Top 10 Big Hunting Knife – Sport a venkovní aktivity

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Victorinox

#ad

čepel, švýcarská armádní čepel, Victorinox Švýcarský kapesní nůž Huntsman, multifunkční nástroj, otvírák na konzervy, 15 funkcí, vývrtka

#ad
Victorinox #ad - Funkce: 15 funkcí – mezi nimi: velká čepel, odizolovač drátů, pinzeta, šroubovák 6 mm, nůžky, šroubovák 3 mm, kroužek, malá čepel, zvedák kapslí, pila na dřevo, otvírák na konzervy, vývrtka, špendlík, víceúčelový hák, párátka.

Využíváme našich 130 let zkušeností k výrobě ikonických, kvalitních nožů, hodinek, cestovních zavazadel a parfémů. Detaily výrobku: délka 91 mm, materiál abs / cellidor, šířka 26, barva maskování, výrobek 1.33713. 94, výška 21 mm, 5 mm, naostřená délka čepele 59 mm, hmotnost 97 g, Huntsman. Také více než 120 let po zavedení ikonického švýcarského kapesního nože mají všechny kapesní nože DNA svých předků – jedinečnou funkčnost a spolehlivost.

Jedna třída pro sebe: kompaktní, obratná a připravená na každé dobrodružství. Nejvyšší švýcarská kvalita: victorinox je švýcarská značka s celosvětovou reputací řemeslného umění a inovativního designu. S nůžkami a pilkou na dřevo. Huntsman: střední kapesní nůž na lov – perfektní pro řezání dřeva nebo řezání lan při lezení, turistice a kempování.
ZnačkaVictorinox #ad
VýrobceVictorinox #ad
Výška1.06
Délka3.58
Hmotnost0.22
Šířka0.83
Číslo dílu1.3713.94
Modelka1.3713.94
ZárukaNe.

2. Victorinox

#ad

švýcarská armádní čepel, multifunkční nástroj, 12 funkcí, Victorinox Švýcarský kapesní nůž Gross Ranger 79 M, otvírák na konzervy, jednoruční parkovací čepel, šroubovák

#ad
Victorinox #ad - Využíváme našich 130 let zkušeností k výrobě ikonických, hodinek, kvalitních nožů, cestovních zavazadel a parfémů. S pilkou na dřevo a velkou jednoruční parkovací čepelí. Robustní nože mají protiskluzovou, ergonomicky tvarovanou rukojeť a spolehlivou zajišťovací čepel pro optimální stabilitu.

Mc, materiál polyamid, šířka 33 mm, výška 22, barva červená/černá, hmotnost 167 g, Ranger 79 M Grip. Univerzální: nepostradatelný pro outdoorové úkoly všeho druhu a pro kreativní, dobrodružný životní styl. Detaily výrobku: délka 130 mm, 5 mm, nabroušená délka čepele 86 mm, výrobek 0.9563. Nejvyšší švýcarská kvalita: victorinox je švýcarská značka s celosvětovou reputací řemeslného umění a inovativního designu.

Funkce: 12 funkcí – mezi nimi: velká čepel, šicí pila na dřevo, otvírák na konzervy, zvedák kapslí, šroubovák 5 mm aretace, vývrtka, kroužek, odizolovač drátů, pinzeta, šroubovák 3 mm, párátko. Ranger 79 m grip: velký kapesní nůž s pilkou na dřevo – ideální kapesní nůž pro řezání dřeva nebo odizolování drátu ve volné přírodě.
ZnačkaVictorinox #ad
VýrobceVictorinox #ad
Výška0.67
Délka5.12
Hmotnost0.37
Šířka0.89
Číslo dílu0.9563.MCUS2
Modelka0.9563.MC
ZárukaLifetime.

3. SCHNITZEL

#ad

SCHNITZEL TRI – outdoorový nůž s kydexovým štítem a nosným systémem Dangler – Bushcraft nůž outdoorový nůž pro volný čas pro dospělé zelený

#ad
SCHNITZEL #ad - Výrazná a ergonomická prohlubeň pro palec / rampa palce na horní straně umožňuje nůž pohodlně vyjet z obalu v každé situaci. Hodí se navíc pro blackout, nouzové vybavení, bushcraft, jako je turistika, kempování, prevenci pro nouzové případy a jako součást vybavení v balíčku nebo sadě při výpadku proudu.

