Top 10 pflanzenschilder zum beschriften – Cedulky a jmenovky k rostlinám

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Hoberg

#ad

Opakovaně použitelné | individuální popisování rostlin, bylin a květin | s kolíčky do země | rozměry 10 x 10 x 0,5 cm srdce, Hoberg Břidlicové štítky na rostliny – 10dílná sada | odolné proti povětrnostním vlivům

#ad
Hoberg #ad - Tak se ideálně hodí pro použití na zahradě a v bytě. Tímto způsobem lze štítky bez problémů používat opakovaně. Stejně snadno lze písemné odstranit vodou. Etnost: v sadě je obsaženo celkem 10 břidlicových tabulek a deset vhodných hrotů do země pro individuální označení rostlin, na terase, květin a jiných rostlin na zahradě, bylin, balkoně nebo také v květináči v domě.

Kvalitní: praktické tabule jsou vyrobeny z ušlechtilé a dekorativní břidlice. 10 kolíků do země je 40 cm dlouhé a je vyrobeno z robustní, zušlechtěné oceli.

Odolné proti povětrnostním vlivům: břidlicové tabulky a kolíky do země z oceli jsou vyrobeny z robustního, nerezového a odolného materiálu. Tvarově krásné: kolíčky do země mají praktickou délku cca 40 cm a břidlicové tabule jsou cca 10 × 10 × 0, 5 cm. Multifunkční: 10 břidlicových tabulek lze individuálně popsat křídou.
ZnačkaHoberg #ad
VýrobceDS Produkte GmbH #ad
Výška0.2
Délka3.94
Hmotnost2.87
Šířka3.94
Číslo dílu08877200800
Modelka08877200800
Zárukazákonem

2. LULIND

#ad

Tabule na rostliny z břidlice na zahradu s tyčemi z ušlechtilé oceli a křídovými popisovači balení 10 kusů, LULIND

#ad
LULIND #ad - Ideální pro dekoraci, organizaci a popisování rostlin, květináčů, zahrady a květinových záhonů. Dodává se s 2 opakovaně použitelnými popisovači z mastku pro vnitřní použití, 10, 2 cm dlouhé. Samozřejmě trvanlivé etikety na rostliny z břidlicového kamene s robustními, nerezovými kovovými tyčinkami z ušlechtilé oceli. Pro nejlepší vodotěsné značení použijte bílý barevný zvýrazňovač na olejové bázi k dostání samostatně. Včetně 10 etiket ve velikosti 10 × 7, délka 43, 9 cm a 10 tyčinek z ušlechtilé oceli, 2 cm.
ZnačkaLULIND #ad
Číslo dílu.
Modelka.

3. BELLE VOUS

#ad

Etikety k popisování v 5 barvách pro pěstování, BELLE VOUS 500 ks pestrobarevných kolíčků na rostliny k popisování z plastu – 10 x 2 cm štítky na rostliny odolné vůči povětrnostním vlivům

#ad
BELLE VOUS #ad - Tužky ani květináče, vázy a rostliny zobrazené na fotografiích nejsou součástí dodávky. Títky blanko k popisu: naše etikety lze díky velké psací ploše a hladkému povrchu snadno popisovat. Tabulky na záhony jsou obzvláště ohebné.

Všestranné: popisování rostlin se hodí pro ovocné stromy, do školy, keře, rostliny v květináčích, osivo, skleníky, do sady a na plantážích. Hodí se jako dárek k narozeninám, pro semena, Vánocům a jiným svátkům. Všechny popisovací štítky na záhony lze čistit a znovu použít. Pomocí barev lze identifikovat osivo. Na rozdíl od kovových kolíků na rostliny nerezaví a nehnijí jako dřevo. Neváhejte se na nás obrátit a my Vám vrátíme peníze.

