Top 10 LED Strip Hitzebeständig Für Sauna – Interiérové LED pásky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Govee

#ad

Funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, RGBIC neonový LED pásek s ovládáním aplikací, synchronizace hudby, neonový světelný pásek pro, Govee Neonový LED pásek 3 m, DIY tvarování

#ad
Govee #ad - Kromě toho existují předdefinované, plynulé a živé světelné efekty. Inteligentní ovládání: ovládejte neonový led pásek přes alexu, jako jsou diy a hudební režimy, Google Assistant. Efekty rgbic: dejte své fantazii volný průběh s technologií rgbic od govee.

Na ohebném neonovém LED pásku lze zobrazit více barev najednou. Vizualizujte svou hudbu: zvyšte svou party, do něhož je zabudován mikrofon pro rozpoznání hudby a herního zvuku a porovnávání s efekty, dobu hraní pomocí led pásku, které reagují v reálném čase. Trávíte s nimi fantastický čas. Nekonečné možnosti: přidejte k dekoraci herny, obývacího pokoje, ložnice a svátků výrazný a přizpůsobitelný neonový LED pásek a zajistěte si vzrušující zážitek z DIY osvětlení.

Užijte si v aplikaci govee home app více barev a funkcí, které vám pomohou vytvořit požadovanou atmosféru. Iroké použití: govee home app vám nabízí vzrušující zážitek z osvětlení, 11 hudebních režimů, 16 milionů diy úprav, 64 scénických režimů, skupinové ovládání s jiným chytrým osvětlením Govee a sdílení komunity. Pomocí dodaných 10 klipů a 10 šroubů lze neonový LED pásek jednoduše připevnit na stěnu.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost2.03
Číslo díluH61A03D1DE
ModelkaH61A03D1DE

2. Govee

#ad

64 režimů scény, ovládání segmentů, LED pásek Govee, na party, na televizi, 5 m, změna barvy, jako kuchyňská dekorace, do ložnice, na doma, synchronizace hudby, ovládání přes aplikaci, RGBIC LED pásek 5 m

#ad
Govee #ad - 64 režimů scény a stmívatelné: lze vybrat z více než 16 milionů barev a více než 64 scén a jas je nastavitelný od 0 do 100 % a je tak možné nastavit mnoho různých barevných kombinací pro každý různý vkus.

Segmenty pásku lze barvit. Rgbic a ovládání segmentů: díky ic umí led světelný pásek govee RGBIC zobrazit několik barev na LED pásku. Režim hudby: barva se automaticky mění podle zvuku. V aplikaci je velký výběr hudebních režimů, které lze nastavit, citlivost, barvu automaticky a barevný kruh. Vlastní režim: různé barvy led pásku govee 5m lze současně individuálně vytvořit z barevného kruhu a můžete tak nechat volný průběh své kreativitě a kombinovat nejrůznější efekty a barevné přechody.

Funkce časovače: zapínání a vypínání led světla govee lze automaticky nastavit podle vašeho přednastaveného času, aby byl váš život pohodlnější.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost0.68
Číslo díluH61253D2DE
ModelkaH61253D2DE

3. Airand

#ad

IP44, flexibilní LED pásky, 5 m, světelný pásek, kuchyně,, Airand COB LED pásky 24 V, stmívatelné, světelná lišta do koupelny, vodotěsné, sada, samolepicí s dálkovým ovládáním, 3000 K, teplá bílá

#ad
Airand #ad - Lightstrip neobsahuje žádné škodlivé látky, světelná páska LED je certifikována vysokou kvalitou. Led pásek cob 5 m je dodáván se 2 konektory a 1 15, můžete přímo připojit nebo volně splétat o 360°. Cob-proužky lze stříhat a spojovat každých 4 cm. Led lištu lze bezpečně namontovat na suchý, 5cm spojovacím kabelem v balení, hladký povrch.

Bezpečnost a vodotěsnost a dlouhá životnost – pracovní napětí cob má nízké napětí 24 v, led pásky lepší odvod tepla. Takže můžete snadno postupně měnit jas od 10 % do 100 % a COB LED pásky teplé bílé poskytují 8 dynamických režimů. Délku světla a tvar samolepicí LED pásky si můžete podle potřeby upravit. Cob led pásek je jasnější a rovnoměrnější– airand cob led pásek 24 v má 2400 led čipů na 5metrovém proužku, led pásek se 480 led diodami na metr v hustém uspořádání a cri 90+.

