Top 10 E Roller 25 Kmh Mit Straßenzulassung – Elektrické koloběžky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. iScooter

#ad

E Scooter se schválením pro silniční provoz, LED, motor 350 W, zatížení až 120 kg, elektrická koloběžka, 20 km/h, ABE, plástvové pneumatiky 8,5 palce, duální brzdový systém E skútr pro, dosah 30 km

#ad
iScooter #ad - Nedělejte si starosti s defekty, 5" plástvové pneumatiky tlumící nárazy nevyžadují nafukování, 5 palce. Baterie má ochranu proti přebití a hlubokému vybití a lze ji nabíjet více než 1000krát 60 měsíců. 8, celopryžové pneumatiky mají dobrý protiskluzový účinek s vysokou elasticitou a odolností proti opotřebení.

Výkonný motor může snadno a rychle přenášet 120 kg dospělého na silnicích, trávě a dokonce i lezení. 350w silný motorelektrokoloběžka je vybavena elektrickým nábojovým motorem o výkonu 350 w, který umožňuje rychlost až 20 km/h. Fin + na spodní straně skútru. Přenosný a skládací lehký elektrický skútr lze snadno složit během 3 sekund a snadno se přenáší nebo uloží. Plástvové obručeelektrický skútr e9pro pro dospělé jezdí pohodlně a bezpečně po dlouhou dobu s protiskluzovými plástvovými gumovými pneumatikami 8, žádné opravy nebo údržbu.

Díky jemnému chování při jízdě a zrychlení a přenosné skládací struktuře je elektrický skútr speciálně navržen tak, aby byl kyvadlo pohodlnější a efektivnější. E scooter s homologací pro silniční provoz abeelektrokoloběžka se silniční homologací abe pro použití na veřejných komunikacích potvrzení dat je součástí dodávky s údaji o identifikačním čísle. Stoupací schopnost činí 15 stupňů. Po obdržení zboží se obraťte na náš zákaznický servis, zašleme Vám pokyny k registraci ABE.
ZnačkaiScooter #ad
VýrobceWuyi Jinyue Engine Science and Technology Co., Ltd. #ad

2. Rolektro

#ad

Rolektro Tříkolka E-Trike 25 V.3 Pro červená – 1000 W elektromobil – dosah 70 km – vyjímatelná lithiová baterie – mobilní telefon pro seniory se silniční homologací

#ad
Rolektro #ad - 6 km/h, 12 km/h nebo 25 km/h. Máte na výběr, zda je možné max. Prémiové elektrické tříkolky s vyměnitelnou lithiovou baterií 60 v – 30 Ah pro interní a externí nabíjení! Akumulátor lze snadno vyjmout a zcela pohodlně nabíjet pomocí přiložené nabíječky.

Zatížení činí 160 kg! 3 stupně rychlosti a zpětný chod, ideální pro dospělé každé věkové skupiny. Popruh a integrované sklopné rameno ochrana proti převrácení zaručují bezpečný požitek z jízdy! 99. Přední led světlo zajišťuje zvýšenou viditelnost a bezpečnost. U nasazeného bezpečnostního pásu není nutná žádná povinnost pomoci! mnoho doplňků bez příplatku: Top pouzdro vzadu, digitální tachometr, odkládací přihrádky vpředu, USB nabíjecí zdířka, pneumatiky do každého počasí atd.

Lampa je světlá a velmi úsporná! Díky motoru 1000 W je dosah až cca 70 km. Max. Nastavitelné sedadlo se sklopnými opěrkami rukou zajišťuje snadné nazouvání a vyzouvání. Vysoká brzdná síla díky bubnovým brzdám vpředu a vzadu! .
ZnačkaRolektro #ad
VýrobceRolektro #ad
Výška48.43
Délka64.96
Hmotnost191.8
Šířka27.56
ModelkaE-Trike 25 V.3 Rot

3. Segway-Ninebot

#ad

Ninebot KickScooter MAX G30D II Powered by Segway elektrická koloběžka

#ad
Segway-Ninebot #ad - Dojezd: 65 km. Max. Max. Pneumatiky: 10" bezdušové pneumatiky. Doba nabíjení: 100 % za 6 hodin. Max. Nosnost: 100 kg. Rychlost: 20 km/h. Výkon motoru: 350 W.
ZnačkaSegway-Ninebot #ad
VýrobceSegway-Ninebot #ad
Výška0.3
Délka6.55
Hmotnost42.99
Šířka0.3
Číslo dílu3802-025
Modelka3802-025
ZárukaZáruka 24 měsíců

4. Segway-Ninebot

#ad

Max. rychlost 20 km/h, dosah 70 km, Segway-Ninebot MAX G2 D, dlouhý dosah, E Scooter se silniční homologací pro dospělé

#ad
Segway-Ninebot #ad - Pneumatiky 10palcové bezdušové pneumatiky s gelovou vrstvou v pneumatice, které utěsní otvor 4 mm nebo méně v profilu pneumatiky.

