Top 10 Gabbys Dollhouse Figuren – Akční hrací figurky pro děti

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Gabby's Dollhouse

#ad

Gabby mit 6 Katzenfiguren und 1 Cat Delivery Überraschungsbox, geeignet für Kinder ab 3 Jahren, Figuren Geschenkset, Gabby‘s Dollhouse

#ad
Gabby's Dollhouse #ad - Inhalt: 1 gabby spielfigur, 6 Katzen-Figuren, 1 Puppenhaus-Überraschungsbox mit 1 Accessoire. Zusätzlich enthält es eine cat delivery Überraschungsbox mit einem geheimnisvollen Zubehörteil. Das spielzeug ist geeignet für Kinder ab 3 Jahren.

Gabby misst knapp 9cm, ratkatz und baby box englische Katzennamen: Pandy Paws, Kitty Fee, Kitty Fairy, MerCat, Kuchi, Cakey, Meerkätzchen, 5cm. In der Überraschungbox befindet sich ein qr-code – einscannen, um eine exklusive Belohnung in der kostenlosen Gabby’s Dollhouse App freizuschalten verfügbar für iOS und Android. Figuren und zubehör sind vom Maßstab passend zu Gabby's Purrfect Puppenhaus separat erhältlich.

Mit dem gabby's dollhouse figuren geschenkset können die Abenteuer der DreamWorks Animationsserie Gabby's Dollhouse auf Netflix authentisch nachgespielt werden. Das geschenkset enthält eine gabby-figur und ihre katzenfreunde panda pfötchen, die katzen zwischen 4 bis 5, CatRat und Baby Box.
ZnačkaGabby's Dollhouse #ad
VýrobceSpin Master #ad
Výška10.63
Délka11.56
Hmotnost0.31
Šířka2.13
Číslo dílu6060440
Modelka6060440
ZárukaPartial Warranty

2. Gabby's Dollhouse

#ad

20cm große Gabby Girl Puppe, geeignet für Kinder ab 3 Jahren, Gabby‘s Dollhouse

#ad
Gabby's Dollhouse #ad - Mit der 20cm großen gabby puppe im originalgetreuen Outfit können die Abenteuer der DreamWorks Animationsserie Gabby's Dollhouse auf Netflix authentisch nachgespielt werden.

Mit ihrem abnehmbaren Katzenohren-Haarreifen enthalten ist Gabby bereit für das nächste Abenteuer. 20cm groß, 1 Katzenohren-Haarreifen. Inhalt: 1 puppe ca. Die puppe hat superweiches und lockiges haar, das sich gut dazu eignet, gestylt zu werden. Die detailgetreue puppe animiert zum kreativen Rollen-Spiel und ist das optimale Geschenk zu jedem Anlass oder zum Geburtstag für Mädchen, Jungen und alle Kinder ab 3 Jahren. Realistische details wie ihr ihre stoff-Jacke und Kätzchen-Jeans erwecken Gabby zum Leben - sie kann zudem beide Beine und Arme sowie ihren Kopf bewegen.
ZnačkaGabby's Dollhouse #ad
VýrobceSpin Master #ad
Výška9.06
Délka5.04
Hmotnost0.28
Šířka2.68
Číslo dílu6060430
Modelka6060430
ZárukaPartial Warranty

3. Gabby's Dollhouse

#ad

Gabby se 3 figurkami pro kočky a 1 box s překvapením, Gabby's Dollhouse, vhodné pro děti od 3 let, Sada duhových figurek

#ad
Gabby's Dollhouse #ad - Tato hračka gabby's dollhouse od spin master je skvělým dárkem ke každé příležitosti nebo k narozeninám pro dívky, chlapce a všechny děti od 3 let. Dárková sada obsahuje figurku rainbow gabby s pestrými vlasy a tři kočičí figurky: panda puška angl.

Pandy paws, kočky mezi 4 až 5, mořská kočička angl. Kitty Fairy. Obsah: 1 figurka gabby, 1 box s překvapením, 2 figurky koček, 1 příslušenství s překvapením. Mercat a Kitty Fee angl. Navíc obsahuje box s překvapením cat delivery s tajemným příslušenstvím. Gabby měří téměř 9 cm, 5 cm. Figurky a příslušenství jsou v měřítku vhodné pro Gabby's Purrfect Puppenhaus k dostání samostatně.

