Top 10 ROIDMI EVE Plus – Kartáče do vysavačů

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. DingGreat

#ad

DingGreat Náhradní díly pro robotický vysavač Roidmi Eve Plus, 1 hlavní kartáč + 6 bočních kartáčů + 2 sáčky na prach + 3 HEPA filtry + 4 utěrky z mikrovlákna + 1 čisticí kartáč

#ad
DingGreat #ad - Filtry získají čisticí výkon vakua a současně snižují průnik prachu, pylu a jiných alergenů do dechového vzduchu. Balení obsahuje: 1 x hlavní kartáč, 4 x hadřík z mikrovlákna mopu, 3 x hePA filtr, 2 x sáček na prach, 6 x boční kartáče, 1 x čisticí kartáček.

Před nákupem prosím potvrďte model svého robota. Náhradní díly kompatibilní pro robotický vysavač Roidmi Eve Plus. Boční kartáč vystačí hluboko do rohů a hran, aby se odstranil více nečistot, prachu a usazenin. Podložka na mop z mikrovlákna má silnou absorpci vody, lze ji na tvrdých podlahách snadno důkladně odstranit z nečistot. Větrací vrstva sáčku na prach filtruje různá množství prachu a nečistot, aby poskytla maximální kapacitu a trvanlivost.
ZnačkaDingGreat #ad
VýrobceDingGreat #ad
Výška4.06
Délka10.2
Hmotnost1.21
Šířka7.76

2. Odashen

#ad

Odashen 12 Stück Staubbeutel Müllbeutel Zubehör für Roidmi EVE Plus Roboter Staubsauger Staubsaugerbeutel Ersatz Staubbeutel Zubehör

#ad
Odashen #ad - Lieferumfang: 12 x Staubbeutel. Verbessert die elastizität der Beutel, um zu verhindern, wenn Sie Schmutz, dass sie herunterfallen, Staub und Haare handhaben. Die belüftungsschicht des staubbeutels filtert verschiedene Ebenen von Staub und Schmutz heraus, um maximale Kapazität und Haltbarkeit zu gewährleisten. Als teil der normalen Wartung kann es leicht entfernt und ersetzt werden. Entleeren sie den tank schnell und effizient, ohne schädlichen Staub an die Umwelt freizusetzen.
ZnačkaOdashen #ad
VýrobceOdashen #ad
Hmotnost0.55

3. ROIDMI

#ad

2,5 l, zametání vysávání, vytírání 2 v 1, ROIDMI Robotický vysavač EVE CC s funkcí vytírání, robotický vysavač 4000 Pa, automatická nádoba na nečistoty, laserový navigační vysavač

#ad
ROIDMI #ad - Kromě toho může být extrémně rychlá absorpce prachu a nižší hlučnost. Kartáč s dlouhými štětinami může také v rozích srazit odpadky. Lds laserová navigační technologie: nová generace lds laserové navigační technologie dokáže přesně naskenovat domácí prostředí a rychle vytvořit mapu celého domu. Vybaven nádržkou na vodu o objemu 250 ml pro současné vysávání a stírání.

Disponuje originální antibakteriální a deodorační ozónovou technologií, 5litrovou samočinnou vyprazdňovací stanicí, která odstraňuje možné pachy ze zbytků jídla. Rychlé a přesné mapování během pěti minut, ochrana virtuálních zdí s omezeným prostorem. Full house 2 v 1 hluboké zametání a stírání: na rozdíl od jiných robotických vysavačů s pouze jednou funkcí má náš vysavač roidmi kombinaci funkce zametání, sání a vytírání. 4000 pa silné odsávání a extrémně rychlá absorpce prachu 15 s : robotický vysavač s funkcí vytírání má sací výkon 4000 Pa, vlasy, prach, dokáže absorbovat rozlití, zvířecí chlupy a jemný prach.