Kromě toho je to velký bratr našich dětských outdoorových nožů UNU a Ty. Uzavírá se jako rukavice kolem turistického nože a zajišťuje bezpečné nošení. Tento survivalový nůž mohou používat i leváci. Mimořádně dobré držení! díky protiskluzovým a konturovaným skořepinám g-10 je mimořádně robustní a padne neuvěřitelně dobře a především bezpečně do ruky. Je vybavena dangler atachment, který umožňuje nerušené a pohyblivé nošení na opasku. SkvĚ z kydex! ostatní vlastnosti nože jsou korunovány díky ultra robustní a téměř všemu odpouštějící pochvě z materiálu Kydex.

Schnitzel tri je tvůj outdoorový nůž pro dospělé a všechny volnočasové aktivity, přežití nebo lov. Dangler-tosobnÍ systÉm! ultra robustní kydexová vrstva odolná proti povětrnostním vlivům splní všechna přání. Védská ocel! zde používaná a oblíbená nerezová švédská ocel sandvik 14c28n 58-60 hrc je nejlépe vhodná pro účely použití "TRI" a tloušťka čepele 4 mm umožňuje tento jízdní nůž rutinně zvládnout své úkoly.
ZnačkaSCHNITZEL #ad
VýrobceSCHNITZEL #ad
Výška0.01
Délka8.78
Hmotnost0.6
Šířka0.01
Číslo díluSNL-03
ModelkaSNL-03

4. 4adventures

#ad

Dvojité balení nožů Morakniv Basic, ostrý pomeranč, lovec, speciální edice

#ad
4adventures #ad - Speciální edice morakniv basic 546 v barvách černá a oranžová. Obsah balení: 2x Mora nůž ostrý. Dodávka zahrnuje oranžový plastový toulec s potiskem "SAUSCHARF".

Díky integrované ochraně prstů je navíc dosaženo odpovídající bezpečnosti. 2 mm široká čepel vyrobená z nerezové oceli, stejně jako všechny části nože ve Švédsku. Ergonomicky tvarovaná rukojeť padne skvěle do ruky. Vzhledem k nízké hmotnosti pouze 109, 5 gramů není ani delší práce žádný problém. U 9, 1 cm dlouhé čepele byla nalezena perfektní rovnováha mezi délkou a šířkou, která je při použití nože rozpoznatelná.
Značka4adventures #ad
Výrobce4adventures #ad
Číslo dílu152658986

5. Maxpedition

#ad

Maxpedition Fatty Pocket organizér taška, jednotná velikost, vlčí šedá

#ad
Maxpedition #ad - Uvnitř vpravo: kapsa na zip; elastický organizér se 6 přihrádkami. Hlavní přihrádka: 14 cm délka x 3, 8 cm šířka x 24, 1 cm výška. Uvnitř vlevo: zásuvná kapsa; vodítko na klíče s klipem; poutko na držení, elastický organizér s 9 přihrádkami. Dá se zasunout do batohu nebo tašky nebo na něj připevnit. Hlavní přihrádka se sklopným víkem a dvěma zipy.
ZnačkaMaxpedition #ad
VýrobceMaxpedition #ad
Výška7
Délka5
Hmotnost0.3
Šířka1.75
Číslo dílu0261W
Modelka0261W
Záruka0

6. RZOGUWEX

#ad

25 Ah, 20" offroad elektrokolo pro dospělé s odnímatelnou lithium-iontovou baterií 48 V, RZOGUWEX Elektrické jízdní kolo, 7rychlostní sněhové kolo se dvěma tlumiči a bezkartáčovým motorem nutný

#ad
RZOGUWEX #ad - Pro použití elektrokol v Německu je nutný řidičský průkaz. Komfortní tlumení nárazů vybaveno předním zavěšením s předními a tlumiči sedadel, zatímco velkoobjemové nízkotlaké pneumatiky fungují také jako dodatečné tlumiče, můžete je zablokovat pro rychlou jízdu na plochých silnicích nebo odblokovat na nerovných cestách stálou jízdu.

