Top 10 High End Gaming Tisch – Psací stoly do pracovny

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Homall

#ad

Ergonomický PC stůl s držákem nápojů a držákem na sluchátka, hráč, počítačový stůl, herní psací stůl, Homall Herní stůl 140 cm, tvar T černý, 140 x 60 cm

#ad
Homall #ad - ZÁruka a zÁkaznickÝ sluŽbymáme silný poprodejní tým a oddělení výrobků, kontaktujte nás, které mohou vyřešit všechny vaše dotazy k našim produktům. Stabilní hrací stůl herní stůl ve tvaru t používá zesílené, strukturu pravého ocelového rámu a zesílenou vložku materiálu, díky čemuž je tento psací stůl bez dodatečné opěrné tyče velmi stabilní, kvalitní kovové nohy, nabízí silnou a stabilní podporu pro vaše herní vybavení a bez problémů nese vaši herní vášeň.

Velký povrchdesktop je vyroben z uhlíkových vláken s kresbou na povrchu, vypadá moderně a agilně. Velké stolní počítače, držák ovladače a drátěné náboje vám poskytují čistou a pohodlnou herní atmosféru, ve které můžete snadno vyčistit plochu a správně umístit svá herní zařízení. Homall gaminghomall se zaměřuje na vývoj a výrobu módního a kvalitního herního vybavení pro vás.

Chápeme potřeby našich hráčů a navrhujeme každý hrací stůl, aby každý hráč mohl vstoupit do světa hry v pozitivním stavu. Pokud máte dotazy, rádi vám pomůžeme. 140 cm x 60 cm má velký psací stůl pro hrací přístroje, Kindle, počítače, notebooky a jiné hrací přístroje. Je vodotěsný a snadno se čistí. Multifunkční design držáky nápojů jsou koncipovány pro hráče, háčky na sluchátka, takže si můžete vychutnat nápoje nebo kávu snadno po hře.
ZnačkaHomall #ad
VýrobceHOMALL #ad
Výška11.63
Délka21.7
Hmotnost45.19
Šířka9.3
Číslo díluKMG-GD94T
ModelkaKMG-GD94T

2. Homall

#ad

Háčky na sluchátka, ergonomický herní stůl, Homall Herní stůl 120 × 60 cm, herní psací stůl z rámu s držákem nápojů, počítačový stůl

#ad
Homall #ad - Co nabízímeherní stůl homall český jazyk nelze zaručit, které jsou pro instalaci nezbytné. Uděláme, instalační nástroje a pokyny k výrobku, co bude v našich silách, abychom vám pomohli. Díky klasickému přizpůsobení barev a cool hernímu brnění budete vypadat spíše jako profesionální hráč.

Nabízí komfortní a příjemný prostor na hraní. Současně uvolní vaše ruce a umožní vám ponořit se do herního světa, že váš pracovní stůl zůstane vždy čistý a uklizený. Tyři nohy stolu s nastavitelnými nohami zároveň zajistí, že stůl zůstane stabilní i na nerovném povrchu. Pokud narazíte na problémy během montáže nebo používání, můžete se na nás obrátit. Dodržujte prosím pokyny k montáži. Stabilní design tvaru z jedinečné nohy stolu ve tvaru z jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli, která je stabilnější a pevnější a snadno unese hmotnost 80 kg.

Bude vaším vynikajícím společníkem na hraní. Povrch z uhlíkových vláken díky designu v závodním stylu má speciální povrch psacího stolu homall z uhlíkových vláken hladší a jasnější strukturu. Profesionální otvory pro vedení kabelů pomáhají spravovat všechny kabely a zajišťují, aby vaše hrací zařízení mělo domov. Přejeme vám šťastnou hru.
ZnačkaHomall #ad
VýrobceHomall #ad
Výška28.35
Délka23.62
Šířka47.24
Číslo díluZ120BKB

3. Dripex

#ad

Rohový psací stůl 160 cm, herní psací stůl ve tvaru L, velký ergonomický počítačový stůl do kanceláře a domu, vlevo, Dripex Herní stůl ve tvaru L

#ad
Dripex #ad - Nadměrná velikost psacího stolu stolní deska z uhlíkové oceli je vodotěsná, odolná proti poškrábání a příjemná na dotek. Stůl nabízí větší užitnou plochu a současně zabírá méně místa. Na podlaze jsou ještě 4 výškově nastavitelné protiskluzové nohy.

