Top 10 Mäusegitter 8mm – Pletivo

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Garmix

#ad

Garmix Pozinkovaný voliérový drát 12 x 12 mm 4 rohové drátěné pletivo 50 cm x 10 m, 1,00 mm

#ad
Garmix #ad - Velikost ok: 12 x 12 mm. Tloušťka drátu: 1 mm. Barva: šedo-stříbrná. Délka: 10 m / výška: 50 cm. Materiál: ocelový drát povrchová úprava: žárově pozinkovaný, bodově svařovaný.
ZnačkaGarmix #ad
VýrobceGiga-Gaas #ad

2. Garmix

#ad

1,00 mm, Garmix Pozinkovaný voliérový drát 25 x 25 mm drátěná mřížka 4 rohové drátěné pletivo 50 cm x 10 m

#ad
Garmix #ad - Voliérový drát garmix má dlouhou životnost a je odolný a lze jej použít pro různé účely. Kvalitní výrobek optimální poměr ceny a výkonu. Ka ok 25 x 25 mm, 00 mm – speciálně pro potřeby malých zvířat – brání tomu, aby se vaši ptáci a chlupatí přátelé zranili - známé také pod názvem zaječí drát nebo králičí drát, tloušťka drátu 1, protože většinu malých zvířat lze držet uvnitř i venku v drátěném pletivu 4 rohů.

Tím vytváří drát takzvanou "bodovou svařovací mřížku". Pevný drát – ideální jako opora pro popínavé rostliny, síť pro vysoké záhony, dráty pro zajíce nebo slepičí plot – a přitom příjemné na zpracování a lze jej ustřihnout na jakýkoliv požadovaný rozměr.

Rychlé dodání dodání na roli k dostání v mnoha dalších provedeních a bezpečně zabalená. Pozinkovaná svařovací mřížka drátěný plot – vyrobeno z hustých oček a žárově pozinkovaných ocelových drátů – struktura byla v bodech dotyku pevně svařena v rohu drátěného pletiva. Voliérový drát 10 m x 50 cm bodově svařovaný pro ptačí voliéry a velké papoušky, jako výběh pro zajíce, morčata a jiné malé hlodavce.
ZnačkaGarmix #ad
VýrobceGarmix #ad
Číslo dílu23161.am

3. Amagabeli Garden Home

#ad

Amagabeli 1.2M X 15M Wühlmausgitter Volierendraht Maschendraht Kaninchendraht 6.3mm verzinkt punktverschweißt Masche Feuerverzinkt Geschweißtes Drahtgeflecht Drahtzaun 0.61mm Zaun Drahtgitter

#ad
Amagabeli Garden Home #ad - Drahtstärke: 0, 61 mm / Maschengrösse: 6. 3 mm. Für innen / außeneinsatz geeignet: als zaun für grundstückabgrenzung, Einzäunung für Beete, Kleintiergehege, Gartengestaltung, Rankhilfe für Kletterpflanzen, Schutz für Baumstämme. Volierendraht feuerverzinkt, punktgeschweisst, Viereck-Drahtgitter galvanisiert maschendraht-Rolle, Geschweißtes Drahtgeflecht, Drahtzaun. Flexibel, individuell zuschneidbar, vielseitig einsetzbar und einfach zu verarbeiten. Rollenlänge: 15 meter / Rollenbreite 1. 2m.
ZnačkaAmagabeli Garden Home #ad
VýrobceAmagabeli Garden Home #ad
Výška48
Délka6.3
Hmotnost30.43
Šířka6.3
Číslo díluhardware01
Modelkahardware01

4. GOPLUS

#ad

Mřížka na hraboše ze železa, 7 x 7 mm, mřížka na krtky, zahradní plot pro zajíce hraboše ptáky a jiná malá zvířata 0,9 m × 15 m, GOPLUS Voliérní drát, pozinkovaná a galvanizovaná

#ad
GOPLUS #ad - Délka 15 m pro více možností použití: kovová mřížka má délku 15 m a je k dostání se 2 šířkou 90 cm, 120 cm. Díky tomu může zahradní plot blokovat nejen relativně větší zvířata jako skunk a zajíc, ale také malá zvířata jako pták, hraboš.

