Top 10 Bauen Kinder ab 4 – Magnetické hračky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. KayQidee

#ad

Magnetische Bausteine 38 Teile Magnetspielzeug Magneten Kinder Magnet Spielzeug ab 3 4 5 6 7 8 Jahre Junge Mädchen Kinderspielzeug Magnetbausteine Magnetspiel Weihnachten Geburtstags Geschenk

#ad
KayQidee #ad - Die magnetischen Bausteine können reichhaltige und vielfältige Formen aufbauen. Geschenk jungen mädchen 3 4 5 6 jahre. Diese magnetspiel, magnet spielzeug kinder set, enthält 18 Dreiecke und 20 Quadrate. Eltern-kind-interaktionsspielzeug-die magnetbausteine magnet spielzeug kinder sind ein lustiges bildungsspielzeug für Eltern und Kinder, um zusammen zu bauen! Der Aufbau mit unseren magnet spielzeug kinder ab 3 4 5 6 jahre kann eine fantastische Erfahrung sein, die die Beziehung zwischen Eltern und ihren Kindern stärkt und gleichzeitig den Kindern die Möglichkeit bietet, sich über Teamarbeit und Kontakte mit Gleichaltrigen zu lernen.

Magnetspiel kinderspielzeug ab 3 4 5 6 jahre. Die magnetespielzeug ist für 3 4 5 6 7 8 Jahre alte Mädchen Jungen Kinder geeignet. Die magnetbausteine sind eine Idee Geschenke für 3 4 5 6 7 Jahre alte Jungen Mädchen. Reiche und farbenfrohe- einschließlich einer vielzahl von farben magnetische bausteine spielzeug ab 3 4 5 6 jahre jungen mädchen und jeder magnetbausteine ist ein doppeltes Farb.

Perfektes geschenk- dieses magnetische bausteine spielzeug ab 3 4 5 6 jahre kommt mit einer wunderschönen schachtel. Sicher und langlebig-das magnetische bausteine spielzeug ab 3 4 5 6 jahre jungen mädchen ist endes premium abs material ist sehr langlebig und kann dem Verschleiß standhalten, sodass sie den Kindern leicht bauen können, was sie wollen. Geschenk jungen mädchen 3 4 5 6 jahre, der mit dem Kinderspiel einhergeht. Mit einer guten magnetischen verbindung ist die Struktur nicht anfällig für das Zusammenbrechen, Magnetbausteine magne kinderspielzeug ab 3 4 5 6 jahre.
ZnačkaKayQidee #ad
VýrobceKayQidee #ad
Výška1.18
Délka7.09
Hmotnost0.66
Šířka5.12
Číslo díluMB-98
ModelkaMB-98
Záruka6 months free return

2. UNGLINGA

#ad

Sopka, experimentální box laboratoř STEM hračka dárky pro chlapce dívky, UNGLINGA 30+ vědeckých experimentů pro děti, gumový míček pro zábavné vědy, chemická stavebnice

#ad
UNGLINGA #ad - Více než 30 skutečných učení – postavit sopku a nechat vybuchnout, 2barevnou lávovou lampu, foukací balónek s vodou, vyrobit si vlastní skákací míč. Udělejte skvělé experimenty – bezpečné materiály pro více než 30 oblíbených vědeckých experimentů v laboratoři.

Povzbuzuje děti ke kritickému myšlení a řešení problémů a pomáhá zdokonalovat jejich vědecké a matematické schopnosti. Snadno ovladatelná příručka – podrobný návod k učení se snadno řídí a učí vědu v experimentech. Perfektní dětská sada aktivit pro školní projekty a vědecké veletrhy! vysoce kvalitní výuková hra – děti se budou bavit celé hodiny, když zkoumají různé experimenty, a je skvělé je sdílet s rodinou, přáteli nebo spolužáky; jako skutečný vědec v laboratoři.

