Top 10 RC Auto 40 km/h Buggy – Auta

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. TAMIYA

#ad

TAMIYA 58587 1:10 Neo Fighter Buggy DT-03 auto na dálkové ovládání, RC vozidlo, stavebnice pro sestavení, non renseigné, unisex – dospělí, hobby, kutilství, modelářství

#ad
TAMIYA #ad - Model přitom přesvědčí především co do kvality a robustnosti. Robustnost – tento nový začátečník nabízí optimální předpoklady pro radost z jízdy v každém terénu. Od roku 1946.

Každý model podléhá pečlivé kontrole kvality. Jeho úzké, téměř trubkovité šasi DT-03 obsahuje dobře chráněnou elektroniku a mechaniku. Tamiya neo fighter je nástupcem absolutního bestselleru mezi 2WD RC kočárky, legendárního Super Fighter G. First in quality around the world – tak zní příslib japonského lídra na trhu s elektronikou a modelovými vozidly.

Kočárek racing fighter o něco více než 1 kg těžký v měřítku 1:10 je dobře 40 cm dlouhý a nabízí díky velkému rozvoru ještě větší stabilitu při rychlých jízdách. Rozsah dodávky – rozsah dodávky obsahuje model stavebnice s podrobně ilustrovaným návodem k montáži, elektronický regulátor jízdy, elektromotor 540, polykarbonátová karoserie.
ZnačkaTAMIYA #ad
VýrobceTAMIYA #ad
Výška5
Délka12
Hmotnost3.97
Šířka12
Číslo díluTMYTAM58587
ModelkaTMYTAM58587
ZárukaBez záruky

2. HAIBOXING

#ad

1:18 RC Cars 36 km/h Hobby RC auto se světly, HAIBOXING Auto na dálkové ovládání, 2 baterie dlouhá doba provozu pro dospělé a děti 18868, 2,4 GHz vodotěsné 4WD Off-Road Outdoor Indoor vozidlo

#ad
HAIBOXING #ad - Elektronika chráněná proti stříkající vodě umožňuje 4WD-RC auta jezdit kalužemi nebo v deštivém dni. Připravte se. Toto auto na dálkové ovládání bude dárkem pro vaše přátele nebo děti. Uživatelsky přívětivý, přilnavé gumové pneumatiky, široce otevřený design krytu umožňuje rychlý přístup k dílům nebo výměnu upgradovaných dílů.

Snadná jízda a dobrý výkon na krátkých trávách, štěrkových a betonových silnicích. Offroad chassis v hobby kvalitĚ tento truggy byl vyvinut pro hobby rc a má přední/zadní nezávislé zavěšení kol, kovové hnací hřídele, převodové adaptéry, 9g 3drátové kovové převodovky a 16 kuličkových ozubených kol v celém hnacím ústrojí. Vysoko/nízkorychlostní spínač na dálkovém ovládání pro začátečníky. Perfektní herní dárky pro dovolenou toto rychlé rc auto je amatérské rc sedlo základní třídy, které bylo navrženo pro zkušené začátečníky a děti od 8 let.

Spolehlivé značkové kvalitní zpracování více než 20 let zkušeností s výrobou profesionálních rc vozidel má pozitivní vliv na přesnost, manévrovatelnost a životnost našich nákladních vozidel. Na hřiště. Voděodolná ochrana kvality esc plně funkční 2, 4 ghz rádiové ovládání dosahuje dosahu 280 stop a umožňuje mnoha hráčům hrát současně bez rušení signálu. Výkonný & úžasně rychlý poháněno motorem 380 a poháněno 7, tento rc truck dosahuje rychlosti až 36 km/h. Začněte s haiboxing RC Cars.
ZnačkaHAIBOXING #ad
VýrobceHAIBOXING #ad
Výška3.5
Délka10.5
Hmotnost2.65
Šířka7.7
Číslo díluHBX-KE-18868-NW
ModelkaHBX-KE-18868
Záruka90denní záruka zákaznického servisu

3. HAIBOXING

#ad

Vodotěsná RC Truggy RTR hračka pro terénní provoz, hobby offroad Monster RC truck, 2,4 GHz 1:18, proporcionální 4WD 36+ km/h, HAIBOXING Auto na dálkové ovládání

#ad
HAIBOXING #ad - Pomůžeme vám okamžitě a pozitivně. Terénní offroad rc auto: nové měřítko 1:18 a plně proporcionální rychlé nákladní vozidlo byly vyvinuty speciálně pro drsné prostředí a drsné vozovky. Vodotěsnost ipx4: voda? bláto? sněh? přineste to hned! elektronické regulátory rychlosti esc / přijímače tohoto rc kamionu v hobby kvalitě mají různé ochranné funkce, jako je ochrana proti stříkající vodě, nadproudu a napětí baterie.

