Top 10 Reh Kostüm – Dětské pokrývky hlavy na večírek

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Amosfun

#ad

Vánoční čepice los pokrývka hlavy děti dospělí party foto rekvizity kostým příslušenství, losí paroží, ozdoba hlavy, vánoční ozdoba do vlasů, Amosfun Čelenka se soby parohy, s květinami

#ad
Amosfun #ad - Dívčí čelenka do vlasů jelena čelenka foto obložení může být také dekorativní a nezapomenutelné foto-rekvizity. Vánoční fotorekvizity los ozdoba hlavy sobí čelenka vyrobená z prémiového materiálu, jsou lehká.

Tato vánoční čelenka s paroží se stane velkým hitem pro různé příležitosti a lidé různých věkových skupin je budou milovat. Zvláště cosplay a Performance Party. Elenka s jeleními parohy. Dobrý vánoční dárek pro děti. S jedinečným designem paroží je dobré vytvořit veselou a šťastnou atmosféru. Vánoční čelenka do vlasů jelení Čelenka udělejte se na večírcích ještě nápadnější a krásnější.
ZnačkaAmosfun #ad
VýrobceAmosfun #ad
Výška1.97
Délka10.24
Hmotnost0.08
Šířka9.84
Číslo díluI13N34MV8Q117Z9951
ModelkaI13N34MV8Q117Z9951

2. Boland

#ad

Boland 56736, Maska jelena s gumovým páskem, zvířecí maska, obličejová maska, příslušenství pro zvířecí kostýmy, masopustní kostýmy

#ad
Boland #ad - S tímto doplňkem budete určitě poutat pozornost na každé karnevalové nebo motto party. Tato obličejová maska zaujme svým realistickým vzhledem a nápadným parohem. Na této oční masce je připevněn gumový pásek. Kombinujte masku s vhodným kostýmem od boland není součástí dodávky, abyste ideálně doplnili váš zvířecí outfit. To zajišťuje bezpečné držení na hlavě. Obdržíte masku jelena značky Boland. Díky krásným barvám působí maska jako pravé.
ZnačkaBoland #ad
VýrobceBoland #ad
Výška5.51
Délka14.17
Hmotnost0.24
Šířka11.02
Číslo dílu56736
Modelka56736
Záruka0 let záruka

3. Boland

#ad

Plüsch-Halbmaske Fuchs, Fasching, Braun, Accessoire, Verkleidung, Fellmaske, Gesichtsmaske, Kostüm, Weiß und Schwarz, Karneval, Einheitsgröße, Tiermaske, Halloween, Boland 56720

#ad
Boland #ad - Mit dieser plüsch-halbmaske, von Boland, bekommt dieses Spiel ganz neue Dimensionen. Klicken sie dazu auf den Markennamen Boland unterhalb des Produkttitels.

Der schlaue, schlaue fuchs geht um. Weitere schöne kostüme und zubehör finden Sie in unserem Marken Shop. Die plüsch-halbmaske fuchs, der Firma Boland, macht Ihre tierische Verkleidung perfekt. Das angebrachte Gummiband sorgt für einen guten Halt im Gesicht. Das originalgetreue accessoire mit Fell besteht aus einem Polyestermix und ist für Frauen sowie Männer geeignet. Die halbmaske ist in den Farben Schwarz, Weiß und Fuchsrot gehalten. Sie erhalten die maske in einer einheitsgröße für erwachsene.
ZnačkaBoland #ad
VýrobceBoland #ad
Výška1.57
Délka5.91
Hmotnost0.09
Šířka7.48
Číslo dílu56720
Modelka10232471
Záruka0 Jahre Herstellergarantie

4. CreepyParty

#ad

Celá hlava, vánoční kostým, CreepyParty Sobí maska, zvíře, party, realistické masky na Halloween, latex, paráda, karneval

#ad
CreepyParty #ad - Pokud nevidíte, jednoduše zvětšete stávající otvory nebo vykopejte nové otvory, abyste zlepšili vidění. Jedna velikost vhodná pro většinu dětí a dospělých.

Viditelnost díky otvorům pod očima, nosními dírkami nebo ústy. Materiál vyrobeno ze 100% přírodního latexu, ekologické a netoxické. Příležitostiperfektní na halloween, Velikonoce, Vánoce, karneval, maškarní party nebo jednoduše pro fotografování. Po prodeji 100% záruka vrácení peněz – pokud z nějakého důvodu nejste zcela spokojeni, můžete vrátit jakýkoli výrobek v původním stavu a získat zpět plnou náhradu nebo výměnu do 7 pracovních dnů od dodání. Pokud zjistíte mírný latexový zápach, nechte jej na větraném místě. Velikost volná velikost.
ZnačkaCreepyParty #ad
VýrobceCreepyParty #ad
Číslo dílu01
Modelka01

5. shoperama

#ad

Shoperama Maska Diana Artemis bohyně lovu s jeleními parohy zlatý les jelen mytologie lovkyně bojovnice lesní duch

#ad
shoperama #ad - Barva: zlatá. Zaslání z Německa. Maska s jeleními parohy a listovými aplikacemi. Upozornění: kostým k této masce můžete rovněž zakoupit v našem obchodě.
Značkashoperama #ad
Výrobceshoperama #ad

6. Holibanna

#ad

Holibanna Vánoční maska se zvířaty sob obličejová maska Cosplay kostým pro dospělé party foto rekvizity

#ad
Holibanna #ad - Maska pro dospělé: vánoční kostým s losa pro dospělé vám pomůže vytvořit zvláštní vzhled kostýmu. Kreativní design: opravdu přispěje k vytvoření zvláštních a nezapomenutelných momentů pro vás a vaše přátele. Kreativní design sobníku dělá z ní skvělý doplněk pro kostýmové večírky, čímž vytváří vzrušující a taysterickou atmosféru.

