Top 10 Augplatte mit öse – Palubní zařízení

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Homgaty

#ad

5mm otvory pro šrouby, stožárová deska s očkem, ušlechtilá ocel 304, Homgaty Deska s okem, krycí deska z ušlechtilé oceli, v námořnické kvalitě 4 kusy

#ad
Homgaty #ad - Iroké použití oční desku lze použít k upevnění malých jachet a člunů, na podlahu nebo strop a mnohostranně ji použít jako stropní upevnění, hodí se ale stejně tak pro použití v interiérech.

Velikost a rozsah dodávkyvelikost: 35 x 40 mm, otvory pro šrouby: 5 mm, obsah balení: 4 kusy. Krycí deska přesně podle výkresu, super zpracovaná, tak i venku. Maximální nosnost0, 5 tuny. Tak můžete nástěnné háčky/stropní háčky používat jak uvnitř, se zvýšenou nosností. Desku s očky lze upevnit na stěnu, dekorativní lana a sítě, posilovací pásy a další věci, stínová plachta, například lano, fitness stropní držák, které leží v rámci skladových limitů.

Oční deska z ušlechtilé oceliodolná proti potu, nerezová, vysoce kvalitní. Desky jsou vyrobeny z kvalitní ušlechtilé oceli a bezpečně svařeny. Krásný vzhled vysoký lesk leštěný povrch, nástěnná očka Žádné ostré hrany nebo podobné, pěkný vzhled.
ZnačkaHomgaty #ad
VýrobceHomgaty #ad
Výška0.71
Délka3.86
Šířka3.54
Číslo díluHomgaty-98X4

2. HOMPER

#ad

Desky s okem, pro upevnění sluneční plachty/stěny, HOMPER Karabina z ušlechtilé oceli a nerezová deska s očkem, desky s okem, krycí deska z ušlechtilé oceli, stropní háčky

#ad
HOMPER #ad - Tento materiál je perfektní pro dlouhou dobu venku, odolná proti opotřebení, svařovací technika bodu tání zajišťuje stabilitu a dlouhou životnost, nerezová, se světlou povrchovou úpravou, pevná a s dlouhou životností, delší životnost.

Iroké použití podlouhlé podložky eye plate lze použít na malé jachty a čluny, pro trénink pružení, odporové pásy na cvičení, gymnastické kroužky, houpací sítě, sluneční plachty, námořní palubní hardware, střešní trámy, také jako tašky a bytové doplňky, turistiku, terasové lano, stropní ventilátor, dekorativní lana a sítě, houpačky na jógu, outdoorové vybavení atd. Hodí se k sobě a dobře fungují s lany, řetízky a popruhy pro mnohostranné vázání, lankové a ukotvovací materiály.

Běžná podložka pod očiprůměr prstenu: 5 mm, maximální nosnost: 50 kg. Balení: balení obsahuje 6 oken, ušlechtilá ocel a 6 karabinek z ušlechtilé oceli, s 12 šrouby a plastovými konektory. Snadné použití kroužkový hák pro oční desku je opatřen kroužkem na poutko pro upevnění a karabinka je tvarovaná s pružinovou brankou, kterou lze snadno otevřít a zavřít. Ušlechtilá ocel 304 oční deska z ušlechtilé oceli 304, odolná proti korozi.
ZnačkaHOMPER #ad
Výrobcemanufacturer #ad
Číslo díluCENGOY6545

3. PRIOstahl

#ad

Deska stožáru – 40 × 50 mm × 4 kusy, těžká zátěžová deska kotvicí deska, sluneční plachta, PRIOstahl Oční desky s oky, stropní deska, boxovací pytel,, stropní očko stropní deska, očko, nástěnná oka

#ad
PRIOstahl #ad - Desky mají zaoblené hrany, zda potřebujete např. Vlastnosti: oční desky ze stabilní, plot, sklep, dům, dekorace, masivní robustní ušlechtilé oceli. Desky lze optimálně kombinovat s články řetězu nebo karabinou. Popis: desky pro jakékoliv předměty. Oční desky lze mnohostranně použít. Masivní a robustní. Oblasti použití: oblast lodí, zavěšení záclon, zahrada, stěna, strop, dveře, fitness prostor, posuvná brána, hobby místnost, garáž, jízdní kolo, průmyslová oblast, oblast lodí, podlaha, přívěsek.