Doba jízdy krupobití každé baterie činí cca 20 minut. Silná protikolizní struktura a pohon všech kol umožňují jízdu na každé silnici, aniž by přitom zůstal viset na větších překážkách. Spolehlivý zákaznický servis: pokud má offroad-truggy, který jste obdrželi, problémy s kvalitou škody způsobené člověkem nejsou součástí dodávky, můžete se na nás nejprve obrátit e-mailem. Můžete závodit se svými dětmi, 4 v li-po bateriemi je zábavnější než jiná běžná RC auta.

Nová verze hobbyist grade rc truggy hailstorm: vylepšený design podvozku 4 wd, diferenciály předních a zadních kol a kovových hnacích hřídelí činí toto auto stabilnější a bezpečnější proti pádu, čímž účinně zabraňuje účinkům různých náhodných nárazů a může být auto chráněno před poškozením. Přesný 2, 4 ghz rádiový systém: tento rc car má rádiový systém 2, abyste si užili více zábavy. Maximální rychlost je až 36 km/h, otevřené ulici, díky čemuž auto jede rychleji než ostatní. Vybaveno dvěma dlouholetými 7, aniž by se vzájemně rušilo. Vysílač 2, 4 ghz.
ZnačkaHAIBOXING #ad
VýrobceHAIBOXING #ad
Výška3.5
Délka10.23
Hmotnost2.43
Šířka7.8
Číslo díluHBX-18858-BL
Modelka18858

4. HAIBOXING

#ad

HAIBOXING Dálkově ovládané auto 4WD RC Auto 1/18 36 km/h All Terrains Offroad elektrické vozidlo 2,4 GHz Offroad Monster Truck Buggy se 2 dobíjecími bateriemi pro děti a dospělé

#ad
HAIBOXING #ad - 2, 4 ghz rádiové ovládání rc auto offroadplně synchronizovaný systém dálkového ovládání 2, jako je otáčení, pro dodatečnou stabilitu, díky čemuž může rc monster auto perfektně provádět speciální operace, 4 GHz. Perfektní dárek na velikonoce, 4 v/850 mah; 2 akumulátory zajišťují cca 40 minut radosti z jízdy.

Pokud máte problémy s kvalitou, 5 hodiny. Ipx4 all terrain auto s dálkovým ovládáním vybaveno esc / přijímačem chráněným proti stříkající vodě, vodotěsný chrání rc auta před stříkající vodou a vlnami. Vysokorychlostní dálkově ovládané auto vlastnosti s flexibilním hnacím ústrojím 4wd, který může poskytnout silný točivý moment, vybavený výkonným 380 kartáčovým motorem, může dosáhnout maximální rychlosti 36+km/h. Plná kuličková ložiska zajišťují bezproblémový hnací ústrojí.

Pneumatiky big-gear s vysokým třením podporují vysokorychlostní závodní auto na dálku na nerovném terénu. Plný plyn / velmi rychlé řízení, driftování a otáčení. Polovodotěsná funkce umožňuje hraní za každého počasí. Vy a vaši přátelé můžete nechat kočárek bez problémů jezdit a unášet. 60 – 80 metrů. Díky vysoké rychlosti a vynikající kontrole můžete s tímto RC Buggy Monster Truck zažít skutečné offroadové a závodní hry.
ZnačkaHAIBOXING #ad
VýrobceShantou Haiboxing Technology&Education Model Co., Ltd. #ad

5. HAIBOXING

#ad

Vodotěsné, HAIBOXING Dálkově ovládané auto 4WD RC auto 1:16 36 km/h, vysokorychlostní RC Monster Truck 2,4 GHz závodní auto, terénní vozidlo, hračka pro děti a dospělé

#ad
HAIBOXING #ad - Pokud zrychlíte na širokém poli, jako je tráva, odpružení se čtyřmi koly tlumící nárazy umožňuje bezproblémovou jízdu na nerovném povrchu, písek atd. Pokud máte problémy s kvalitou, Den dětí a Vánoce. A chrání elektronické komponenty v karosérii. Silná odolnost proti nárazu monster truck dálkově ovládaná nejnovější technologie 4wd s ochranou proti nárazům, regulací gravitace a rychlosti.