Pokyny k instalaci a instalační nástroje jsou součástí balení. V režimu boost zažijete nečekaně nejrychlejší zážitek z jízdy. Profesionální 20palcové pneumatiky offroad elektrická kola používají speciálně super silné profesionální mazací pneumatiky chaoyang 4. 0, které jsou odolné proti opotřebení a propíchnutí. Pokud máte rádi napětí a výzvy, možná budete chtít vzít toto horské kolo a zažít nepřerušované dobrodružství. Rám kola je zaručen po dobu jednoho roku, motor a baterie jsou garantovány po dobu šesti měsíců. S pneumatikami tlumícími nárazy a dvojitými hydraulickými tlumiči nárazů vpředu a vzadu můžete dosáhnout lepšího zážitku z jízdy za mokra, sněhu, vozovky nebo terénních podmínek.

Vestavěná odnímatelná baterie 25 ah, v čistém elektrickém režimu činí výdrž baterie asi 50–60 km na 4–5 hodin při plném nabití. Předmontovaná a poprodejní záruka elektrická kola rzoguwex city jsou dodávána předmontovaná 90% smontovaná, takže neztrácíte příliš mnoho času komplikovanou montáží. Kromě toho si můžete vybrat ze 3 jízdních režimů čistě elektrický režim, manuální režim a podpůrný režim.
ZnačkaRZOGUWEX #ad
VýrobceRZOGUWEX #ad
Hmotnost77.16
Číslo díluY2-HZW-624
ModelkaX5
ZárukaOne Year for the bike frame

7. Columbia River Knife & Tool

#ad

CRKT, délka čepele: 10. 16 cm, M16 Big Dog Special Forces, outdoorový nůž

#ad
Columbia River Knife & Tool #ad - Epel: černá tini s povrchovou úpravou Veff zoubkované 8Cr14MoV nerezová Tanto čepel. Délka čepele: 1067 cm. Rampa na palec; klip na kapsy. Rukojeť: Černá rukojeť G10 Délka v zavřeném stavu: 13. 16 cm.
ZnačkaColumbia River Knife & Tool #ad
VýrobceColumbia River Knife & Tool #ad
Výška1.25
Délka6.75
Hmotnost0.37
Šířka2
Číslo díluM16-14SFG
ModelkaM16-14SFG

8. Koola Buck

#ad

Koola Buck, Behandelte Elch- und Hirsch-Wildbeutel für die Jagd von Fleisch. Vervollständigen Sie Ihr Feldverarbeitungsset – Vier 101,6 cm robuste Viertelbeutel für Fleisch. Vakuumversiegelte Big

#ad
Koola Buck #ad - Dies macht sie leicht auf dem Feld zu transportieren, die überschüssigen Platz einnehmen. Außerdem ist die untere Naht fachmännisch doppelt genäht. Dies sind unverzichtbare Jagdzubehör. Unsere hirsch-spieltaschen verfügen über ein robustes Design, formschlüssige Textur und ein Gewebe, eine dehnbare, das 2 x stärker ist als Standard-Fleischbeutel.

Gesundheit geht vor: schützen sie ihr wildfleisch vor lästigen unerwünschten Gästen. Verabschieden sie sich von beutelblasen – sie suchen harte spielbeutel für fleisch, die starker beanspruchung standhalten können? Suchen Sie nicht weiter. Sparen sie wertvollen platz in ihrer jagdausrüstung – unsere spieltaschen sind so konzipiert, im Gegensatz zu gerollten Taschen, dass sie flach im Paket liegen und sind vakuumversiegelt, um Platz in Ihrer Jagdausrüstung zu sparen. Wir sind stolz auf unsere liebe zum Detail, um sicherzustellen, dass Ihre Jagderfahrung das Beste ist, das es sein kann.