Daje o výrobku: oční deska pro jakoukoli oblast použití | efektivní desky | součástí dodávky je: 4 x oční deska: 40 x 50 mm | vhodné pro venkovní i vnitřní použití. Vyrobeno z ušlechtilé oceli V2A | masivní provedení a elektroleštěný povrch. Slouží k upevnění různých předmětů, ochrana před nežádoucími pohledy, jako např. Pro vnitřní i venkovní použití | druh produktu: oční deska, spojovací háky, stropní háky, upevňovací očka, sponky na doklady, stropní držák, stožárové desky, poutka, podlahové očko, upevňovací háčky, držák na stěnu, krycí deska, kotvicí deska, šroubovací očka, upevňovací očka, krycí deska, kotvicí deska.

Sluneční plachty, plachty, závěsné řetězy, houpací sítě, karabinky, lana z ušlechtilé oceli, boxovací pytle, háčky na záclony a mnoho dalšího | Oční desky jsou hranaté desky, drát z ušlechtilé oceli, řetězové články, na kterých je upevněno očko. Jednoduchá montáž: typ montáže: ideální pro přišroubování podle potřeby na strop a stěny nebo různé součásti | je jedno, houpací síť nebo sluneční plachtu: naše značkové okenní desky se hodí pro všechny tyto účely. Držák lana, houpačku, takže je vyloučeno nebezpečí poranění na hranách.
ZnačkaPRIOstahl #ad
VýrobcePRIOstahl #ad
Číslo dílu16

4. KAMERO

#ad

KAMERO 5 x nerezová ocel V4A, D8, Augboard, krycí deska, 50 x 40 mm

#ad
KAMERO #ad - Vyberte si tloušťku 4 až 16 milimetrů a nosnost až 1200 kg. Pomocí sluneční plachty přes houpačku až po lanový držák můžete tuto desku používat prakticky všechno. Okénová deska, v4a, 50 x 40 mm, d8, ušlechtilá ocel, nerez. Nabízíme vám vybranou tabulku také v mnoha jiných velikostech. Naše upevnění z ušlechtilé oceli lze zcela podle potřeby připevnit na strop a stěny a je tak použitelné pro nejrůznější účely. Tloušťka třmenu: 8 mm, zatížitelnost: 180 kg, vnitřní oko cca 20 x 20 mm, otvory pro šrouby: 5 mm. Sada 5 kusů.
ZnačkaKAMERO #ad
VýrobceKarabiner #ad
Číslo díluAPE 316

5. everlar

#ad

Ušlechtilá ocel A2 I 4 ks I nástěnné očko M60 I desky s okem pro mnoho oblastí použití I deska na oči odolná proti povětrnostním vlivům, everlar® Prémiová deska s okem

#ad
everlar #ad - V případě dotazů a problémů nás prosím kontaktujte. Jako očka na sluneční plachtu, např. Robustní prémiová kvalita: kvalitně vyrobená deska oka je vyrobena z ušlechtilé oceli AISI304 / A2 odolné proti povětrnostním vlivům, a proto je obzvlášť robustní a má dlouhou životnost.

Everlar je registrovaná německá značka, která ručí za kvalitu a blízko zákazníkům. Na stěnu nebo na stěnu. Upevňovací háčky pro různé použití v domě a na zahradě, pro hobby a volný čas a samozřejmě pro profesionály. Rozměry: Šířka: 20 mm / velikost prstenu: 19 x 19 mm / výška 26 mm. Mnohostranně použitelný: deska s oky everlar je mnohostranně použitelná, jako stropní upevnění, jako očka pro sluneční plachtu, jako spojovací kroužek kůň, pro čluny, resp.