Kromě toho jsou štítky na bylinky odolné proti vlhkosti a neplesniví. Lze je popisovat tužkou, kuličkovým perem, eddingem, značkovačem a dalšími popisky. Tabulky měří d 10 cm x Š 2 cm a mají tloušťku 0, 4 mm. Ideální jako zahradní zástrčka doma, květiny, bylinky, školky nebo jako dekorace do zástrčky na rostliny. Zástrčky na rostliny jsou dobře viditelné a odolávají vysokým a nízkým teplotám.
ZnačkaBELLE VOUS #ad
VýrobceBELLE VOUS #ad
Výška1.57
Délka7.87
Šířka7.09
Číslo díluBVOUS-MPT1

4. Motovecor

#ad

Etikettenbereich 9,4 cm * 3,3 cm Höhe 26 cm, Gartenmarkierungen im Freien Tags für Pflanzen Gemüse Kräutersämlinge Blumen mit einem Stift, Metallpflanzenetiketten für den Garten 25 Stück

#ad
Motovecor #ad - Einzigartiges designdas skurrilen bogendesign schafft eine warme und romantische Gartenatmosphäre. Unsere stabilen 25, 5 x 2, 4 cm langen Doppelzinken-Heringe sind leicht in den Boden zu stecken. Andere pflanzenetiketten auf dem Markt verwenden oft Bambus und Kupfer, die beide schnell verwittern.

Markierungsschutzim lieferumfang enthalten ist ein Permanentmarker mit feiner Spitze, mit dem Sie stilvolle Etiketten erstellen können, die nicht abwaschen oder verblassen. Langlebiges material unsere pflanzenetiketten sind aus rostfreiem und korrosionsbeständigem Edelstahl gefertigt, so dass Sie lange Freude daran haben. Jedes namensschild misst 6, 3 cm und bietet viel Platz zum Beschriften. Ideale wahlob für kinder, sich in die gartenarbeit, die gerade anfangen, erfahrene Gemüsezüchter oder Senioren gleichermaßen zu verlieben, erfahrene gärtner, unsere Pflanzenetiketten sind ein perfektes Geschenk für jeden Anlass.

Tolles preis-leistungs-verhältnisfügen sie ihren blumenbeeten, sträucher, pflanzen, blumen, um Ihnen zu helfen, Gemüse, kräuter, Pflanztöpfen und Balkonkästen Stil und Ordnung hinzu mit diesem 25-teiligen attraktiven Pflanzenetiketten-Set komplett mit einem Markierungsstift, Gartenzwerge und Zimmerpflanzen leicht zu identifizieren.
ZnačkaMotovecor #ad
VýrobceMotovecor #ad
Číslo dílu‎PL-02
ModelkaPL-405

5. JOKILY

#ad

Značkovače, plastové zahradní etikety se 2 černými tužkami, odolné proti povětrnostním vlivům, 500 kusů plastových štítků na rostliny 10 x 2 cm, bílé etikety na rostliny, štítky na rostliny, zahradní rostliny

#ad
JOKILY #ad - Rozmanité možnosti použití můžete si navrhnout vlastní štítky pro vaše zahradní projekty, zahrady, ovocné stromy, školky, domácí kutily nebo domácí dekorace. Rozmanitost dostupných barev učiní vaši zahradu ještě krásnější a zvýší váš zájem o práci na zahradě.

Pro snadnější rozlišení různých semen můžete umístit označené štítky na rostliny. 500 popisovačů rostlin stačí na to, abyste každou rostlinu ve vaší zahradě označili a dokonce ji sdíleli s rodinou a přáteli. Snadné popisování etikety mají velikost 10 x 2 cm a díky velké ploše psaní a hladkému povrchu se velmi snadno popisují, takže se písmo nerozmazává ani nevybledne při silném dešti. Títky na rostliny se hodí pro malé skleníky, projekty učebny, zahrady, rostliny v květináči atd.