Wesentliches element ihres feldverarbeitungs-sets – koola buck spieltaschen werden von Jägern für Jäger in den USA entworfen. Ihre behandelten wildbeutel für elch, Hirsch und Elch bieten eine zusätzliche Schicht lebensmitteltauglichen Schutz, um Ihre wertvolle Jagd frisch und sauber zu halten. Großes spielfleisch bleibt länger frisch mit diesen atmungsaktiven Spielbeuteln – unsere großen Spieltaschen für Fleisch wurden speziell entwickelt, um sicherzustellen, um atmungsaktiv zu sein, dass das Fleisch länger frisch bleibt und Abfall reduziert.
ZnačkaKoola Buck #ad
VýrobceKOOLA BUCK #ad
Číslo díluGB-L4
ModelkaGB-L4

9. KOMWERO

#ad

Dárková krabička, extra ostrá – nůž na opasek pro kempování Survival, ocelová čepel 440C, pevná čepel s kydexovým pouzdrem, rukojeť G10, KOMWERO Lovecký nůž outdoorový nůž

#ad
KOMWERO #ad - Kempinkový nůž komwero sedí pevně v pochvě, čímž se snižuje riziko zranění. Outdoorový nůž je nutností pro všechny outdoorové fanoušky. Ať už při lovu, fanoušky přežití, kempování, bushcraftu nebo při jiných outdoorových aktivitách. Pevná čepel na lovecký nůž se dodává v černé dárkové krabičce, turistice, sběratele, přátele přírody, dárek pro otce, rybaření, turisty a nadšence bushcraft.

Lovecký nůž s pouzdrem kydex: připevněte dodávanou pochvu na nůž k bedernímu pásu nebo ji noste přes otvor na lano. Pohodlná rukojeť vám okamžitě poskytne pocit rovnováhy, účinnosti a trvanlivosti. Outdoorový nůž full tang: hmotnost a velikost nože vytváří rovnováhu mezi čepelí a rukojetí, takže se uživatel nebude cítit omezena hmotností. Ergonomicky vhodná rukojeť g10: Černá rukojeť je vyrobena z g10, je ergonomicky tvarovaná a dobře se hodí pro malé i velké ruce. Lovecký nůž pevně stojící čepel padne skvěle do ruky.

Full-tang konstrukce zůstává čepel a rukojeť v jednom solidním kusu, čímž získáte vynikající sílu, spolehlivost a robustnost během procesu řezání. Navíc lze pouzdro kydex připevnit na opasek, takže můžete outdoorový nůž kdykoli nosit. Iroké spektrum použití: kempinkový nůž je dostatečně ostrý a robustní pro použití v přírodě. Ostrá čepel s plochým brusem: venkovní nůž pevná čepel je vyrobena z vysoce kvalitní oceli 440C, která po tepelném zpracování dosahuje tvrdosti 58 – 60 HRC, což zaručuje vynikající pevnost a zadržení hran.
ZnačkaKOMWERO #ad
Hmotnost0.61

10. Cold Steel

#ad

Cold Steel Pro Blowgun.

#ad
Cold Steel #ad - Tyto foukací trubky jsou dlouhé 120 cm nebo 150 cm 5 stop a mají vylepšený náustek a dělicí trubku s tloušťkou stěny 3 mm.

Jedná se o kvalitní výrobek ze sortimentu Cold-Steel Německo. Profi 625 magnum big bore foukací trubice, 2 m – tloušťka stěny 3 mm – náustek, gumová průchodka, ochranný kroužek a 36 šipek 15 bambusových šípů, toulec, 4 nohy cca 1, 15 mini šípů Broadhead a 6 šipek se zátkami. Profi 625 magnum big Bore foukací trubice, 4 stopy. Cold steel s big bore foukací roury mají velké 625 kalibru magnum a jsou schopny střílet těžší šípy rychleji než konkurence.
ZnačkaCold Steel #ad
VýrobceCold Steel #ad
Výška3
Délka48
Hmotnost1.85
Šířka3
Číslo díluCSB6254P-BRK
ModelkaCSB6254P-BRK