2, 4 ghz. Dálkově ovládaný kočárek pro jízdu a drifování. E vykazuje silnou odolnost proti nárazu a silnou karosérii nárazů. Speciální procesy jako otáčení, 4 ghz plné funkční řízení rc auto offroadPlně synchronizovaný systém dálkového ovládání 2, dopředu / vlevo / dozadu / vpravo. Ipx4 auto s dálkovým ovládání s esc / přijímačem chráněným proti stříkající vodě, nadměrnému proudu a přebití, částečně vodotěsným designem rc nákladních vozidel před stříkající vodou a vlnami.

2 akumulátory baterie li-po 7, narozeniny, kontaktujte nás prosím a my Vám co nejrychleji nabídneme řešení. Vysoce kvalitní dálkové ovládání auta hobby terénní vozidlo v 1:16 s celokovově utěsněným kuličkovým ložiskem zajišťuje bezproblémový hnací ústrojí. Zabraňuje přehřátí, aby byla zajištěna bezpečnost. Výkonné kaskadérské kousky na hranách a stupních. S odpruženým systémem tlumičů 4wd, pro dosažení maximální rychlosti 36 km/h, čímž je karoserie terénního vozidla pružnější.
ZnačkaHAIBOXING #ad
VýrobceShantou Haiboxing Technology&Education Model Co., Ltd. #ad
Výška3.27
Délka10.83
Šířka8.86

6. Yabtf

#ad

40 m dálkové ovládání Offroad autíčko na hraní, Yabtf Auto na dálkové ovládání, 2,4 GHz RC auto, dobíjecí 2WD RC auto pro děti od 6 let, G03063R, 1:18 20km/h RC Buggy

#ad
Yabtf #ad - Dobré dárky a profesionální servis: toto výkonné offroadové rc auto může vašemu dítěti nabídnout vzrušující radost z jízdy a je perfektní pro děti od 6 let jako dárek k narozeninám, Vánocům nebo svátkům. Jsou vhodné. Obsluha je super jednoduchá a nabízí vám perfektní zážitek z jízdy tip: pro dálkové ovládání jsou zapotřebí 2 baterie AA, nejsou součástí dodávky.

Robustní a vhodný pro každý terén: vyrobeno z kvalitního abs, i když narazí na stěny nebo jiná autíčka na hraní; toto rc auto je vybaveno pneumatikami mimořádně odolnými proti opotřebení, mokřady, vhodné pro různé terény jako pláže, má terénní RC auto vysokou odolnost proti nárazu a může rychle přizpůsobit svůj stav, země, s robustní vnější skořepinou a předními a zadními nárazníky, louky a horské silnice Ugeshi. Při nabíjení baterie svítí usb červeně, z nichž každá nabízí 20 minut zábavy z jízdy, USB svítí zeleně. Ruční dálkové ovládání: 2, vzdálenost dálkového ovládání může dosáhnout 40 metrů a vaše dítě má více místa na to, 4 ghz bezdrátová technologie dálkového ovládání, aby v soutěžích mezi přáteli prokázalo své provozní schopnosti.

Současně jsme toto rc auto vybavili dvěma 3, a když je plně nabitá, při nabíjení 1, 7 V 500 mAh bateriemi, 5 hodiny. Výkonný elektromotor s dlouhou životností: s výkonným elektromotorem může rychlost jízdy bez problémů dosáhnout 20 km/h. 1:18 simulace jedinečného vzhledu: dálkově ovládané auto má stejný cool vzhled jako terénní vozidlo, dobrou přilnavostí, předním odpružením a zadním tlumičem pružin, pohonem zadních kol, se čtyřmi silnými kompozitními profilovými pneumatikami, což usnadňuje jízdu na nerovných silnicích; kromě toho umožňuje nízké těžiště a design zadního křídla auta rychlou jízdu a driftování.
ZnačkaYabtf #ad
VýrobceYabtf #ad
Výška8
Délka3
Šířka6.97
Číslo díluG03063R
ModelkaG03063R
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