Vysoce kvalitní materiáletiketa na rostliny je vyrobena z odolného pVC materiálu s hladkým povrchem, který se hodí k popisu značkovačem. Chytrý design díky chytrému designu špičky lze přívěsek bez problémů zavést do země a nepoškodí kořeny rostliny. Je odolný vůči vodě a korozi a lze jej opakovaně používat. Pro vaši zeleninu nebo jiné rostliny a nemají vliv na růst rostlin. Lze je psát tužkami, permanentními značkovači, kuličkovými pery, fixy atd.
ZnačkaJOKILY #ad
VýrobceJOKILY #ad
Číslo díluZWBQ
ModelkaZWBQ

6. KINGLAKE

#ad

Etikety pro venkovní použití, odolné proti povětrnostním vlivům, KINGLAKE 100 ks etiket na rostliny, bílé, 10 × 2 cm, rostliny, zástrčky na rostliny, plastové zahradní štítky k popisování

#ad
KINGLAKE #ad - Proces použití nemá žádný vliv na zahrady, ovocné stromy, sazenice, ovocné zahrady, semena, květiny, rostliny v květináčích, farmy atd. Přiměřená velikost přiměřená velikost: zástrčka na rostliny x 100 kusů, psací plocha je 10 x 2 cm, obě strany lze popsat.

Materiál s dlouhou životností štítky na rostliny jsou vyrobeny z pvC plastu, lze jej libovolně ohýbat, který se snadno nezachytí, je vodotěsný a znovu použitelný, ale není snadné jej zlomit a vykazuje dobrou flexibilitu. Chytrý ostrý koncový design vsazení do země šetří práci a vydrží déle a nepoškozuje kořeny rostlin. Snadné psaní obě strany jsou velmi hladké a lze je plynule popisovat fixem nebo tužkou, písmo se tak snadno neodmyje deštěm nebo vodou. Velmi rozšířené plastové štítky na květiny se hodí pro bylinky, skleníky atd.
ZnačkaKINGLAKE #ad
VýrobceJH #ad
Hmotnost0.2
Číslo díluJH06
Modelka.

7. STARTOSTAR

#ad

Metall Pflanzenstecker Steckschilder Garten Pflanzschilder Stabil Pflanzetiketten Draußen Steckschilder für Pflanzen Gemüse und Kräutern, Wetterfeste Wiederverwendbare 50er Set

#ad
STARTOSTAR #ad - Größe der pflanzenschilder: 9 x 3 cm/27cm Lang. Das schild ist wetterfest und stabiler als Holz Pflanzschilder. Für alle jahreszeiten: aus hochwertigem metall, robust und korrosionsbeständig. Es ist leicht zu rosten, wasserdicht, rostfrei, mit Farbfarbe, wenn die Beschichtung abgekratzt wird.

Es gilt für obstbäume, pflanzen, Blumen, Baumschulen, Gemüse, Topfpflanzen usw. Leicht zu marken und zu lesen: schreiben sie einfach pflanzennamen mit einem permanenten Tintenmarker, dass diese verblassen. Beschriftung mit Namen, Anweisungen. Breite verwendung: die pflanzenstecker eignen sich für ein kleines Gewächshaus, Ihren Garten. Bitte kratzen sie nicht die gesamte Oberfläche und keinen Graveur.

Lesen sie bequem ihren pflanzennamen, ohne dass Sie befürchten müssen, ohne sich zu bücken. Hochwertige pflanzschilder: 50 stück pflanzenetiketten aus metall mit Zwei-Fuß-Design. Halten sie ordnung in ihrem garten: verwenden sie unsere metall Pflanzenschilder, um alle Gewächse in Ihrem Gemüsegarten, Pflanzdatum, Sorte, Blumengarten oder Kräutergarten zu klassifizieren.
ZnačkaSTARTOSTAR #ad
VýrobceSTARTOSTAR #ad
Číslo díluSTS-B30083
ModelkaSTS-B30083