Už si nemusíte dělat starosti s kontaktem s prachem a rozlučte se s častým, 5 l na 60 dní: Robotický vysavač je vybaven 2, páchnoucím čištěním popelnic. Jednoduše otevřete aplikaci roidmi /mijia a ovládejte ji stisknutím tlačítka na dálku, čištění v přednastaveném pořadí nebo plánované čištění stanoveného prostoru. Rychlé vytváření map a inteligentní ovládání pomocí aplikace: váš dům můžete bez problémů uklidit, plány čištění dle zákazníků, když nejste doma. Sáček na prach s velkou kapacitou 2, která automaticky odstraní nečistoty a prach uchovává po dobu 60 dnů.
ZnačkaROIDMI #ad
VýrobceROIDMI #ad
Hmotnost16.05
Číslo díluCC
ModelkaEVE CC

4. ROIDMI

#ad

WLAN a hlasové ovládání, robotický vysavač s funkcí vytírání, Roidmi Robotický vysavač Eve Plus s odsávací stanicí, pro tvrdé dřevo a zvířecí chlupy, bílý,, robotický vysavač laserová navigace

#ad
ROIDMI #ad - Robotický vysavač s funkcí stírání, se kterým lze snadno vyčistit podlahový prach, 250 ml velké kryty nádržek na vodu nastavuje vodu rovnoměrně přes čip Smart Control. Pokud je baterie plná, čištění okamžitě pokračuje, aby se zabránilo chybějícím nebo opakovaným skenování. Tým zákaznických služeb sestával z pravých odborníků, kteří vám pomohli při nastavování, problémech s připojením, při odstraňování chyb a mnoha dalších.

Nabíjecí stanice a inteligentní odsávací stanice 2 v 1: eve plus má automatickou odsávací stanici s pytlem na odpadky. Přední navigace sensing lidar: vysoce citlivý lds lidar čtvrté generace má 30 senzorů, ukládat mapy s více úrovněmi, 2cm lezecký design, ukládání více vrstev karet, dokáže rychle skenovat celý dům a automaticky kreslit mapy pomocí algoritmu SLAM, citlivě se vyhýbat překážkám a schodům a váš nábytek a dekorace před poškozením. Neváhejte nás kontaktovat: nabízíme vám celoživotní technické poradenství.

Výkonný a efektivní systém čištění: výkonná bezkartáčová technologie oddělení motoru a stop nabízí sací výkon 2700 pa, misky a zvířecí chlupy. Jednoduše otevřete aplikaci roidmi / mijia a ovládejte ji stisknutím tlačítka na dálku, plány čištění dle zákazníka, čištění v přednastaveném pořadí nebo plánované čištění stanoveného prostoru. Po vyčištění se nádoba na prach automaticky vyprázdní a prach se automaticky zabalí, když je prach plný. Dálkové ovládání wi-fi a aplikace: váš dům můžete bez problémů uklidit, když nejste doma.
ZnačkaROIDMI #ad
VýrobceROIDMI #ad
Výška3.86
Délka13.78
Hmotnost4.41
Šířka13.78
Číslo dílu6970019145723
ModelkaSDJ01RM+JCZ01RM
Záruka2 roky výrobce.

5. Purepower

#ad

Příslušenství pro robotický vysavač Roidmi Eve Plus | balení se 2 hlavními kartáčky, Sada náhradních dílů pro robotický vysavač Xiaomi, 4 x boční kartáče, 2 x Hepa filtr, 2 x čisticí komora | náhradní

#ad
Purepower #ad - Kompatibilita – sada pro čisticí robot Xiaomi Roidmi EVE Plus. Tím lze efektivně odstranit nečistoty z rohů. Kromě toho je součástí dodávky malý čisticí nástroj, se kterým lze kartáč snadno zbavit prachu a vlasů. Efektivní filtry a kvalitní kartáče odstraňují nečistoty, prach a usazeniny v rozích a na hranách.

Výhodná sada – sada obsahuje: 2 × hepa filtr; 2× rotující hlavní kartáč; 4× boční kartáček; 2× kartáčový hřeben. Profesionální hepa filtr – filtr pro robotický vysavač xiaomi používá vysoce kvalitní filtrační materiál. Dobré pro váš vysavač – příslušenství k vysavači se snadno používá. Kromě toho účinně neutralizuje prach, částice a alergeny, které se dostanou do vzduchu. Boční kartáče jsou vyrobeny z kvalitních štětin, které zachycují odpad.