V krabičce s překvapením se nachází qr kód – naskenujte a odemkněte odměnu v bezplatné aplikaci Gabby's Dollhouse k dispozici pro iOS a Android. Se sadou duhových figurek gabby's dollhouse lze autenticky přehrávat dobrodružství animační série DreamWorks Gabby's Dollhouse na Netflixu.
ZnačkaGabby's Dollhouse #ad
VýrobceSpin Master #ad
Výška6.63
Délka8.63
Hmotnost0.39
Šířka1.63
Číslo dílu6065350
Modelka6065350
ZárukaPartial Warranty

4. Gabby's Dollhouse

#ad

Sada figurek na hraní s Gabby a Kico duhový jednorožec, s příslušenstvím a překvapivými dětskými hračkami, Gabby's Dollhouse 6067672 Cat, vícebarevné

#ad
Gabby's Dollhouse #ad - Kompletní kolekce: dětské hračky od gabby's dollhouse jsou ideální pro děti, plyšová zvířata, překvapení, které mají rádi panenky a doplňky pro panenky, puzzle a deskové hry. Odemknutí zvláštní odměny: sada figurek gabby a kico obsahuje v boxu s překvapením QR kód, který lze naskenovat a odemknout odměnu v aplikaci Gabby's Dollhouse k dispozici pro iOS a Android.

Obsah: 1 figurka gabby, 1 díl příslušenství, 1 figurka Kico, 1 dekorační díl, 1 krabička s překvapením pro panenky. Kico duhový jednorožec s akční funkcí: také kico je 10, lze sledovat, 2 cm vysoký a má odpružené nohy. Zvláštní postava gabby: gabby je vysoká 10, 2 cm a je oblečená ve svých roztomilých zelených kalhotách s laclem s růžovou nášivkou na hrudi a nohavici.

Když člověk kico tělo zatlačí dolů a pak ho pustí, jak se kico kývá a rozvikne. Vlastní svět domečku pro panenky: s tematickými místnostmi, nábytkem do domečku pro panenky, figurkami na hraní a hracími sadami vzniká svět domečku pro panenky, který dětem pomáhá rozvíjet fantazii prostřednictvím hraní rolí.
ZnačkaGabby's Dollhouse #ad
VýrobceSpin Master #ad
Výška8.5
Délka7
Hmotnost0.18
Šířka1.75
Číslo dílu6067672
Modelka6067672
ZárukaPartial Warranty

5. JunMallko

#ad

Gabby s 5 kočičími figurkami, vhodné pro děti od 3 let, JunMallko Dárková sada figurek Gabby

#ad
JunMallko #ad - Bez ostrých dílů, bezpečné pro děti i dospělé, neobsahují žádné jedovaté látky a nemají štiplavý zápach. Gabby měří téměř 8, kuchi, kočky mezi 5 až 7 cm.

Dlouhá životnost a snadné poškození, můžete je bezpečně použít jako dekorace na dort. Dárková sada obsahuje postavu gabby a její kočičí přátele panda pávky, Kitty Víla, 5 cm, mořské koťátko, Ratkatz. Obsah: 1 gabby hrací figurka, 5 kočičích figurek. Dárková sada figurek gabby: s realistickými anime efekty, si můžete scény z anime hrát sami doma! Vysoce kvalitní materiály: dárková sada figurek gabby je vyrobena z kvalitního pvc, které fanoušci Gabby budou milovat, lze použít opakovaně. Nejlepší dárek: tato hračka gabby je skvělým dárkem ke každé příležitosti nebo k narozeninám pro dívky, chlapce a.
ZnačkaJunMallko #ad
VýrobceJunMallko #ad
Číslo díluGabby Figuren
ModelkaJunMallko-fg
Zárukano

6. Gabby's Dollhouse

#ad

Groovy Music Room, 2 kusy nábytku a 2 boxy s překvapením s příslušenstvím, Gabby's Dollhouse Deluxe pokoj, vhodné pro děti od 3 let, hudební pokoj s DJ Catnip anglicky DJ Catnip

#ad
Gabby's Dollhouse #ad - Obsah: 1 pokoj, 2 kusy nábytku, 2 boxy s překvapením domečku pro panenky, 1 dj šanta kočičí angl. V jedné z boxů s překvapením se nachází qr kód – naskenujte a odemkněte odměnu v bezplatné aplikaci Gabby's Dollhouse k dispozici pro iOS a Android.