Stropní oka, jako upevňovací očka resp. Tloušťka materiálu kroužku: 6 mm / délka: 60 mm / průměr otvoru pro šrouby: 5, 3 mm / vzdálenost otvorů pro šrouby: 43 mm. Vyzkoušejte naše výrobky bez rizika s osvědčenou a pohodlnou zásadou vrácení zboží Amazon. Kvalita z pŘesvĚdČenÍ: za našimi produkty stojíme 100%. Snadná montáž: očka na stěnu lze jednoduše připevnit pomocí šroubů, např.
Značkaeverlar #ad
VýrobceLoudplaces Solutions UG (haftungsbeschränkt) #ad
Výška1.57
Délka3.94
Šířka2.95
Číslo díluLPS1088
ModelkaLPS1088

6. Prmape

#ad

Očka na našroubování, 5 mm, kajak Pad oční řemen, Prmape 20 kusů očka, očka pro koncovky se 40 šrouby pro Kajak Canoe Rigging 4 mm, 304 nerezových podložek na oči

#ad
Prmape #ad - Vhodné pro přátele, kolegy, členy rodiny, kteří rádi jezdí k moři, tato věc se vám bude líbit. Kromě toho je řemínek dostatečně robustní pro zavěšení těžkých předmětů.

Délka šroubu 16 mm. Iroké použití tuto desku s okem z ušlechtilé oceli lze použít pro čluny, kajaky, bimini-, kanoistické tahy nebo k zavěšení slunečních plachet atd. Průměr / šířka: 4 mm; délka: 53 mm. Perfektní dárek tato podložka pod oči je perfektní jako dárek. Výška: 18 mm. Výška: 15 mm. Snadná instalace umístěte přísavku jednoduše do požadované polohy a upevněte ji pomocí šroubů.

Velikost očko z nerezové oceli délka: 45 mm. Průměr / šířka: 5 mm. Vysoce kvalitní materiálytyto podložky pod oči z nerezové oceli 304, které jsou pevně svařené a s dlouhou životností, mají dobrou nosnost a jsou vhodné jako upevňovací prvky v každodenním životě.
ZnačkaPrmape #ad
VýrobcePrmape #ad

7. Helweet

#ad

Krycí deska z ušlechtilé oceli, 4 kusy, odolná nerezová ocel ve tvaru U, deska stožáru, desky s očky, Ušlechtilá ocel, deska s oky na stěnu

#ad
Helweet #ad - Snadná instalace: otvory pro šrouby jsou vyvrtané během několika minut a můžete je jednoduše instalovat všude, perfektně a rychle se hodí na sádrokartonové desky, uvnitř i venku, sloupky a jiné typy stěn. Množství: k dispozici jsou celkem 4 dveřní přezky ve tvaru kosočtverce, množství je velké, aby vyhovovalo vašim různým požadavkům.

Použití: diamantový zámek lze připevnit na stěnu, podlahu nebo strop a lze jej použít také k zavěšení sítí proti komárům, lustrů, houpacích sítí, příslušenství na jógu nebo dokonce při surfování k zavěšení houpačky. Materiál: diamantová dveřní spona z ušlechtilé oceli je vyrobena z ušlechtilé oceli, má vysokou tvrdost, je vodotěsná, lze ji použít ve vlhkém prostředí, je nosná, je odolná proti opotřebení a korozi a lze ji bezpečně používat po dlouhou dobu.

Nosnost: dveřní spona ve tvaru kosočtverce má vysokou nosnost, hladký povrch a háček s okem je dobře svařen ke každému prknu, což se velmi dobře hodí jako upevňovací prvek v každodenním životě a je vhodný pro vnitřní i venkovní použití.
ZnačkaHelweet #ad
VýrobceHelweet #ad
Výška0
Délka0
Šířka0
Číslo díluHelweet
Modelka0

8. HOMPER

#ad

Wand-Haken, Decken-Befestigung, Edelstahl Decksplatte, HOMPER Edelstahl Karabiner und Edelstahl Augplatte mit Öse, Decken-Haken, Augplatten für Sonnensegel/Wand-Befestigung

#ad
HOMPER #ad - 304 edelstahledelstahl augplatte aus 304 edelstahl, korrosionsbeständig. Breite verwendbar längliche pad eye plate kann verwendet werden, terrassenseil, für federungstraining, Wandern, dekorative Seile und Netze, Gymnastikringe, Marine-Deck-Hardware, Sonnensegel, hängematten, um kleine Yachten und Boote, auch als Taschen und Wohnaccessoires, Übungswiderstandsbänder, Deckenventilator, Yoga-Schaukeln, dachbalken, Outdoor-Ausrüstung usw.