Nechte se s touto party maskou odlišit z večírku. O našem vysoce kvalitním produktu jsme tak přesvědčeni, s zárukou, 30denní záruku vrácení peněz nebo výměna z jakéhokoliv důvodu není možná! Servis: náš tým, a my uděláme maximum pro to, je jedním z nejlepších dodavatelů. Upřednostnění party: sob ježíška, sikahirská obličejová maska s parohy a gumovými pásky, ideální pro maškarní party, vánoce, představení, kostýmové večírky, Halloween atd.

Pokud máte jakékoliv dotazy, který má více než 17 let zkušeností, že okamžitě funguje, neváhejte nás kontaktovat, že každý výrobek podléhá důkladné a přísné kontrole, abychom Vaše problémy vyřešili. Gumový pásek nabízí více lidí více možností výběru. Dobrý materiál: z kvalitního materiálu, tato relativní maska má dlouhou životnost a dlouhou životnost, nebledne a nedeformuje.
ZnačkaHolibanna #ad
VýrobceHolibanna #ad
Výška1.97
Délka13.39
Hmotnost0.28
Šířka10.24
Číslo dílu21T35T17KZ2FMGP

7. Boland

#ad

Poloviční maska, divadlo, karneval, masopust, doplněk, Halloween, gumička, realistický potisk, tématická party, převlečení, kostým, Boland

#ad
Boland #ad - Oční dutiny masky jsou vytvořeny jako otvory. S touto maskou se v mžiku proměníte v noční sovu života na party. S tímto doplňkem budete určitě přitahovat pozornost na každé karnevalové nebo tematické party. Na této oční masce je připevněna šňůra, takže ji můžete připevnit na hlavu. Jedná se o polomasku značky Boland.
ZnačkaBoland #ad
VýrobceBoland #ad
Výška5.51
Délka14.17
Šířka11.02
Číslo dílu56735
Modelka56735
Záruka0 let záruka

8. PartyCostume

#ad

Veverka maska, PartyCostume, Halloween latexová maska zvířecí hlava pro karnevalový kostým party paráda

#ad
PartyCostume #ad - Pohled uvidíte skrz oční důlky, nosní dírky nebo ústa. Velikost volná velikost. Materiál 100% přírodní latex ekologický a netoxický.

Dné starosti, je to zápach přírodního latexu. Masku jednoduše položte na větrané místo, zápach se rozptýlí. Jedna velikost se hodí pro většinu dětí a dospělých. Po prodeji pokud nejste s našimi výrobky spokojeni, jednoduše je zašlete zpět pro úplné vrácení peněz. Pokud nevidíte, jednoduše zvětšete stávající otvory nebo vykopejte nové otvory, abyste zlepšili pohled. Pokročilá výrobní technologie. Zápach když balíček otevřete poprvé, něco ucítíte.
ZnačkaPartyCostume #ad
VýrobceFaihome #ad
Výška7.87
Délka6.69
Hmotnost0.75
Šířka6.3
Číslo dílu43203-30010
Modelka43203-30010

9. JAHEMU

#ad

Party masky, JAHEMU Zvířecí masky, Vánoce, plstěné masky, halloweenská maska, dětské masky, narozeniny,

#ad
JAHEMU #ad - Balíček obsahuje: 10 kusů masek na párty se zvířátkem v různých stylech, medvěda, jelena, včetně myši, ježka, sovy, králíka, lišky, pandy, mývala a veverky.

Prémiový materiál: každá zvířecí maska je vyrobena z vysoce kvalitní plsti, netoxická a bezpečná. Jsou skvělým dárkem pro vaše děti. Jednoduché použití: každá zvířecí maska je vybavena černou elastickou šňůrkou. Perfektní pro příležitosti: plstěné masky se perfektně hodí na večírky s motivy zvířat v džungli, Halloween, narozeninové oslavy, Vánoce atd. Perfektní velikost: přes 18 cm * 15 cm. Masky různých tvarů mohou mít různou velikost. Zvířecí masky jsou vhodné pro děti od 3 do 10 let. Děti si mohou masky snadno oblékat a odkládat.
ZnačkaJAHEMU #ad
VýrobceJAHEMU #ad
Výška0.39
Délka7.09
Šířka5.91
Číslo díluA0001
ModelkaA0001

10. Generic

#ad

Rentier Haarreif mit Stoff Blätter Mädchen Frau Wald Fee Stirnband Blumenkrone Kranz Elfen Kostüm Zubehör Haarschmuck für Weihnachten Halloween Karneval

#ad
Generic #ad - Weihnachten rentiergeweih Stirnbänder: Material: Kunststoff und Stoff, langlebig und robust, verblasst nicht. Eine größe für die meisten dieses hirsch-stirnband passt den meisten Erwachsenen, sowohl Frauen als auch MänSie können es nur zur Unterhaltung tragen oder Ihnen beim Waschen von Gesicht und Make-up helfen.

Rentieranlter haarbanddesign:das baumzweig Stirnband ist ein schönes Waldfee Kostüm Zubehör, Hirschgeweih und grüne Blätter. Anlässe: halloween, Karneval, Weihnachten, Mottoparty, Fotografie usw. Rentier geweih stirnband weihnachten hirsch Geweih Haarband Elch Horn Blume Haar Hoops Rehkitz Ohren Kopfschmuck für Cosplay Party Haarschmuck.
ZnačkaGeneric #ad
VýrobceGeneric #ad
Výška1.97
Délka17.72
Hmotnost0.16
Šířka17.72
Číslo díluHFVC19818Y7A611CO6VGR4VZ
ModelkaHFVC19818Y7A611CO6VGR4VZ