Dj catnip lze autenticky přehrávat dobrodružství animační série DreamWorks Gabby's Dollhouse na Netflixu. Dj catnip figurka, 2 díly příslušenství, 1 návod český jazyk nelze zaručit. Zvláštní přednost: když dj kočičí šanta narazí do tlačítek, pohybují se duhově zbarvená kočička na klavíru. Stejně jako všechny pokoje deluxe je i herna kompatibilní s domečkem pro panenky Gabby's Purrfect Dollhouse k dostání samostatně a lze ji jednoduše zasunout do boku domečku na hraní.

V sadě jsou kromě prostorového lešení a dj figurky šanta kočičí, 2 kusy nábytku zelený klavír a bicí a 2 boxy s překvapením vždy s 1 kusem příslušenství. S luxusním prostorem groovy music room – hudební pokoj s dj kočičí šanta angl. Tato hračka gabby's dollhouse od spin master je skvělým dárkem ke každé příležitosti nebo k narozeninám pro dívky, chlapce a všechny děti od 3 let.
ZnačkaGabby's Dollhouse #ad
VýrobceSpin Master #ad
Výška7.5
Délka10.13
Hmotnost0.46
Šířka3.38
Číslo dílu6065830
Modelka6065830
ZárukaPartial Warranty

7. Gabby's Dollhouse

#ad

Geeignet für Kinder ab 3 Jahren, Gabby‘s Dollhouse Cat-tivity Set, Überraschungsbox und Möbelstück, Flower-rific Garden, Garten Set mit Gabby und Kitty Fee engl. Kitty Fairy, 2 Zubehörteilen

#ad
Gabby's Dollhouse #ad - Dieses gabby's dollhouse spielzeug von spin master ist ein tolles Geschenk zu jedem Anlass oder zum Geburtstag für Mädchen, Jungen und alle Kinder ab 3 Jahren. Kitty fairy können die abenteuer der DreamWorksAnimationsserie Gabby's Dollhouse auf Netflix authentisch nachgespielt werden.

Die katzenohren der Gabby Figur herunterdrücken und schon rutscht ihre Sonnenbrille ins Gesicht. Inhalt: 1 gabby girl-spielfigur ca. Das set enthält neben der katzen figur kitty Fee eine thematisch passende Gabby. In der Überraschungbox befindet sich ein qr-code – einscannen, um eine exklusive Belohnung in der kostenlosen Gabby’s Dollhouse App freizuschalten verfügbar für iOS und Android.

Kitty fairy katzen Figur, 2 Zubehörteile. 9cm, 1 möbelstück baumstamm mit Blumentopf, 1 puppenhaus-Überraschungsbox, 1 Kitty Fee engl. Die figuren und zubehörteile passen vom Maßstab zum Puppenhaus. Verschiedene accessoires rund um das thema garten wie ein Baumstamm mit Blumentopf und eine Gießkanne sowie eine Cat Delivery Überraschungsbox. Mit dem cat-tivity sets flowerific garden - garten set mit Gabby und Kitty Fee engl.
ZnačkaGabby's Dollhouse #ad
VýrobceSpin Master #ad
Výška8.5
Délka7
Hmotnost0.17
Šířka1.88
Číslo dílu6062026-1
Modelka6062026
ZárukaPartial Warranty

8. Gabby's Dollhouse

#ad

3 kusy nábytku a 2 boxy s překvapením s příslušenstvím, koupelna s mořskými kočičkami angl. MerCat, Primp and Pamper Bathroom, vhodné pro děti od 3 let, Gabby's Dollhouse Deluxe pokoj

#ad
Gabby's Dollhouse #ad - V sadě jsou kromě lešení prostoru obsaženy 3 kusy nábytku vana, kadeřnický stolek, vozík, mořská kočička na hraní, 3 díly příslušenství a 2 boxy s překvapením s doplňky. V jedné z boxů s překvapením se nachází qr kód – naskenujte a odemkněte exkluzivní odměnu v bezplatné aplikaci Gabby's Dollhouse k dispozici pro iOS a Android.

Jako všechny pokoje deluxe je i koupelna kompatibilní s domečkem pro panenky Gabby's Purrfect Dollhouse k dostání samostatně a lze ji jednoduše zasunout do boku domečku na hraní. Mercat figurka, 3 díly příslušenství, kadeřnický stolek, 1 návod český jazyk nelze zaručit. Zvláštní přednost: přitlačte na vanu a bubliny se pohybují – nebo otočte zrcadlo kadeřnické komody a odhalte podvodní scénu.