Works with aplle find my díky apple find my network můžete svůj kickscooter najít všude. PevenÍ dvojitý systém odpružení hydraulický tlumič vpředu a dvojité odpružení vzadu. Dosah dosah až 70 km na jedno nabití*. Výkon 900 w maximální výkon a 22% úhel stoupání. Poté, co aktivujete apple find my prostřednictvím aplikace segway-ninebot a spárujete ji s Vaším KickScooterem, můžete svůj KickScooter v případě potřeby rychle najít na svém iPhonu pomocí aplikace "Find My".
ZnačkaSegway-Ninebot #ad
VýrobceSegway-Ninebot #ad
Výška49.76
Délka47.64
Hmotnost53.55
Šířka22.44
ZárukaZáruka 24 měsíců

5. HWWH

#ad

Lithiová baterie, dvojité zavěšení, 60 V, HWWH Escooter E Scooter Skútr pro dospělé, plynová rukojeť, dvojitý motor, skládací, 11 palců, 38 Ah, offroadový elektrický skútr, terénní pneumatiky

#ad
HWWH #ad - Velká lcd přístrojová deska s vysokým rozlišením, široké světelné pole, jízdní vzdálenost a další parametry jsou na první pohled jasné a ovládání je jednoduché. Dodávka v rámci evropy trvá pouze 3–7 dní. Pneumatiky vybaveno bezdušovými 11 × 3, štěrk a sníh, 6palcovými offroadovými pneumatikami, protiskluzové, písek, odolné proti opotřebení a tlumení nárazů.

Hodí se spíše pro horské kraje, rychlé závody a jiné druhy sportů. Dvojité motory 2 nezávislé vysoce výkonné motory, jednotlivé a dvojité pohony lze volně přepínat, se silným výkonem a maximálním úhlem stoupání činí 45 °. Ideální pro hory, vyměnitelné silniční pneumatiky pro městský provoz. Osvětlení a lcd displej super jasné a energeticky úsporné u7 led dvojité světlomety, ukazatel baterie, nastavení rychlosti, zajišťují jasný výhled při jízdě v noci. Plynová rukojeť díky plynové otočné rukojeti otočné rukojeti je zrychlení pohodlnější, takže můžete mít stejně plynulé ovládání jako při jízdě na motocyklu a integraci osob a vozidel.

Brzdy a odpružení hydraulické tlumení nárazů na dlouhé vzdálenosti vpředu vzad, reagující a krátká brzdná dráha, dvojité hydraulické tlumení nárazů vzadu silně absorbuje náraz hrbolaté vozovky a činí jízdu pohodlnější; elektronický brzdový systém EABS a hydraulické kotoučové brzdy jsou převzaty vpředu a vzadu dvojité brzdy, aby byla zajištěna bezpečnost jízdy. První volba pro horské a terénní nadšence. Balíky budou z polska odeslány během 24 hodin.
ZnačkaHWWH #ad
VýrobceFUFONG #ad
Výška51.97
Délka48.43
Hmotnost99.21
Šířka11.02
Číslo díluS3ZB-6000W
ModelkaS3ZB-6000W
ZárukaPoprodejní servis: Na baterii je poskytována šestiměsíční záruka, na motor a řízení jeden rok a vozidlo se opravuje po celý život. Máme profesionální poprodejní servis v Evropě. Ujistěte se, že jej kupujete a používáte.

6. EVERCROSS

#ad

Maximální zatížení 120 kg, duální, hmotnost 15 kg, EVERCROSS EV85F elektrická koloběžka se silniční homologací ABE, baterie 7,8 Ah, skládací elektrický skútr pro dospělé s aplikací – motor 400 W

#ad
EVERCROSS #ad - Led světlomet s vysokým jasem + zadní světlo + připomínka houkačky zajistí, že budete při noční jízdě viditelní. S hmotností pouhých 15 kg můžete elektrokoloběžku bez problémů vzít s sebou do veřejné dopravy nebo uložit do kufru svého auta. Skládací elektrická koloběžka: elektrická koloběžka má skládací design po složení: 108 × 47 × 114 cm, díky čemuž se snadno skladuje a přepravuje.