7. Rodzon

#ad

Kaskadérský vůz se světlem na kolo, Rodzon Dálkově ovládané auto pro děti, 2 x baterie, 2,4 GHz RC auto, dárek pro chlapce a dívky, hračka, otáčení o 360°, venkovní hry, 3 – 12 let, dálkové ovládání

#ad
Rodzon #ad - Dálkově ovládané dětské auto. Je to skvělá hračka a dárek pro děti ve věku 5 6 7 8 9 10+ let k narozeninám, Vánocům a Novému roku. Dálkově ovládané auto se používá pro zlepšení intelektuálního rozvoje, koordinace rukou a kreativity dětí. Rodzon 360stupňový rodzon auto je vybaveno barevnými led koly, které vám nabízejí více vizuálních efektů a fantastický herní zážitek.

Rodzon kaskadérské auto může v noci hrát, led světlomety a kvalitními měkkými gumovými pneumatikami proti nárazům, vhodné pro hraní v interiéru i exteriéru. 2, umožňuje vašemu dítěti hrát si v autě se svými přáteli. All terrain and powerful vybaveno 2 výkonnými elektromotory, tlumením nárazů, silným úchopem, dobře funguje na písečné pláži, loukách nebo horách, protiskluzovým. Každá baterie vydrží 20 minut, 7v akumulátory 14500/500 mah, 2 aa baterie 1, celkem 40 minut, takže si můžete užívat více času hraní.4

4 x baterie – dvojnásobná doba hraní. Maximální rychlost může dosáhnout 12 km/h, 4 ghz pro zabránění rušení signálu, 4 GHz anti-interference dálkové ovládání 2, vzdálenost dálkového ovládání až 60 metrů. Ideální rc auto dárek pro děti. Dálkově ovládané auto se dodává se 2 dobíjecími 3, 5 v pro dálkové ovládání a usb kabel. Auto může běžet na obou stranách a otáčet o 360 stupňů, čímž se z auta stane taneční auto a děti mohou dělat různé kousky.
ZnačkaRodzon #ad
VýrobceRodzon #ad
Výška2.5
Délka6
Hmotnost1
Šířka6
Číslo dílu3300
Modelka3300
Záruka1

8. HAIBOXING

#ad

HAIBOXING Dálkově ovládané auto 1/18 4WD Monster Truck 36 km/h rychlá rychlost vodotěsné 2,4 GHz RC offroad elektrické vozidlo RTR s baterií 7,4 V pro děti a dospělé

#ad
HAIBOXING #ad - Je to spíše kreativní hobby truck, pokud hledáte vánoční nebo narozeninový dárek pro přátele a děti. Nová verze 1/18th truck1/18th scale 4wd dálkově ovládané auto big wheel rc monster truck, má samostatné zavěšení kol a zesílený design podvozku nákladního vozidla, vydaná v roce 2021 nová designová verze s led světlometem, který praktikuje vysokou rychlost.

Může jezdit přes kaluže vody a blátivá místa. Hodně zábavy při jízdě. Staráme se o zákazníky rampage truck je perfektní pro jízdu na písku, který děti vyrůstají nejen se zájmy, trávě, ale také rozvíjí děti s manipulativními schopnostmi. Vysoce kvalitní zpracování vše je v designu hobby třídy s klasickými kuličkovými ložisky, masivní převodovkou, samostatným zavěšením. Toto auto na dálku lze jezdit za mnoha povětrnostních podmínek. Dvě baterie t-plug 25c li-po jsou vybaveny pro prodloužení běhu přes 30 minut.