Dodává se s dostatečným množstvím příslušenství na stole jsou 2 otvory pro kabely a 1 přihrádka na vedení kabelů, sluchátka, aby se zabránilo nepořádku. Díky designu ve tvaru l má rohový psací stůl Dripex stolní desku 160 cm x 100 cm. Při každé otázce obdržíte do 24 hodin zpětnou vazbu. Díky tomu je stůl stabilní a robustní. Kromě toho je počítačový stůl ještě vybaven držákem na nápoje, gamepad a velkou podložkou pod myš.

Stabilní lichoběžníková strukturaherní stůl dripex je podepřen lichoběžníkovými nohami stolu a na zadní straně desky stolu upevněn 2 ocelovými tyčemi. Herní stůl dripex pokud se vám stůl dostane poškozený, dodáme vám co nejrychleji nový. Při hraní nebo práci můžete mít lepší zážitek. Tak zůstane váš stůl pořádek. Rohový psací stůl můžete sestavit během 30 minut. Maximální nosnost činí 90 kg.
ZnačkaDripex #ad
VýrobceDripex #ad
Výška29.53
Délka23.62
Hmotnost198
Šířka62.99
Číslo díluO2103008
ModelkaL-O2103008

4. JUMMICO

#ad

Velký rohový stůl, herní psací stůl se stojanem na monitor, herní stůl ve tvaru L, JUMMICO Rohový psací stůl 130 × 130 × 75 cm, lesklá černá, psací stůl ve tvaru L

#ad
JUMMICO #ad - Nastavitelné nohy zajišťují, který lze podle potřeby jednoduše připevnit na každou hranu stolu, že stůl udržuje stabilní rovnováhu i na nerovných podlahách a kobercích. Pomůžeme vám co nejrychleji a uděláme vše pro to, abychom Váš problém vyřešili. Snadná montáž a bezplatný servis jummico vám poskytne podrobný návod a stůl můžete sestavit během 30 minut.

Ergonomický herní stůl stůl se dodává s odnímatelným stojanem na monitor, také v rozích. Nabízíme stůl v různých velikostech a barvách, ložnici, můžete si vybrat správnou velikost a barvu podle velikosti místnosti a stylu zařízení. Psací stůl ve tvaru l design psacího stolu jummico efektivně využívá místo v rohu a současně nabízí více úložného prostoru. Počítačový stůl ve tvaru l uvolňuje centrální část prostoru pro více místa.

Vysoce kvalitní laminát je voděodolný, odolný proti poškrábání a žáru a zvyšuje životnost stolu. Multifunkční rohový stůl celková velikost počítačového stolu činí 130 × 130 × 75 cm a hodí se tak pro celou řadu scénářů v domácnosti a kanceláři, pracovně a dalších příležitostech. Stabilní a s dlouhou životností dvouvrstvý design nohy ve tvaru z zvyšuje stabilitu stolu a robustní rám udržuje hrací stůl během používání stabilní. Pokud máte jakékoliv dotazy k našim výrobkům, kontaktujte nás prosím ihned.
ZnačkaJUMMICO #ad
VýrobceJUMMICO #ad
Výška29.53
Délka51.18
Hmotnost44.09
Šířka51.18
Číslo dílu21L
Modelka21L