Tato hračka gabby's dollhouse od spin master je skvělým dárkem ke každé příležitosti nebo k narozeninám pro dívky, chlapce a všechny děti od 3 let. Mercat figurku lze autenticky přehrávat dobrodružství DreamWorks animační série Gabby's Dollhouse. Obsah: 1 pokoj, 3 kusy nábytku vana, 2 krabice s překvapením, vozík, 1 mořská kočička angl. S pokojem deluxe prime and pamper koupelna s mořskou kočičkou angl.
ZnačkaGabby's Dollhouse #ad
VýrobceSpin Master #ad
Výška7.5
Délka10.13
Hmotnost0.51
Šířka3.38
Číslo dílu6062036
Modelka6062036
ZárukaPartial Warranty

9. Gabby's Dollhouse

#ad

Vhodné pro děti od 3 let, Craft-a-riffic-Room, 2 kusy nábytku a 2 boxy s překvapením s příslušenstvím, Gabby's Dollhouse Deluxe prostor, pokoj pro kutily s dětskou krabicí

#ad
Gabby's Dollhouse #ad - Obsah: 1 pokoj, 2 díly příslušenství, 1 figurka pro miminka, 2 krabice s překvapením domečku pro panenky, 2 kusy nábytku obrovské kolo a křečka v krabičce na vejce, 1 návod český jazyk nelze zaručit. Zvláštní přednost: vyrobená hračka křečka z krabice s překvapením může jezdit na ruském kole.

S luxusním prostorem craft-a-riffic-room - pokoj pro kutily s Baby Box lze autenticky přehrávat dobrodružství animační série DreamWorks Gabby's Dollhouse na Netflixu. V sadě jsou kromě lešení prostoru a figurky baby box obsaženy 2 kusy nábytku obrovské kolo a koťata křečka v krabičce na vejce a 2 krabičky s překvapením vždy s 1 kusem příslušenství. Stejně jako všechny pokoje deluxe je i pokoj pro kutily kompatibilní s domečkem pro panenky Gabby's Purrfect Dollhouse k dostání samostatně a lze jej jednoduše zasunout do boku domečku na hraní.

Tato hračka gabby's dollhouse od spin master je skvělým dárkem ke každé příležitosti nebo k narozeninám pro dívky, chlapce a všechny děti od 3 let. V jedné z boxů s překvapením se nachází qr kód – naskenujte a odemkněte odměnu v bezplatné aplikaci Gabby's Dollhouse k dispozici pro iOS a Android.
ZnačkaGabby's Dollhouse #ad
VýrobceSpin Master #ad
Výška7.5
Délka10
Hmotnost0.46
Šířka3.25
Číslo dílu6064151
Modelka6064151
ZárukaPartial Warranty

10. Gabby's Dollhouse

#ad

Magical Musical Cat Ears, Gabby‘s Dollhouse, Geräuscheffekten und Musik, Haarreif mit Katzenohren, geeignet für Kinder ab 3 Jahren, mit Licht

#ad
Gabby's Dollhouse #ad - Der haarreifen ist flexibel und passt auf Köpfe der verschiedensten Größen. Zusätzlich leuchten die Ohren in verschiedenen Farben auf. Mit dem magical musical ears katzenohren-haarreifen können Kinder die Verwandlung von Gabby aus der beliebten DreamWorks Animationsserie Gabby's Dollhouse auf Netflix authentisch nachspielen.

Durch drücken der rosa ohren werden die geräuscheffekte, Musik und Spielmodi aktiviert und sorgen für ultimativen Rollenspielspaß. Inhalt: 1 magical musical Ears Katzenohren-Haarreif, Batterien, 1 Anleitung. Der interaktive katzenohren gleichen dem Haarreif, den Gabby zu Beginn jeder Episode trägt und mit dessen Hilfe sie sich in ihr Animations-Alter-Ego verwandelt. Die magical musical ears von dreamworks gabby‘s dollhouse sind ein tolles Geschenk zu jedem Anlass oder zum Geburtstag für Mädchen, Jungen und alle Kinder ab 3 Jahren.
ZnačkaGabby's Dollhouse #ad
VýrobceSpin Master #ad
Výška9.13
Délka9.13
Hmotnost0.36
Šířka2.13
Číslo dílu6060413
Modelka6060413
ZárukaPartial Warranty