Vysoce kvalitní kartáče – hlavní čisticí kartáč ve tvaru v pro robotický vysavač xiaomi se otáčí vysokou rychlostí a efektivně odvádí prach ze spár podlahových dlaždic a hran koberců. Konce jsou uzavřeny speciální ochranou, aby se zabránilo tomu, aby se delší vlasy nevlnily. Instalovaný ve vysavači xiaomi umožňuje zařízení pracovat dlouho a efektivně. Díly mají dlouhou životnost a snadno se instalují a zajišťují delší životnost vašeho vysavače.
ZnačkaPurepower #ad
VýrobcePurepower #ad
Číslo dílu2X_XRR_SET04
Modelka2X_XRR_SET04

6. Fukmory

#ad

Příslušenství, velká kapacita, sáčky do vysavače, 6 kusů sáčků do vysavače kompatibilní s ROIDMI Eve Plus náhradní díly pro vysavače

#ad
Fukmory #ad - Super alternativa -- náhradní příslušenství prachového sáčku pro vysavače Roidmi Eve Plus. Před nákupem prosím potvrďte model vašeho robota! Efektivní čištění -- dobrý sací výkon s těmito sáčky na prach eve plus, i když se sáček naplní.

Tipy pro použití -- abyste dosáhli nejlepšího výkonu svého robota, včas vyčistěte a vyměňte díly. Vysoce účinný filtr -- filtruje více než 99 % všech jemných prachových částic, uzavírací mechanismus Dirtlock zajišťuje, že prach zůstane při likvidaci sáčku v sáčku.

Rozsah dodávky-- 6 kusů sáčků do vysavače kompatibilních s vysavačem ROIDMI Eve Plus, náhrada je dodávána s 360 denními vysavači. Snadná obsluha a snadná likvidace. Tento sáček na prach lze jednoduše použít ve vysavači. V závislosti na četnosti používání je nejlepší vyměnit náhradní sadu spotřebního materiálu každé 2 až 3 týdny.
ZnačkaFukmory #ad
VýrobceFukmory #ad
Výška1.57
Délka5.91
Šířka4.33
Číslo dílu2290
Modelka2290
Záruka1.

7. Palogreen

#ad

14,4 V Li-Ion náhradní baterie pro Proscenic M7 M8 Pro/Lydsto R1 / Uoni V980 Plus/Lenovo Lr1/ Roidmi Eve Plus/Xiaomi Viomi S9 baterie do vysavače

#ad
Palogreen #ad - Každá baterie pro xiaomi viomi s9 je před odesláním podrobena testu, testu balení a testu předběžného odeslání. Baterie pro lydsto r1 je několikrát chráněna a bezpečná – s ochranným designem, nadměrnému proudu a přehřátí je tato baterie pro arnagar s8 pro koncipována tak, který zabraňuje poškození v důsledku nadměrného nabití.

Jednoduchá montáž pro instalaci náhradních dílů pro baterie proscenic m8 pro jednoduše odstraňte šrouby na spodní straně přístroje, odpojte přípojku baterie a připojte baterii pro proscenic lds m7. Iroká kompatibilita tato náhradní baterie je kompatibilní s proscenic lds m7 pro/m8 pro/m7 max/u6, roidmi eve plus, Uoni V980 Max/ V980 Plus, Kyvol Cybovac S31, pro xiaomi Viomi S9, Lenovo T1 Pro, díky čemuž je všestrannou volbou pro různé přístroje.

