terylen-kalottenhochtöner des es20 liefert kristallklare Höhen 40+ kHz für hochauflösende Musik von Diensten wie Apple Music, Tidal, Amazon Music HD, Qobuz und Spotify HiFi sowie die Tonspuren der neuesten Ultra-HD-Filme.

Laute bÄsse mit geringsten verzerrungen: das patentierte power port-design von polk sorgt mit weitläufigerer Oberfläche und gleichmäßigerem Luftstrom für mehr Leistung und weniger Verzerrung. Einzigartige technologien: dank akustischem array mit Dynamic Balance und phasenoptimierten Präzisions-Frequenzweichen sorgen die Lautsprecher Boxen unabhängig von Ihrer Hörposition für ein nahtloses, realistisches Klangbild. In verbindung mit dem kräftigen 6, 5-Zoll-Tieftöner des ES20 bedeutet das mühelosen Bass.
ZnačkaPolk Audio #ad
VýrobcePolk Audio #ad
Výška16
Délka8
Hmotnost17
Šířka14
Číslo díluES20BLK
ModelkaSIGS20ELBK
Záruka2