Děti mohou spolu strávit krásný čas. Změňte barvu květin, vytvořte pop duhový déšť a mnoho dalšího. Vzdělávací aktivity pro děti – domácí laboratoř pro malé chemiky přináší vědu domů s naší experimentální sadou. Existuje celá řada veselých experimentů, které lze provádět s domácími přísadami.
ZnačkaUNGLINGA #ad
VýrobceUNGLINGA #ad
Výška3.54
Délka7.68
Šířka5
Číslo díluEU-HZDZKH00034
ModelkaEU-HZDZKH00034
Zárukane

3. TOMYOU

#ad

Malé děti STEM pedagogická spojovací hračka pro dívky a chlapce, TOMYOU Kreativní sada stavebních kostek – 100 ks vytvořte puzzle hračka pro děti

#ad
TOMYOU #ad - Veselá hračka, která vyučuje – použijte pedagogické mozkové hračky pro vytváření vícerozměrných tvarů a tvarů tím, že použijete díly ve tvaru hvězdy v mnoha barvách. Tato všestranná a flexibilní hračka pro kutily s otevřeným koncem umožňuje dětem představit si představivost a kreativitu, navrhovat a vytvářet jednoduché tvary nebo složité struktury.

Sada poroste s vaším dítětem, když jeho výtvory s těmito stavebními hračkami a ranými kmenovými hračkami pro chlapce a dívky narostou na složitosti od batolat přes předškolní věk až po základní školní věk. Zvyšuje jemnou motoriku a současně podporuje myšlení a řešení problémů.

Skvělá výuková hračka pro děti od 3 let. Učte se darovat – tyto barevné bloky jsou perfektním dárkem pro každé malé dítě, nezávisle na pohlaví. Pozvěte začínající inženýry, aby získali praktické zkušenosti s jednoduchou mechanikou stavby. Obsahuje 100dílnou pestrou vzájemně propojenou sadu – obsahuje 8 různých barev. Stem aktivity – vytvářejte vícerozměrné tvary a tvary s díly ve tvaru hvězdy.
ZnačkaTOMYOU #ad
VýrobceTOMYOU #ad
Hmotnost1.54

4. burgkidz

#ad

Hračka s koly a základní deskou pro děti, 188 kusů klasických stavebnicových bloků, montážní dílky, dárek pro kreativní vzdělávání pro chlapce a dívky, burgkidz Pipe Tube Toys

#ad
burgkidz #ad - Vytvářejte jednoduše obdélníky nebo jiné geometrické tvary a zlepšete koordinaci ruka-oko, kognitivní schopnosti, přizpůsobení, rozpoznávání barev, kreativitu a představivost dětí. Dárek z dětství: 188 kusů vodních dýmek, diy stavebnice, jsou perfektní sadou hraček pro učení a narozeninovým nebo vánočním dárkem pro chlapce a dívky.

Velikost kartonu: 10, 27 x 7, 01 x 7, 28 palců. Kompatibilní s velkými stavebními kostkami: děti se mohou bez problémů míchat s klasickými velkými stavebními kameny a základními deskami jiných značek a stavět čísla, zahrady, vagóny, domy a zámky. Stem výukové sady: 188dílné hračky s trubkovými trubkami obsahují 8 druhů vzájemně propojených trubek, kol a základových desek.

Bezpečně a bez otřepů: trubková hračka burgkidz se vyrábí podle prémiových standardů. Přenášejte kamkoliv: Úložný box se snadno připevnitelným víkem a rukojetí pro praktické uložení a přenášení. Neexistují žádné ostré hrany nebo otřepy, které jsou pro vaše děti bezpečné. Všechny jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, velmi snadno se montují a demontují. Základní deska: 8 x 8 bodů.
Značkaburgkidz #ad
Výrobceburgkidz #ad
Výška7.28
Délka10.28
Hmotnost2.2
Šířka7.01
Číslo dílu1
Modelka1

5. EFO SHM

#ad

EFO SHM Konstrukční hračka Stavebnice Kreativní děti Hračka Chlapci Dívky Vzdělávací hračka STEM Stavebnice 500 ks Spojovací sada Hračka od 3 let

#ad
EFO SHM #ad - Dětské stavebnice vždy udržují děti dobře bavit, že získávají cenné zkušenosti s učením, ani nevědí, na kterých mohou stavět po zbytek svého života. Pomozte svému dítěti procvičovat jemnou motoriku, zatímco budete mít zábavné hračky.