S hustotou 7 x 7 mm ok: velikost ok činí 7 × 7 mm. Povrch je pozinkovaný a galvanizovaný, což zajišťuje dobrou odolnost proti opotřebení. Snadné řezání a použití: pro různé potřeby můžete mřížku hraboše nakrájet kleštěmi nebo nůžkami na požadované rozměry, což zaručuje snadné a pohodlné používání.

Ochrannou mřížku lze mnohostranně použít v oblasti kutilství a hobby. Z vysoce kvalitního materiálu: voliérový drát je vyroben ze železa a je tak tvarově stabilní a má dlouhou životnost. Univerzální použití: je barevně a tvarově stabilní a nevyžaduje předběžné ani následné ošetření.
ZnačkaGOPLUS #ad
VýrobceGOPLUS #ad

5. casa pura

#ad

Mřížka hraboše pro vysoký záhon na zahradě, casa pura Drátěná mřížka s jemnými oky – velikost ok 6,3 mm – pozinkovaná – výška 50 cm × délka 5 m – role extra dlouhá – kovová mřížka jako voliérový drát, králičí drát

#ad
casa pura #ad - Snadné řezání – v případě potřeby lze drátěnou mřížku ustřihnout kleštěmi nebo bočním štípacím kleštěm. Vlastnosti produktu – materiál: drát pozinkovaný // barva: stříbrná //4 různé velikosti // tloušťka drátu: 0, 3 x 6, 55 mm // Velikost ok: 6, 3 mm!.

Rozměry výrobku – pozinkovaný drátěný plot má velikost ok 6, tloušťku drátu 0, 3 x 6, 3 mm, 55 mm a má rozměr až 100 cm x 10 m!. Mnohostranně použitelný – ať už jako voliérní drát, ochrana hrabošů, krtkovitá zábrana nebo jako ochranná mřížka pro vyvýšené záhony – pozinkovaná drátěná mřížka je skutečný multitalent. Perfektní oplocení – drátěný plot se kromě toho ideálně hodí pro stavbu výběhu pro malá zvířata, ale drátěné pletivo lze použít také jako oporu pro popínavé rostliny.
Značkacasa pura #ad
Výrobcecasa pura #ad

6. Alberts

#ad

Alberts 614102 šestihranné pletivo | různé délky a výšky – volitelně v různých barvách | pozinkované | oka 13 x 13 mm | výška 50 cm | délka 10 m

#ad
Alberts #ad - Alberts nabízí nejen praktické a dekorativní ploty. Vysoce kvalitní šestiúhelníkové pletivo v osvědčené kvalitě od alberts – řešení problémů ve špičkové kvalitě, který vám pomůže, když se musí stát perfektním. Vedeme také atraktivní a bezpečné okenní mřížky a rozsáhlý sortiment kvalitních profilů, plechů a úhlů. Rozměry: délka 10 m - výška 500 mm - pletivo 13 mm - Ø drátu 0, 7 mm. Materiál: Ocel, pozinkovaná.
ZnačkaAlberts #ad
VýrobceGust. Alberts GmbH & Co.KG #ad
Výška3.54
Délka19.69
Šířka3.54
Číslo dílu614102
Modelka614102
ZárukaŽádná záruka výrobce.

7. KrapTrap

#ad

20 m délka, KrapTrap® voliérové pletivo, 12,7 mm mřížka, drátěná mřížka, 100 cm šířka

#ad
KrapTrap #ad - - -. Délka role: 20 metrů / šířka role 100 cm. Kraptrap voliérové pletivo žárově zinkované, bodově svařované. Tloušťka drátu: 0, 8 mm / velikost ok: 12, 7 mm.
ZnačkaKrapTrap #ad
VýrobceDrahtexpress #ad
Délka20
Hmotnost30.86
Šířka0
Číslo dílu27120

8. Alberts

#ad

Alberts 614140 šestiúhelníkové pletivo | různé délky a výšky – volitelně v různých barvách | pozinkovaná | oka 25 x 25 mm | výška 50 cm | délka 10 m