Duální brzdový systém: elektrický skútr má dvojitý brzdový systém, brzdový prst ovládá hallovou brzdu a brzdná rukojeť řídí E-AB brzdu a kotoučovou brzdu, řidič si může podle zvyků používání a rychlosti jízdy zvolit vhodnou brzdnou metodu. Praktický a pohodlný: s 8, 5palcovými pneumatikami, dvojitými tlumiči vpředu a vzadu a rozšířenými pedály 145 mm vám nabízí elektrická koloběžka hladkou a pohodlnou jízdu. Po zapnutí musí tento elektrický skútr EV85F pro aktivaci motoru jezdit minimálně 5 km/h 3 MPH.

Led displej a připojení k aplikaci: s led displejem a aplikací "evercross pro" můžete sledovat rychlost, vzdálenost a výdrž baterie v reálném čase. Nulové starty: vybaveno funkcí bezpečného nenulového startu, aby se zabránilo náhodnému dotyku. Ev85f elektrický skútr se schválením pro silniční provoz abe: naše elektrokoloběžka, hmotnosti řidiče, 8 ah, vybavená výkonným 400w bezkartáčovým motorem a vysoce kvalitní baterií 36 V 7, má v ideálním případě maximální dosah 30 km a až 20 km/h. Výše uvedené údaje se mohou lišit v závislosti na jízdních podmínkách, klimatu a řádné údržbě.
ZnačkaEVERCROSS #ad
VýrobceEVERCROSS #ad
Výška45.08
Délka42.72
Hmotnost33.07
Šířka19.53
Číslo díluEV85F

7. Gyroor

#ad

Rychlost 5-10 km/h pro děti, Gyroor Elektrický skútr H30 pro děti od 6 do 12 let, barevná LED světla, 3 výškově nastavitelné, 80 W E Scooter se sadou chráničů 6 v 1

#ad
Gyroor #ad - Dvě možnosti zábavy – h30 lze použít jak jako elektrickou koloběžku, abyste zrychlili na 6 km/h, tak i jako koloběžku. Přední kolo a pedál mají nyní zabudovanou neonovou LED, která svítí jasně a vyniká, což zajišťuje bezpečnou jízdu i v noci. Výškově nastavitelná řídítka – 3 stupně výškově nastavitelná, elektrokoloběžky mají kvalitní, aby vyhovovala vašemu dítěti v dospělosti 74/80/86 cm, 5palcová PU kola odolná proti opotřebení a bez problémů podporují jezdce až do 50 kg.

Montáž je jednoduchá a lze ji provést. Kromě toho je dětská koloběžka dodávána se sadou chráničů 6 v 1 chrániče loktů, které mohou lépe chránit bezpečnost vašeho dítěte. Nejprve položte jednu nohu na přední knoflík a posuňte skútr přes 5 km/h, pak druhou nohu postavte na gravitační senzor, nejlepší dárek pro děti! Když pedál dosáhne rychlosti 5 km/h, šlápněte na senzor pro nastartování motoru a zrychlení na 6 km/h.

Několik šroubů rychle namontujete a váš skútr je připraven k jízdě! Bezpečnost pro děti – elektrokoloběžka gyroor h30 se pro vaše dítě snadno ovládá, chrániče dlaní, chrániče kolen, s podporovaným motorem H30 jemně zrychluje. Zabudovaná lithiová baterie 21, 6 v – 2, 5 ah může ujet více než 6 mil, rychlost je perfektní pro děti ve věku 6–12 let. Fantastické led kolo a pedál – vaše děti budou nadšeny, když uvidí svůj nový svítící elektrický skútr.
ZnačkaGyroor #ad
VýrobceGyroor #ad
Výška10.83
Délka29.33
Hmotnost9.26
Šířka6.1
ZárukaAll quality issues 6 months Warranty

8. iScooter

#ad

Motor 350 W, plástvové pneumatiky 8,5 palce, E Scooter se schválením pro silniční provoz, LED, elektrická koloběžka, duální brzdový systém E skútr pro, dosah 30 km, zatížení až 120 kg, 20 km/h, ABE

#ad
iScooter #ad - Zároveň je elektrický skútr vybaven LED předním světlem + výstražným světlem s brzdou. Premium service- iscooterdirect-de máme oficiální opravné místo v německu. Bezpečný pohon – e9/e9pro e-skútr je vybaven dvojitým brzdným systémem e-abs + kotoučová brzda. Schválení pro silniční provoz: podle silniční dopravy je elektrokoloběžka legálně povolena nejen v Německu, ale může také v Švýcarz nebo Rakouska legálně.