Hračka od 3 let – stavební hry z netoxických materiálů bez BPA, náš konstruktor slámy lze snadno čistit teplou mýdlovou vodou nebo dětskou utěrkou. Inspiruje kreativitu – s 500 barevnými brčky a spojovacími kousky podporuje tato dětská hračka koordinaci ruka-oko a pomáhá vašemu mladému žákovi naučit se jejich barvy.

Ideální jako dárek k narozeninám, manipulátory mateřských škol, výukový materiál pro výuku, jeslí pro děti, příslušenství pro dětské party, stavebnice pro předškolní děti. Skvělé vnitřní aktivity pro děti. Podpořte své dítě ranými zkušenostmi v oblastech - strojírenství, kritické myšlení, matematika, konstrukce, uvažování, přírodní vědy a jednoduchá mechanika.
ZnačkaEFO SHM #ad
Výrobcezhang zhou shi xing mao xin xi ke ji you xian gong si #ad
Hmotnost2.45
Číslo dílubausteine-001
Modelkabausteine-001

6. Akokie

#ad

Sada nástrčných hraček od 3 let s vrtačkou pedagogická kreativní hračka 3D puzzle mozaika kufr na nářadí děti hry od 3 4 5 6 let pro chlapce dívky 223 kusů

#ad
Akokie #ad - Zásuvná sada 223 kusů – bezpečná vrtačka pro děti vyžaduje 2 aa, šroubovák, vícebarevné mozaikové desky, ale nejsou součástí dodávky, vícebarevné šrouby a prkénko jako úložný box. Vhodné pro děti od 3 let na hraní.

100% záruka zákaznického servisu: pokud se vrták během hry zlomil, kontaktujte nás prosím poprvé pro výměnu. Velikost: 24 * 24 * 7 cm. Bezpečný materiál – puzzle prkénko je vyrobeno z kvalitního abs plastu, je 100% bez BPA, nepáchne a lze jej používat opakovaně. 3d puzzle hračka – aku šroubovák hračka 8 zvířecích karet, které dětem pomohou rozvíjet jejich představivost a kreativitu, více než 30 druhů 2d/3D sestav, když dokončily stávající vzory a vytvořily vlastní návrhy.

Nejlepší dárek pro děti 3 4 5 let – skvělý nápad na dárek k narozeninám, večírkům a svátkům pro děti, vánoční dárky pro děti. Vynikající veselá stavebnice pro děti a nechte je zažít pocit z používání nářadí. Učení a vývoj od mint – v srdci mozaiky puzzle je vývoj pozornosti, paměti, koordinace ruka-oko, představivosti a kreativity dítěte.
ZnačkaAkokie #ad
VýrobceTU LE HUI TOYS FACTORY #ad
Výška0.01
Délka9.45
Šířka30
Číslo díluTLH-30
ModelkaTLH-30
Záruka1 rok

7. Science4you

#ad

Bausteine DIY Set ab 4 Jahre, Spiele und Geschenk für Mädchen und Junge ab 4+ Jahre, Science4you Mein Erstes Konstruktionsspielzeug ab 4, Auto Spielzeug für Kinder mit 100+ Stück und 4 Baugruppen

#ad
Science4you #ad - Hab spaß und benutze die 100 teile in diesem Auto-Spiel für Kinder, um 4 verschiedene Fahrzeuge zu bauen. Ein lernspielzeug, das von der STEAM-Methodik inspiriert ist früher als STEM-Spielzeug bekannt. Steam steht für wissenschaft, Ingenieurwesen, Technologie, Kunst und Mathematik. Lerne mit diesem bastel set für kinder, einem Hubschrauber, deine eigenen Fahrzeuge zu bauen und zu reparieren.