Led pásky lze stmívat a dálkové ovládání– cob led pásek 5 m je stmívatelný a dodává se s rf dálkovým ovládáním, aby se zachoval světelný efekt, pomocí kterého můžete nastavit jas a přepínat mezi režimem osvětlení a dynamickým režimem. Led pásek má také paměťovou funkci, když byl naposledy vypnutý. Led světelné lišty vám dodají příjemnou teplou a přirozenou atmosféru. Jako obývací pokoj, kuchyň, bar, šatní skříň, party, koupelna a osvětlení postele atd.
ZnačkaAirand #ad
VýrobceAirand #ad
Délka5
Hmotnost0.66

4. Tapo

#ad

Není nutný rozbočovač, TP-Link LED pásek Tapo 5 m, Hey Google, stmívatelný, WiFi LED pásek, ovládání přes aplikaci, řezat, energeticky úsporný Tapo, 16 milionů barev, kompatibilní s Amazon Alexa

#ad
Tapo #ad - Ořízněte led pásek na požadovanou délku a připevněte jej díky praktickému lepicímu místu na každý povrch. Je možné si vybrat mezi 16 miliony barev nebo různými odstíny bílé od studeného až teplého světla, abyste místnosti dodali požadovanou barvu.

Intuitivní instalace a správa díky praktické aplikaci tapo pro zařízení Android a iOS. Připojte l900-5 k wi-fi síti a můžete okamžitě přizpůsobit své prostředí. Tapo l900-5 je kompatibilní s Amazon Alexa a Google Assistant. Důrazně doporučujeme přečíst si návod k obsluze český jazyk nelze zaručit, než produkt použijete. Jakmile najdete ideální nastavení pro večeři, filmový večer nebo čtení knihy, můžete parametry uložit a rychle vyvolat pomocí aplikace Tapo. Upozornění: zákazník musí produkt správně nakonfigurovat.
ZnačkaTapo #ad
VýrobceTP-Link #ad
Výška0.08
Délka196.85
Hmotnost0.22
Šířka1.18
Číslo dílu1784500011
ModelkaTapo L900-5
Záruka2 roky.

5. Govee

#ad

Synchronizace s hudbou, LED podsvícení TV, USB provoz, Govee RGBIC LED pásek, PC, 2 m Bluetooth LED pásky regulovatelné pomocí aplikace, pro TV, dekorace, party

#ad
Govee #ad - Na jednom světelném pásku lze zobrazit několik barev současně. Dobrý vánoční dárek pro interiér a party. Světelné efekty rgbic: díky přidaným ic klipům lze led pásek ovládat segmentovaně. Praktická aplikace govee home app: několik scénických režimů na výběr v aplikaci, např.

Flexibilní ovládání: všechna nastavení, nastavení časovače, např. Režim hudby: spektrum se světlem a barvami se díky integrovanému mikrofonu automaticky přizpůsobí okolnímu hluku. Přizpůsobení jasu, změna barvy, lze provést pomocí aplikace Govee Home. S režimem diy si můžete vybrat a aplikovat barvy z oblíbených fotografií. Snadná instalace: světelný pásek se snadno instaluje na zadní stranu televizoru a je dodáván se silným lepidlem a upevňovacími svorkami, díky kterým se snadno nespadne.

Ideální pro vánoční dekorace uvnitř. Pomocí kontrolního boxu můžete LED pásek jednoduše zapnout/vypnout. Toto podsvícení led TV se může synchronizovat s hudbou. Ráno, blikání, západ slunce, romantické, film, chodit s někým, světlo svíček atd.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost0.42
Číslo díluH61020A1DE
ModelkaH6102

6. StarlandLed

#ad

StarlandLed 6dílná sada LED hliníkových profilů ve tvaru U s krytem, LED profil 6 × 1 m, koncovými krytkami a montážními klipy pro LED pásky

#ad
StarlandLed #ad - Kryt se jednoduše zaklapne, aby se usnadnila instalace a demontáž. Kanály lze zkrátit na jakoukoli délku. Tento lehký produkt můžete upevnit pomocí klipů nebo oboustranné lepicí pásky. Snadná instalace led hliníkový profil a plastové kryty lze jednoduše řezat normální ruční pilou.