8. Dehner

#ad

Zásuvné etikety s tužkou, délka 12 cm, 100 ks, Dehner Příslušenství pro rostliny

#ad
Dehner #ad - Stabilní materiál. Praktické štítky pro truhlíky na květiny nebo záhony. Rozsah dodávky: dehner květinové příslušenství nástrčné etikety 100 kusů. Včetně tužky odolné proti povětrnostním vlivům.
ZnačkaDehner #ad
VýrobceDehner #ad
Číslo dílu2716777
Modelka2716777

9. Navaris

#ad

štítky s křídou, Navaris 10 x břidlicová zástrčka na květiny M – zahradní zástrčka popisovatelné etikety 20 x 3 cm pro bylinkovou zahrádku, truhlíky na květiny

#ad
Navaris #ad - Títky nejsou vhodné do myčky. Rychlé čištění: štítky na rostliny jsou odolné proti povětrnostním vlivům a lze je zcela jednoduše čistit vlhkým hadříkem. Dekorativní & funkční: samozřejmě můžete štítky na rostliny používat také jako popisovatelné kartičky na místo na oslavy nebo jako popisovatelné kartičky pro jednotlivé bufetové pokrmy.

Jako štítky na bylinky nebo jako břidlicové tabule pro květináče na květiny, zeleninový záhon a balkonový truhlík. Získáte tak unikáty, které lze pomocí křídy individuálně popsat podle vašeho přání.

Bylinky a řepy: vyhoďte nepořádek ze své zahrady, skleníku nebo balkonu a použijte zástrčky např. Jedinečné: materiál bylinkových tyčinek je vyroben ze 100% přírodní břidlice. Chráněno: obdržíte 10 rostlinných zátek odolných proti povětrnostním vlivům ve velikosti M 20 x 3 x 0, 6 cm a jeden kus bílé křídy, 4 – 0, které jsou bezpečně polstrované v pásku.
ZnačkaNavaris #ad
VýrobceKW-Commerce #ad
Výška1.93
Délka8.86
Šířka3.46
Číslo dílu42176_SML
Modelka42176_m000848_SML

10. KINGLAKE

#ad

KINGLAKE 100Stück pflanzenstecker pflanzenschilder Baum Plastik zum beschriften wetterfest zum hängen pflanzschilder Stecketiketten gartenschilder Wiederverwendbar für draussen Garten ,2x21CM ,Weiß

#ad
KINGLAKE #ad - Hängendes pflanzschilder einzigartig geformtes pflanzenetikett, nicht nur für Gartenetiketten, einfach aufzuhängen und zu entfernen, ohne zusätzliches Bohren oder Seilaufhängen, sondern auch als Hängeetiketten für andere Zwecke. Das etikett hat glatte Kanten und kann wiederverwendet werden.

Produktanwendungpflanzenschilder hänger zum aufhängen eignen sich sehr gut zum Markieren von Pflanzen, Obstbäumen, Sträuchern usw. In gärten im freien und können auch als Dekoration für Pflanzen im Freien verwendet werden, um den Garten schöner zu machen. 3-kartensteckplatz-design, sie können die geeignete Länge nach Ihren Bedürfnissen anpassen und die Details jeder Pflanze aufschreiben, damit Sie jede Pflanze richtig pflegen können.

Produktmerkmale sie können aus verschiedenen farben wählen, die ihnen die unterscheidung von Bäumen oder Pflanzen erleichtern können. Langlebige und robuste pflanzenschilder 100Stück pflanzensteckeraus hochwertigem Kunststoff, nicht leicht zu brechen, robust und dick, jeder Anhänger ist 21 cm lang und 2 cm breit. Wasserdichtes pflanzenetikett für den Außenbereich Sonneneinstrahlung oder Regen machen Gartenetiketten nicht spröde.
ZnačkaKINGLAKE #ad
VýrobceJH #ad
Číslo díluJH01