Es ist ein bausatz mit 100+ stück und 6 Baugruppen größeren, formbaren Teilen. Stem autokonstruktionsspielzeug ab 4+ jahren-- dieser bausatz ist perfekt für neugierige kleine 4-jährige Wissenschaftler. Bausteine mit 100+ stück und 4 baugruppen-- mein erstes konstruktionsspielzeug ab 4 kit wurde speziell für Kinder ab 4 Jahren entwickelt. Mein erstes auto spielzeug für kinder-- mein erstes mechanisches kit ist das perfekte Konstruktionsspielzeug ab 4 für kleine Kinder. Geschenk für junge und mädchen 4+ jahre-- dies ist mein erstes auto spielzeug für kinder, das sie nie vergessen werden! Ein Spielzeug von Wissenschaftlern, das perfekte Weihnachts- oder Geburtstagsgeschenk für Kinder ist.

Ein anderes lernspiel, das von den Eltern als vertrauenswürdig und von den Kindern geliebt wird. Das lehrhandbuch ist vollständig mit Fotos illustriert, um die Montage zu erleichtern. Konstruktionsspielzeug ab 4 mit bagger, tranktor zum schrauben ab 4+ jahre und vieles mehr-- Beginne deine Sammlung mit einem Spielzeug traktor, einem Rennwagen und vielem mehr.
ZnačkaScience4you #ad
VýrobceScience4you #ad
Výška11.42
Délka14.96
Hmotnost1.1
Šířka1.97
Číslo dílu80002084
Modelka80002084
ZárukaGarantie des Herstellers

8. TOMYOU

#ad

160dílná sada hraček Jumbo – Stavebnice STEM – vzájemně propojené stavební kostky pro malé děti a děti, TOMYOU Stavebnice pro malé děti a děti

#ad
TOMYOU #ad - Zábavná hračka, která učí: vzájemně propojená stavebnice pomozte dětem zlepšit koordinaci rukou a očí, abyste podpořili dovednosti ve vědě, pozornost a soustředění tím, rozvíjet silný smysl pro barvy, technologii, počítání, třídění, že využijete ruce, inženýrství a matematice.

Mint aktivity: zlepšuje paměť, manuální zručnost, třídění, rozpoznávání barev, koncentraci, koordinaci ruka-oko, zvyšuje pozornost a pozornost. Skvělý dárek pro děti od 3 let. Podporuje rozvoj jemných motorických dovedností: použijte své jemné motorické svaly, abyste se spojili a nechali svou divokou fantazii volný průběh! Stavění, tato sada 160 stavebnic nabízí vašemu dítěti nekonečné možnosti.

Obsahuje: 160dílná pestrobarevná, červená, zelená, modrá, vzájemně propojená stavebnice – obsahuje 8 různých barev fialová, žlutá a více. Darujte učení: tyto barevné bloky jsou perfektním dárkem pro každé malé dítě, bez ohledu na pohlaví.
ZnačkaTOMYOU #ad
VýrobceTOMYOU #ad
Výška1.96
Délka12.2
Hmotnost1.7
Šířka8.27

9. kizplays

#ad

Flexibilní track jeřáb hry, Kizplays 260 ks závodní dráha závodní dráha 6 aut bagry hračka od autíček dálnice od 3 4 5 6 let chlapci dívky, elektrické auto auto závodní dráha pro děti dárek

#ad
kizplays #ad - Perfektní dárek pro chlapce a dívky ve věku 3456 let. 6 různých typů stavebních vozidel – nakonfigurovali jsme 6 simulovaných stavebních vozidel s jedinečným designem a funkcemi. Každá stavební kolej je jedinečně navržena tak, snadno se nosí, perfektní dárek pro malé děti k Vánocům, narozeninám a jiným svátkům.