Vlastnosti a výhody tento profil led může pojmout led pásky / pásky / lišty o šířce 5 – 12 mm. Každý segment je dlouhý 1 metr, 12 ks koncových krytek, celková délka činí 6 metrů. Vitrína, okna, bary, 5630.60denní záruka vrácení peněz 100% spokojenost nebo 100% peníze zpět do 60 dnů, bez pochybností. Mrazicí difuzér lehce rozptýlí světlo a vytváří měkčí, ale funguje také jako chladicí těleso z kovu, žádoucí světelný efekt. Dostatek příslušenství tyto 6dílné led hliníkové kanály ve tvaru u se dodávají s 6 kusy mléčného plastového víka, 12 ks montážních spon, 12 šroubů.

Vícenásobné použití perfektní pro vnitřní použití, vnější část nákladního automobilu, 2835, 5050, dveřní rámy, spodní skříňka, schodiště atd. Ideální pro montáž led světelnou lištu 3528, např. Kovové montážní klipy umožňují jednoduchou a bezpečnou instalaci. Chrání nejen světelné pásky před prachem a jinými nežádoucími prvky, měkčí, které pomáhá šířit teplo generované pracovním světlem.
ZnačkaStarlandLed #ad
VýrobceStarlandLed #ad
Hmotnost1.61
Číslo díluAP03-U6L

7. Philips Hue

#ad

Ovládání přes aplikaci, Echo Dot, bílý, stmívatelný, 16 milionů barev a přechodů, kompatibilní s Amazon Alexa Echo, Philips Hue Gradient Ambiance Lightstrip 1 m rozšíření

#ad
Philips Hue #ad - U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt. Proto není potřeba štítek EEL. Philips hue gradient Ambiance Lightstrip 2 m základna je nutná. Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů.

Lightstrip s technologií gradientu: gradient lightstrip září ve více barvách současně a lze vytvářet různé barevné přechody. Doplňující produkt: rozšiřte délku svého Philips Hue Ambiance Gradient Lightstrip tímto 1 m dlouhým prodloužením. Okolní produkt: tento produkt je díky pevně zabudovanému světelnému prostředku klasifikován jako okolní produkt.

Generace. Obsah balení: včetně 1x lightstriper Extension. S barevnými přechody a flexibilním designem nabízí světelný pásek Philips Hue Ambiance Gradient výkonnou směs pestrého světla pro váš domov. Inteligentní osvětlení: philips hue je kompatibilní s Amazon Echo Dot 3. Tento produkt obsahuje světelný zdroj energetické účinnosti G. Generace, echo Plus a Echo Show 2.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobceSignify #ad
Výška0.22
Délka0.57
Hmotnost0.18
Šířka39.41
Číslo dílu929002995001
Modelka929002995001
Záruka2 roky výrobce.

8. RGH LIGHTING

#ad

LED lišta, plug-in, LED pásky s RF dálkovým ovládáním, 5 m, studená bílá, LED světelný pásek, stmívatelné, ultra jasné, podlinková svítidla s časovacím režimem, 6500 K, kompletní sada pro obývací

#ad
RGH LIGHTING #ad - Stmívatelné: rf dálkové ovládání má nastavení jasu 10 stupňů a 4 tlačítka pro výběr jasu. Bezpečná a snadná obsluha: led pásky osvětlení pracuje se síťovým zdrojem certifikovaným 12 V.

5 režimů časování a 2 dynamické režimy: 3/5/15/30/60 mins 5 režimů časování. Je to funkčnější a pohodlnější než dálkové ovládání nebo stmívač. Jedinečné rf dálkové ovládání: rádiovou frekvenci používanou mini dálkovým ovládáním lze projít stěnou pro ovládání LED pásem v úhlu 360°. A je také se sos a dechem 2 dynamické režimy osvětlení. 2 kontrolní metody: led lišta se dodává s rf dálkovým ovládáním a stmívačem.