5. EUREKA ERGONOMIC

#ad

Velký herní psací stůl ve tvaru křídel, EUREKA ERGONOMIC Herní stůl s LED diodami 182 x 76 cm, počítačový stůl s přihrádkou na klávesnici, háčky na sluchátka pro domácí kancelář,, 2 stojany na monitor

#ad
EUREKA ERGONOMIC #ad - Přihrádka na klávesnici lze v případě nepoužívání prostorově úsporně uložit pod studiový stůl. Nastavitelné stojany na monitor pro splnění požadavků současného používání více počítačů lze obě přihrádky na monitor stolního počítače volně instalovat uprostřed, na okraji a na obou stranách stolu. Díky inovativnímu designu ve tvaru křídla obemkne hrana stolu kolem vás a nabízí pohodlné držení a flexibilní prostor pro břicho a paže.

Přihrádka na klávesnici je vybavena podložkou pod myš, která zajišťuje vždy přesný a plynulý pohyb myši. Dodává se s velkou podložkou pod myš s kompletním krytem, dostatečná pro více displejů a všech herních zařízení. Herní stůl eureka je vyroben z absolutně bezpečných a netoxických materiálů a byl desetitisíckrát testován, aby byla zajištěna spolehlivá kvalita a zdraví vaší rodiny a domácích zvířat. Plně funkční příslušenství 2 stojany na monitor s rgb světly, 2 drážky pro ipad, 2 otvory pro vedení kabelů a 2 úložné boxy na kabely, držáky nápojů a 2 háčky na sluchátka, aby byl váš psací stůl uklizený.

Bezpečné a spolehlivé rám a nohy stolu z uhlíkové oceli v průmyslové kvalitě, dřevěná deska s vysokou hustotou a stolní deska z uhlíkových vláken propůjčují hracímu stolu nosnost 180 kg. Velký stolní počítač z uhlíkových vláken velikost psacího stolu: 182 x 76 cm, odolná vůči teplu a nedá se snadno poškrábat. Multifunkční design umožňuje použití s počítači, mobilními telefony a iPady a je tak perfektní volbou pro tvůrce médií a hráče.
ZnačkaEUREKA ERGONOMIC #ad
VýrobceEUREKA ERGONOMIC #ad
Výška37.99
Délka71.65
Hmotnost63.93
Šířka29.92
Číslo díluERK-AED-E70B
ModelkaERK-AED-E70B

6. Devoko

#ad

Devoko Stůl Gaiming 180 cm Gaming psací stůl hráč počítačový stůl, 180 × 70 × 75 cm, ergonomický PC stůl s úložným boxem, držákem nápojů a držákem na sluchátka ve tvaru T černý

#ad
Devoko #ad - Co nabízíme: devoko hrací stůl, co bude v našich silách, instalační nářadí a návod k výrobku, neváhejte nás kontaktovat. Stabilní a pevný: stůl devoko gaiming používá robustní nohy ve tvaru t. Respektujte prosím montážní návod. Pokud máte nějaké problémy během montáže nebo používání, abychom vám pomohli.

Velký povrch: stůl devoko gaiming má dvoudílnou, ale také dostatek místa pro počítače, monitory, myš, na které máte nejen více místa pro hry a kanceláře, klávesnice, prostornou pracovní plochu o rozměrech 180 x 70 cm, reproduktory atd. Tyři nivelační nožky jsou vybaveny nastavitelnými protiskluzovými podložkami, abyste je mohli bezpečně používat i na nerovném povrchu. Přejeme vám šťastnou hru. Klasické barevné schéma má silný vizuální efekt a dělá celý hrací stůl chladnějším a stylovým.