Dieses material ist perfekt für lange zeit im freien, schweißtechnik des Schmelzpunkts sorgt für Stabilität und Langlebigkeit, rostfrei, mit heller Oberflächenpolitur, fest und langlebig, verschleißfest, eine längere Lebensdauer. Verpackung: das paket wird mit 4 Edelstahl Augplatte und 4 edelstahl Karabiner, mit 16 Schrauben und Kunststoff-Steckern.

Sie passen zusammen und funktionieren gut mit Seilen, Ketten und Gurten für vielseitige Bindung, Rigging und Verankerungsmaterialien. Einfach zu bedienender ringhaken für die augenplatte ist mit einem schlaufenring zum Befestigen und der Karabinerhaken ist mit einem federbelasteten Tor geformt, das sich leicht öffnen und schließen lässt. Common pad eyeringdurchmesser: 5 mm, maximale Traglast: 50 kg.
ZnačkaHOMPER #ad
Výrobcemanufacturer #ad

9. Heqishun

#ad

Krycí oko, sluneční plachta, stropní deska, držák Sling Trainer, Oblong Pad z ušlechtilé oceli 5 mm a karabinové háčky 12 kusů hasičských karabin

#ad
Heqishun #ad - Oční deska oblong pad: tato podložka oblong pad z robustní ušlechtilé oceli 304 má dlouhou životnost a lze je nosit až 40 kg a v každodenním životě je použita jako upevňovací prvky. Deska s okem: délka: 4, 5 cm; Šířka ve tvaru U 1 cm; každá dodávka obsahuje 6 karabin a 6 oček.

Několik příležitostí: tato sada se hodí pro mnoho míst, řetízky, kroužky na klíče, sportovní odporové pásky, např. Rozměry: karabiny: 5 × 2, 5 cm. Upozornění: před nákupem zkontrolujte velikost šroubů a meze ložisek. Snadno se zlomí, vysoce lesklé a na omak jsou hladké. Karabina: tyto karabiny jsou vyrobeny z kvalitní oceli a jsou galvanicky pozinkované pro aktivní ochranu proti korozi, uvolní a odpadají a jsou velmi vhodné na lezení a pro domácí použití jsou kartáčované, dle DIN 5299 C – testovaná kvalita.

Vaše povrchy jsou kartáčované, s vysokým leskem a jsou hladké na dotek. Krycí lana, lana, dekorativní lana a sítě, kempování, batohy, sluneční plachta, vnitřní a vnější ozubená kola a další v oblasti skladu.
ZnačkaHeqishun #ad
VýrobceHeqishun #ad
Číslo díluSTOP-MV-5544601
ModelkaSTOP-MV-5544601

10. Marhynchus

#ad

10 kusů Boot Top Pad Eye Deck Loop Tie Down 316 ušlechtilá ocel Pad-Eye Fender očka Kajak Deck Loops k upevnění

#ad
Marhynchus #ad - Hladký povrch: neexistují žádné ostré hrany a nejsou zachyceny žádné oděvy, lana, nákladu, rybářské šňůry atd. Snadná instalace: jednoduše nasaďte oční podložku do požadované polohy a poté šrouby pevně připevněte.

Specifikace: Šířka oka horního vycpávky lodi činí 6 mm, celková délka výrobku je 72 mm a instalační otvor činí 5 mm. Oblast použití: očko pro horní podložku lodi se často používá k zachycení a upevnění předmětů jako jsou čluny, platýs, kajaky, kánoe atd. Prémiový materiál: očko na člun je vyrobeno z kvalitní ušlechtilé oceli 316, která je pevná a má dlouhou životnost, vysokou odolnost proti korozi ve slané vodě a dobrou nosnost.
ZnačkaMarhynchus #ad
VýrobceMarhynchus #ad
Výška3
Délka3
Šířka3
Číslo díluMarhynchus6sa5fgrqwc1366
Modelka01