Pokročilá technologie s pokročilou technologií a ochranou proti zkratu, přebití, nadměrnému vybití, aby vydržela déle a lépe fungovala. Výkonná náhradní baterie tato li-ion baterie pro baterie roidmi eve plus má napětí 14, 4 V, vysokou kapacitu 5600 mAh a nabízí dlouhotrvající výkon pro váš přístroj. Záruka kvalitynaše náhradní baterie pro proscenic m7 pro jsou vyráběny a testovány odborníky, testu montáže baterie, aby splňovaly a překračovaly specifikace produktu OEM.
ZnačkaPalogreen #ad
VýrobcePalogreen #ad
Výška5.31
Délka1.38
Hmotnost0.84
Šířka1.38
Zárukaostatní

8. HUAYUWA

#ad

HUAYUWA Ersatz-Zubehör-Set passend für Roidmi EVE Plus Staubsauger-Teile 1 Rollenbürste + 6 Seitenbürste + 3 Flicken+ 3 Staubbeutel + 1 Kamm

#ad
HUAYUWA #ad - Aus hochwertigem material, langlebig und verschleißfest. Empfehlung: um ihren staubsauger in Spitzenleistung zu halten, wechseln Sie bitte den Staubsaugeraufsatz alle 2-3 Monate.

Einfach zu installieren: ersetzen Sie die beschädigten Originalteile direkt, sorgen Sie für lange Lebensdauer und bessere Arbeitsleistung. Walzenbürsten und seitenbürsten können während des Transports gedrückt und verformt werden, weichen Sie sie in heißem Wasser ein, um ihre ursprüngliche Form wiederherzustellen. Hohe reinigungseffizienz: die seitenbürste kann tief in Ecken und Kanten eindringen, um mehr Schmutz, Staub und Schmutz zu entfernen. Kompatibilität: passt nur für roidmi EVE Plus bitte bestätigen Sie Ihr Staubsauger-Modell vor dem Kauf. Langlebig: qualitativ hochwertig.
ZnačkaHUAYUWA #ad
VýrobceHuayu #ad
Číslo díluHYMDH1609-3SET

9. CITYORK

#ad

CITYORK 14,4 V 5600 mAh Li-Ion baterie pro vysavač Proscenic M7 M8 Pro/Uoni V980 Plus/Lydsto R1 / Roidmi Eve Plus/Viomi S9 vysavač baterie

#ad
CITYORK #ad - Snadná instalace – nainstalujte baterii do 2 minut, jednoduše odstraňte dva šrouby na spodní straně, vyjměte přípojku akumulátoru a připojte nový a znovu oživte svého robota.

Náhradní baterie vhodná pro: proscenic m7 m8 pro, lenovo lr1, roidmi Eve Plus, viomi s9, Uoni V980 Plus V980 Max, VXVC07 1112131415. Vysoká kapacita: 5600 mah | napětí: 14, 4 v | typ baterie: li-ion | Barva: modrá. 1 rok bezproblémový záruční servis. Náhradní baterie pro baterii Proscenic 14, 4 V. Sla dílů kompatibilních akumulátorů a vysavačů jsou uvedena následovně. Náhradní baterie pro 14, delší doba provozu, 4 v proscenic / Roidmi / Lydsto / Uoni / Viomi, 100% nový, nejkvalitnější materiály. Před nákupem zkontrolujte, zda je tato baterie kompatibilní s vaším vysavačem.
ZnačkaCITYORK #ad
VýrobceCITYORK #ad
Hmotnost0.85
Záruka1 rok záruka výrobce

10. Longzhuo

#ad

Hlavní kartáč kartáč kartáč na kolečkové kartáče náhradní díly pro robotický vysavač ROIDMI EVE Plus

#ad
Longzhuo #ad - Proti otání: kartáček proti stírání, který kartáč, aby zachytil prach do nádoby na prach, snadno se používá. Snadná montáž a výměna: je součástí každodenní péče a může zlepšit životnost zametacího stroje.

Tipy: doporučuje se nahradit náhradní díly každé 2–3 měsíce, aby bylo zajištěno, že přístroj bude v nejlepším stavu. Prémiová kvalita: vyrobeno z kvalitního materiálu ABS, měkká textura, odolný proti opotřebení, dlouhá životnost, nepoškozuje povrch podlahy. Stabilní výkon: tato náhrada hlavního kartáčku je perfektní pro robotický vysavač Roidmi EVE Plus.
ZnačkaLongzhuo #ad
VýrobceLongzhuo #ad
Výška0
Délka0
Šířka0
Číslo díluLongzhuo8a7dgyf5t0
ModelkaLongzhuo8a7dgyf5t0