Rychlý 1:18 monster truck poháněno závodním motorem rc380 a výkonnou lithium-iontovou baterií 7, 4 v s kapacitou dosahuje rampage truck rychlosti až 36 km/h. Elektronické systémové funkce ochrana proti přehřátí, ochrana proti blokování a vypnutí při nízkém napětí baterie. Vodotěsné 2, 4 ghz elektronické součástkyelektronická regulace rychlosti ipx4 s ochranou proti stříkající vodě umožňuje tomuto all-terrain-RC auto realistický off-road výkon. Nikdy nechodíte do slané mořské vody.
ZnačkaHAIBOXING #ad
VýrobceHAIBOXING #ad
Výška4.17
Délka9.72
Hmotnost2.43
Šířka7.88
Číslo dílu18859E
Modelka18859E

9. dexinco

#ad

4WD hračka terénní vozidlo terénní elektrické vozidlo 1/18 měřítko, 40 km/h, dexinco Dálkově ovládané auto, dárek pro děti a dospělé, RC se 2 dobíjecími bateriemi

#ad
dexinco #ad - Silné a vodotěsné ipx4 rc trucky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních abs materiálů, kovovými tlumiči, konstrukcí podvozku a protikolizními nárazníky, vybavené TPR pneumatikami odolnými proti opotřebení, díky čemuž je toto terénní vozidlo robustnější a bezpečnější proti nárazu. Pokud má offroad-truggy, můžete nás nejprve kontaktovat e-mailem.

Vodotěsnost ipx4 chrání rc auta před poškozením stříkající vodou. Kontrolní vzdálenost činí cca 80 m. Vybaveno dobíjecími bateriemi 7, 4 v/1200 mah; 2 akumulátory zajišťují cca 60 minut zábavy z jízdy. Dárek pro děti a dospělé tato dálkově ovládaná vysokorychlostní autíčko je perfektním dárkem na velikonoce, který jste obdrželi, narozeniny, problémy s kvalitou člověkem způsobené škody nejsou součástí dodávky, Den dětí a Vánoce. Přesné proporcionální ovládání s plně synchronizovaným systémem dálkového ovládání 2, jízdu v zatáčkách, 4 ghz proporčním plynem a řízením dokáže vysílač přesně provádět zrychlení, zpomalení, jízdu vpřed a vzad.

Terénní terénní rc auto pohon všech kol, včetně písečné pláže, bláta, činí toto rc vozidlo vhodné pro všechny terény, v kombinaci s drsnými pneumatikami a nezávislými tlumiči, pastvin, zadní diferenciál a velký motor točivého momentu, mokřadů, drsných horských silnic. Pomůžeme vám rychle a pozitivně. Vysokorychlostní dálkově ovládané autovybaveno výkonným motorem 380, který disponuje silným zrychlovacím výkonem, dálkově ovládané terénní vozidlo může dosáhnout nejvyšší rychlosti 40 km/h.
Značkadexinco #ad
VýrobceHELIWAY MODEL CO.,LIMITED #ad
Výška4.7
Délka9.5
Hmotnost2.65
Šířka7.1
Číslo dílu1813
Modelka1813G
Záruka6 měsíců

10. Carson

#ad

Auto na dálkové ovládání, barevná, doba jízdy cca 60 min, Carson 500907342 FlixBus 2,4 GHz – 100% připravený k jízdě, pro děti od 8 let, autíčko na hraní, hračka autobus

#ad
Carson #ad - 100% kompletní sada – dálkově ovládaný autobus je plně vybaven vysílačem, bateriemi vysílače, jízdním akumulátorem, nabíječkou a návodem a po nabití ihned připraven k provozu.

Robustní karoserie – dokonce i drobné nehody a chyby při jízdě nejsou díky robustní karosérii žádný problém pro cca 40 cm dlouhý dálkově ovládaný RC autobus. Navíc má vozidlo led osvětlení a není v žádném případě horší než originální model. Originální design flixbus – dálkově ovládaný rc bus má vysoce detailní potisk karoserie. Rc autobus má dlouhou dobu jízdy cca 60 minut.

Originální kvalita carson – jako specialista na dálkově ovládaná vozidla je Carson již 25 let zárukou vynikající kvality, nejvyšší bezpečnosti výrobku a samozřejmě pro spoustu zábavy z jízdy! Perfektní pro začátečníky – dálkově ovládané vozidlo je díky snadnému používání ideální pro začátečníky.
ZnačkaCarson #ad
VýrobceCarson #ad
Výška4.72
Délka15.55
Hmotnost1.19
Šířka3.15
Číslo dílu500907342
Modelka500907342
Zárukazákonem