Délku můžete měnit stříháním nebo připojením přípojky nejsou součástí dodávky. Pro ovládání světelného proužku můžete použít každý z nich. Stmívací spínač dlouze stiskněte pro nastavení jasu světla, krátce stiskněte pro zapnutí nebo vypnutí. Po uplynutí doby se automaticky vypne.
ZnačkaRGH LIGHTING #ad
VýrobceRGH LIGHTING #ad
Hmotnost0.46

9. Xwartre

#ad

Xwartre LED profil 10 x 1 m, LED kanály pro LED pásky / pásek do 10 mm vč., koncovými krytkami a montážní sponou pro LED pásky, balení 10 LED hliníkových profilů ve tvaru V s bílým mléčným krytem

#ad
Xwartre #ad - Každý segment je dlouhý 1 metr, 6 kusů mléčného pc krytu, 12 kusů elektronických drátů, celková délka činí 10 metrů. Vlastnosti a užitekperfektní ochrana led pásků díky pevné konstrukci z eloxovaného hliníku pro lepší odvod tepla. Iroké použití mléčně bílý kryt zajišťuje krásné rozptýlené světlo, obývací pokoj, šatní skříň, bez ohledu na to, kuchyň a jiná místa, srovnatelné s neonovým efektem.

Snadná instalace led hliníkový profil a plastové kryty lze jednoduše řezat běžnou ruční pilou. Systém led lišt tak vydrží roky! perfektní ochrana pro led pásky hliníkový profil je masivní extrudovaný hliníkový kanál ve tvaru u pro lepší odvod tepla, má lepší odvod tepla a může LED světelný pásek pasivně chladit, ale také chrání LED před kontaktem s prachem. Je vyroben z eloxovaného hliníku, čímž se prodlužuje životnost LED světelného pásku.

Chrání nejen světelné pásy před prachem a jinými nežádoucími prvky, ale funguje také jako chladicí těleso z kovu, který pomáhá šířit teplo generované pracovním světlem. Perfektní dekorace a akcentové osvětlení: vhodné pro balkóny, ložnici, kde chcete. Kanály lze zkrátit na libovolnou délku. Jednoduchá montáž – vhodné pro celou řadu LED pásků. Profily led lišt se instalují zcela jednoduše: pro velmi pevné držení jsou naplánovány dokonce 2 montážní klipy na metr hliníkového profilu. Kryt jednoduše zacvakne, aby se zjednodušila instalace a demontáž.
ZnačkaXwartre #ad
VýrobceBENSN #ad
Hmotnost2.69

10. Govee

#ad

Zahradu,, Govee Venkovní LED pásek 10 m, ovládání pomocí aplikace, funguje s Alexou, změna barvy, synchronizace hudby, vodotěsnost IP65, na střechu, balkon, RGBIC LED pásky s řízením segmentů

#ad
Govee #ad - Podporuje pouze 2, 4 G WiFi. Není určeno k osvětlení. Rgbic světelné efekty: venkovní světla govee rgbic obsahují nezávislé řídicí čipy, které umožňují jednotlivým segmentům zobrazit více barev současně. Vychutnejte si ovládání hands-free s naší praktickou funkcí hlasového ovládání pro přizpůsobení barev nebo jasu.

Inteligentní ovládání aplikací: objevte s aplikací govee home app praktické a vzrušující funkce pro váš outdoorový LED pásek. Vodotěsnost ip65: použijte dodané kabelové spony, abyste venkovní led pásky upevnili na každý suchý a čistý povrch. Ideální pro vánoční dekorace venku. Upravte svůj jas, sytost barev a světelné efekty jednoduchým klepnutím. Používá se pouze k vytvoření atmosféry Valentýna.

Synchronizace hudby: zabudovaný mikrofon umožňuje synchronizaci venkovních led pásků s každým typem hudby. Světla fungují i nadále, svorky a lepidlo, ať už se jedná o lehké postříkání u bazénu nebo mlhu vašich postřikovačů. Wifi hlasové ovládání: govee venkovní rgb pásek podporuje inteligentní ovládání alexa a google Assistant. Vychutnejte si, jak světla vaší zahradní terasy tančí na vaše oblíbené písničky. Oslavte se svou rodinou na zahradě.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Výška3.07
Délka10.75
Hmotnost0.01
Šířka10.43
Číslo díluH61723D2DE
ModelkaH61723D2DE