Perfektní setup pro profesionální eSport! Velká stolní deska má určitou jemnou křivku, díky níž celý stůl vypadá aerodynamicky a běžně. Mezi nohama a stolní deskou z uhlíkových vláken se nachází trojúhelníková struktura, díky níž je struktura stolu stabilnější a pevnější. S počítačovým stolem Devoko se můžete ponořit do kouzla hry. Součástí dodávky je kromě toho individuální velká podložka pod myš, takže hráči mohou uniknout tradičním omezením prostoru.
ZnačkaDevoko #ad
VýrobceDevoko #ad
Výška29.53
Délka27.56
Hmotnost9.92
Šířka70.87
Číslo dílu2TG
Modelka2TG

7. HLONONE

#ad

černý, HLONONE Herní stůl 140 x 70 cm, robustní a stabilní herní psací stůl, ergonomický počítačový stůl z uhlíkových vláken, PC stůl s háčky na sluchátka a držákem nápojů

#ad
HLONONE #ad - Promyšlený design přední strana stolu má zakřivený povrch, aby bylo zajištěno, aby poskytla vhodné místo pro podporu loktů a zmírnila tlak na páteř při delším sezení. Dodávaná podložka pod myš má bezešvé, otěruvzdorné švy a přírodní gumovou základnu, která zůstává stabilní. Polštáře na nohy jsou nastavitelné o 10 mm, že stůl zůstane vyrovnaný na nerovném povrchu.

Jsme značka, která vyrábí pouze herní nábytek a zaručuje profesionální dodavatelský řetězec. Pokud máte dotazy, obraťte se prosím na nás. Prostorný herní psací stůl abychom vyřešili problém, rozšířili jsme velikost našeho stolu o 10 cm, abychom vytvořili herní psací stůl o velikosti 140 x 70 cm. Snadná instalace balíček obsahuje všechny potřebné montážní nástroje a podrobné pokyny, abyste mohli herní stůl bez problémů namontovat během 30 minut. Plně funkční tento herní stůl nabízí hráčům skrytý, otočný držák nápojů a háček na sluchátka, aby byl prostor flexibilnější a měl nápoje v dosahu.

Nohy stolu jsou z oceli válcované za studena, která se používá v automobilovém průmyslu. Náš zkušený tým zákaznické podpory poskytne efektivní odpověď do 24 hodin. Umožňuje hráčům volně hrát hry a užívat si pohodlný pocit velkého místa na ploše, že běžné herní stoly nejsou dostatečně široké a ovlivňují hru, aniž by museli soutěžit o místo s herními zařízeními. Vlevo a vpravo je vždy otvor pro zakrytí kabelů a udržení pořádného povrchu stolu.
ZnačkaHLONONE #ad
VýrobceHLONONE #ad
Výška29.13
Délka27.56
Šířka55.12

8. VASAGLE

#ad

Stojan na monitor pro 2 monitory, klasická černá LWD192B56, ložnice, psací stůl s vestavěnou zásuvkovou lištou, 60 x 120 x 76 cm, počítačový stůl, VASAGLE Herní stůl s LED osvětlením

#ad
VASAGLE #ad - Multifunkční není to jen psací stůl, ale také počítačový nebo pracovní stůl. Praktická, zabudovaná zásuvková lišta tento stůl je vybaven 2 zásuvkami a 2 usb přípojkami a umožňuje současné nabíjení více zařízení, takže se bez poruch nebo problémů s nabíjením ponoříte do svého herního světa.

Robustní a stabilní díky ocelové konstrukci zesílené spodní příčné desce má tento psací stůl nosnost až 100 kg; díky nastavitelným nohám zůstává stabilní i na lehce nerovných podlahách. Můžete rychle začít se svými oblíbenými hrami. V černé barvě, s integrovanými zásuvkami a led osvětlením se tento stylový a funkční stůl perfektně hodí do každé místnosti. Jednoduchá montáž tento počítačový stůl s led osvětlením je díky své jednoduché struktuře, označeným dílům a snadno srozumitelnému návodu s obrázky hračka.