Plástvová pneumatika nevyžaduje nafukování, opravy, údržbu. Maximální rychlost může dosáhnout 20 km/h a proces jízdy je velmi hladký a tichý. Většina evropských zemí dodává do 2 - 3 dnů. S homologací pro silniční provoz – nová e9/e9 proe scooter od elektrického skútru s obecným povolením k provozu abe, ekfv prostřednictvím spolkového úřadu pro motorová vozidla je elektrokoloběžka v Německu schválena pro silniční provoz silnice a také cyklistické stezky.

Díky tomuto systému je skútr bezpečnější proti blokování a zamezení sklouznutí. Je vybaven světlými 30w led světlomety a červeným zadním světlem, které vám pomohou bezpečně jezdit, zejména při jízdě v noci. Pneumatiky anti-pancture solid – elektrický skútr používá plástvové pneumatiky tlumící nárazy s vysokou elasticitou a odolností proti opotřebení. Výkon motoru 350 w – elektrická koloběžka je vybavena bezkartáčovým tichým motorem o výkonu 350 w.
ZnačkaiScooter #ad
VýrobceWuyi Jinyue Engine Science and Technology Co., Ltd. #ad
Výška43.7
Délka45.08
Hmotnost264.55
Šířka19.29
ModelkaE9
ZárukaZáruka od iScooter: U iScooter mají elektrické skútry záruku jeden rok na elektrokoloběžku nebo 180 dní na různé díly (jako motor a baterie), které jsou po prvním prodeji výrobku nepřenosné. iScooter nabízí 7denní vrácení bez udání důvodu, za předpokladu, že nedojde k poškození člověka nebo skvrnám. Pokud dojde k poškození při přepravě, obraťte se prosím na [email protected] a zašlete nám foto nebo video důkaz. iScooter se snaží nabízet vysoce kvalitní produkty a služby.

9. VMAX

#ad

VMAX Elektrická koloběžka VX2 PRO GT-B | motor 500 W a stoupací schopnost 28 % | E-skútr se silniční homologací v D | max. zatížení 130 kg | černý

#ad
VMAX #ad - Lehká a praktická: elektrická koloběžka vmax vx2 pro váží pouze 20, 4 kg a má maximální nosnost 130 kg. Rychlost 20 km/h přes 60 km dojezdu. Díky ip x6 stupni ochrany proti silné stříkající vodě je bez problémů možné i jízdu za deště.

Optimální dosah: elektrický skútr má při max. Silný výkon: Špičková třída mezi elektronickými skútry se silniční homologací v d! silný motor 500 w s maximálním výkonem 1200 W zajišťuje řádné zrychlení a umožní vám bez problémů zvládnout stoupání až o 28 %. Je nejen pohodlný pro přepravu, ale díky skládacímu mechanismu je také velmi praktický.

Blikající a jasné světlo: nejen blikající zařízení vpředu a vzadu, ale také reflektor s dvojitým kuželem 60 lux a integrovaným reflektorem zajišťují bezpečnost v silničním provozu. Získání energie: s elektronickou brzdou zadního kola můžete při každém brzdění znovu získat cennou energii pro svůj elektroskútr a musíte tak méně často nabít.
ZnačkaVMAX #ad
VýrobceVMAX #ad
Výška48.31
Délka44.48
Hmotnost44.97
Šířka21.25
Číslo díluVX2 Pro GT
ModelkaGT
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

10. Segway-Ninebot

#ad

Dosah 40 km, E Scooter se silniční homologací pro dospělé, Segway-Ninebot MAX G30LD, dlouhý dosah, max. rychlost 20 km/h

#ad
Segway-Ninebot #ad - Max. Max. Dosah: 40 km doba nabíjení: 100% za 6, 5 hodiny výkon motoru: 350 W Pneumatiky: 10" bezdušové pneumatiky max. Nosnost: 100 kg hmotnost: 17, 7 kg. Rychlost: 20 km/h.
ZnačkaSegway-Ninebot #ad
VýrobceSegway-NInebot #ad
Hmotnost39.02
Číslo dílu3802-027
Modelka3802-027
ZárukaZáruka 24 měsíců