Co obsahuje 260 kusů – naše stavebnice obsahuje 240 komponentů flex track, 2 závodní auta, 2 baterie, 1 barikádu, 8 dopravních značek, 2 stromy a 1 most, 4 mini stavební vozy, 1 mapu. Každý nákladní vůz má pohyblivá pracovní ramena. Vytvořte si vlastní cestu – s kolejnicemi y, obloukovými kolejnicemi a mosty může tato stavebnice STEM vašemu dítěti pomoci rozvinout jeho představivost a pomoci mu při budování vlastního světa z kolejí a udělejte si čas na zdravé, praktické hraní. Více příslušenství, aby tvořily celou řadu různých tvarů kolejnic. Vyrobeno z netoxických materiálů, všude si ji můžete hrát, Velikonocům, aby perfektně padla do ruky dítěte, bezpečnost je vždy na prvním místě.

Děti mohou předstírat, více hry – auta mohou překročit mosty a lišty lze ohnout a zaklapnout a zaklapnout tak, že tyto nákladní vozy používají pro všechny druhy stavebních prací a hrají si celé hodiny kreativně a nápaditě. Bezpečnost a detaily na prvním místě – odpovídá evropským normám pro hračky. Obsahuje transportéry, bagry, silniční válečky, cementové náplasti a 2 závodní vozy. Pokročilá konfigurace pro vybudování vlastního stavebnictví pro vaše nejmenší!
Značkakizplays #ad
Výrobcekizplays #ad
Výška11.81
Délka3.94
Šířka2.36
Číslo dílu2031
Modelka2031

10. VATOS

#ad

96 ks, Vatos Dřevěná stavební hračka, dřevěná budova, pedagogická hračka Montessori, hračka od 3 4 5 6 7 8 9 10+ let, STEM vzdělávací hračka pro děti

#ad
VATOS #ad - Perfektní nápad na dárek pro vaše děti – je to vynikající hračka pro stimulaci mozku s nástroji pro vytváření modelů, které většina dětí velmi miluje. Stem toy kit – tato výuková hračka stem kombinuje oblasti vědy, kreativitu a kognitivní schopnosti, že rozvíjí koordinaci ruka-oko, technologie, inženýrství a matematiky a umožňuje vašim dětem vytvářet modely tím, zlepšují jejich logické schopnosti myšlení a schopnosti řešit problémy a zlepšovat týmovou práci.

Vašich miminek. Udržujte své děti celé hodiny soustředěné na stavební kostky. Ale naše barevná výuková sada hraček může vašim dětem přinést spoustu zábavy a pomoci jim dostat se pryč od elektroniky. Přineste svým dětem nekonečnou zábavu – je normální, že většina dětí v dětství často ráda staví dřevěné hračky, vždy se cítí znuděně.

Bezpečnost vašeho dítěte má nejvyšší prioritu – tato pedagogická stavebnice je vyrobena z materiálu vhodného pro děti, neobsahuje BPA a netoxická, 100% bezpečná pro vašeho malého anděla ve věku 3–10 let. Postavte si všechny, které lze vzájemně propojit a vytvářet barevné modely jako roboti, vytvořte si vlastní – náš balíček hraček pro dřevěné konstrukce obsahuje 96dílné dřevěné díly v krabici, Brontosaurus nebo Stegosaurus. Perfektní jako dárek k narozeninám, které napomáhají kreativitě a pozornosti vašich dětí, Vánocům atd.
ZnačkaVATOS #ad
VýrobceVATOS #ad
Výška9
Délka8.2
Hmotnost1.06
Šířka3.7
Číslo dílu53287