Ergonomický stojan na monitor tento stůl má stojan na monitor, aby se odlehčil šíji a zádů; kromě toho nabízí přihrádka pod ní dodatečný úložný prostor, který drží 2 obrazovky ve výši očí, aby byl váš stůl pořádek. Náladová led světla tento psací stůl je vybaven led osvětlením ve 20 barvách, 6 režimy a 5 frekvencemi blikání, jejichž jas je nastavitelný v 5 stupních pro vytvoření perfektní herní atmosféry.
ZnačkaVASAGLE #ad
VýrobceVASAGLE #ad
Výška29.53
Délka23.62
Hmotnost47.18
Šířka47.24
Číslo díluLWD192B56
ModelkaLWD192B56

9. HLONONE

#ad

Stabilní počítačový stůl pro hraní s háčky na sluchátka a držákem nápojů, HLONONE Herní stůl 120 × 60 cm, PC stůl pro hraní s povrchem z uhlíkových vláken, černý, herní psací stůl s LED

#ad
HLONONE #ad - Inovace hracího stolu zz inovativní design zz využívá vynikající mechanickou strukturu pro rozdělení čtyřstranné struktury i nebo u na dvě nezávislé trojúhelníkové mechanické struktury pro zlepšení stability. Nový model hracího stolu velikost hracího stolu činí 120 cm x 60 cm.

Pro zátěžové body, zz konstrukce pro zajištění bezpečnostního faktoru. Zatížte 60 kg a podložku lze vysunout o 1 cm nahoru a dolů, aby byla zajištěna stabilita. Těšíme se na každý návrh, jednoduše nám pošlete. Vysoce kvalitní servis průvodní příručka popisuje proces instalace a obsahuje všechny potřebné nástroje. Pokud máte dotazy, kontaktujte nás a my se vám ozveme do 12 hodin. Kompletní příslušenství speciálně přizpůsobená nadrozměrná podložka pod myš, háček na sluchátka a držák nápojů nabízejí hráčům pevnou polohu, žádné nápoje rozptylují na klávesnici a hráči se mohou zbavit tradičních prostorových omezení.

Rgb světla s dálkovým ovládáním 4 × 4 rgb design, na levé a pravé straně jsou čtyři skupiny rgb světelných proužků a vybavené dálkové ovládání může dosáhnout neomezené změny barvy / jednobarevné/jednobarevného/jednobarevného. S profesionální zárukou dodavatelského řetězu jsme značka, která vyrábí pouze hrací nábytek. S univerzálním pinovým konektorem můžete vytvářet celou řadu kombinací. Povrchová úprava z uhlíkových vláken, vodotěsná a odolná proti poškrábání.
ZnačkaHLONONE #ad
VýrobceHLONONE #ad
Výška28.74
Délka23.62
Hmotnost33.07
Šířka47.24
Číslo dílugaming desk
ModelkaHD12

10. Trust Gaming

#ad

černý, herní PC stůl, Trust Gaming GXT 711X Dominus herní psací stůl, systém vedení kabelů, ergonomický počítačový stůl s headsetem a držákem nápojů, 112 x 72 cm, ocelová konstrukce

#ad
Trust Gaming #ad - Ergonomický – zkosená přední hrana našeho herního stolu zajišťuje pohodlné a zdravé držení těla, abyste zůstali fit a vzhůru během dlouhých herních sezení.

Volné plochy – na plochu o velikosti 112 x 72 cm se pohodlně vejdou dva monitory, aniž by to ovlivnilo váš herní styl. Jednoduché nastavení – nejsou nutné žádné komplikované příručky nebo nástroje – postupujte podle několika jednoduchých kroků a můžete začít. Jednoduše ale geniální – špičkový design s texturovaným polyuretanovým povrchem propůjčuje vašemu hernímu setupu robustnost a styl. Příslušenství součástí dodávky – držák sluchátek, držák na pohárky a systém vedení kabelů zajišťují organizované a uklizené prostředí.
ZnačkaTrust Gaming #ad
VýrobceTrust #ad
Výška29.53
Délka28.35
Hmotnost40.41
Šířka44.09
Číslo dílu24503
Modelka24503
Záruka2 roky.