#ad
Alberts #ad - Vedeme také atraktivní a bezpečné okenní mřížky a rozsáhlý sortiment kvalitních profilů, plechů a úhlů. Vysoce kvalitní šestiúhelníkové pletivo v osvědčené kvalitě od alberts – řešení problémů ve špičkové kvalitě, který vám pomůže, když se musí stát perfektním. Rozměry: délka 10 m - výška 500 mm - pletivo 25 mm - Ø drátu 0, 8 mm. Materiál: Ocel, pozinkovaná. Alberts nabízí nejen praktické a dekorativní ploty.
ZnačkaAlberts #ad
VýrobceGust. Alberts GmbH & Co.KG #ad
Výška3.54
Délka19.69
Šířka3.54
Číslo dílu614140
Modelka614140
ZárukaŽádná záruka výrobce.

9. Floordirekt

#ad

Floordirekt Drátěná mřížka s jemnými oky – velikost ok 6,3 mm – pozinkovaná – výška 100 cm × délka 5 m – role extra – kovová mřížka jako voliérní drát, králičí drát, mřížka hraboše pro vysoký záhon na

#ad
Floordirekt #ad - Snadné řezání – v případě potřeby lze drátěnou mřížku ustřihnout kleštěmi nebo bočním štípacím kleštěm. Mnohostranně použitelný – ať už jako voliérní drát, ochrana hrabošů, krtkovitá zábrana nebo jako ochranná mřížka pro vyvýšené záhony – pozinkovaná drátěná mřížka je skutečný multitalent.

Perfektní oplocení – drátěný plot se kromě toho ideálně hodí pro stavbu výběhu pro malá zvířata, ale drátěné pletivo lze použít také jako oporu pro popínavé rostliny. Vlastnosti produktu – materiál: drát pozinkovaný // barva: stříbrná //4 různé velikosti // tloušťka drátu: 0, 3 x 6, 55 mm // Velikost ok: 6, 3 mm!. Rozměry výrobku – pozinkovaný drátěný plot má velikost ok 6, 3 mm, 3 x 6, tloušťku drátu 0, 55 mm a má rozměr až 100 cm x 10 m!.
ZnačkaFloordirekt #ad
VýrobceOst-West GmbH #ad
Výška0.04
Délka39.37
Šířka196.85
ModelkaJJ-WDOP-SUWS

10. KrapTrap

#ad

Kraptrap® Voliérní drát, 8 mm oka 1 m x 12 m, drátěná mřížka

#ad
KrapTrap #ad - Slouží jako zábrana krtků a chrání vaši zahradu před hraboši a jinými hlodavci. Lze snadno oddělit na požadovaných místech a individuálně přizpůsobit. Chraňte svůj vysoký záhon: umístěte mřížkový drát kolem vysokého záhonu, abyste jej ochránili před nezvanými hosty.

Snadné zpracování: Čtyřúhelníkovou drátěnou mřížku lze použít pomocí kleští apod. Tak můžete vždy odebrat tolik, kolik potřebujete, a zbytek prakticky uložit. Díky malým okům se žádné zvíře nemůže vklouznout. Použijte drátěný plot také jako plot z drátěného pletiva na zahradě nebo jako pomocný úponek. Pozinkovaný a bodově svařovaný: plot klece ve stříbrné barvě je žárově pozinkovaný a bodově svařovaný, díky čemuž je obzvlášť stabilní a absolutně chráněný proti korozi.

Tloušťka drátu je 0, 8 mm. Mnohostranně použitelný: drátěnou mřížku kraptrap použijte jako ptačí mřížku, sekací drát, hrabošský drát nebo pro zajíce a králíky. Vytvořte si s drátem zajíce vlastní klec pro zajíce, králíky nebo morčata. Rozměry: obdržíte celou 1 m x 5 m mřížku na potěr ve srolovaném stavu.
ZnačkaKrapTrap #ad
VýrobceKraptrap #ad
Délka12
Číslo dílu27512
Modelka27512