Top 10 S24 Ultra Accessories – Ochranné fólie na displej telefonů

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ZINFANDEL

#ad

Kovové sklo kamera ochranná fólie na displej filmové, ochrana proti poškrábání, tvrdost 9H, ZINFANDEL Ochrana fotoaparátu kompatibilní se Samsung Galaxy S24 Ultra kamerovým ochranným sklem

#ad
ZINFANDEL #ad - Vysoká přilnavost a snadná instalace nano elektrostatická automatická adsorpční technologie, jednoduše vytáhněte plastovou desku, sedí těsně bez sklouzávání, vyrovnejte ochranu objektivu a pevně ji přitlačte na objektivy fotoaparátu a pak vyjměte přihrádku.

Kromě toho oleofobní vrstva účinně zabraňuje tvorbě otisků prstů, potu a mastnoty a udržuje jej čisté. Hd jasnost obrazu ať už ve dne nebo v noci, poskytuje vám ultra jasný zážitek z nahrávání videa a fotografií. Ochrana ve vojenské kvalitě ochrana fotoaparátu je vyrobena z leteckého a kosmického materiálu slitiny a tvrzeného skla s tvrdostí 9H, chrání objektiv fotoaparátu do značné míry před nežádoucími každodenními škrábanci a prachem nebo jinými ostrými předměty, aby byl váš mobilní telefon chráněn bez poškození.

Před nákupem prosím dvakrát zkontrolujte model Vašeho přístroje. Kompatibilní modelochrana fotoaparátu pro samsung galaxy S23 Ultra 5G 6, 8 palců. 3d textilní pouzdro a přátelský jemný spirálový vzor ochrany fotoaparátu nabízí atraktivní odrazy a nepřekonatelný lesk, který chrání váš objektiv a současně z něj dělá osobní dekoraci.
ZnačkaZINFANDEL #ad
VýrobceZINFANDEL #ad
Výška0.5
Délka4.72
Šířka2.36
Číslo díluZINFANDEL
ModelkaSamsung Galaxy S24 Ultra

2. CloudValley

#ad

Kamera Schutzfolie Bling HD Klar, Kratzfest, CloudValley Glitzer Kameraschutz für Samsung Galaxy S23 / S23+, Schutz Glas 9H Härte Schutz Linse Blasenfrei für S23/ S23 Plus 5G, Silber

#ad
CloudValley #ad - Nicht kompatibel mit Galaxy S22 / Galaxy S22 Plus. Einfach zu installieren wir haben montageplatten und entfernungswerkzeuge für den samsung galaxy s23 / S23+ Kameralinsenschutz. Haltiges hddas eingebaute schwarze nachtkreisdesign eliminiert die Blendung von Blitzaufnahmen und präsentiert wirklich den ursprünglichen HD-Effekt von Bildern und Videos.

Mehrfarbiges & schlankes designum ihr telefonerlebnis zu verbessern, kommt der kameraschutz in der gleichen Farbe wie Ihr Telefon. Sonst beschlägt es. Auch wenn sie keine installationserfahrung haben, bis einige Alkohole verdunstet sind, können Sie es leicht tun. Befolgen sie einfach die Installationsschritte für eine blasenfreie Installation. Die bildqualität wird auch bei Nacht nicht beeinträchtigt. Hinweis: warten sie nach der Reinigung, bevor Sie den Schutz anbringen. Täglicher schutzdie duale materialkombination aus aluminiumlegierung und gehärtetem Glasmaterial macht Ihr Telefonobjektiv stärker und stilvoller.

Und schützen sie ihr objektiv vor Kratzern von Schlüsseln und anderen scharfen Gegenständen. Das schlanke und leichte design fügt keine Masse hinzu, ohne das Design zu beeinträchtigen, wenn es installiert ist. Hülle freundlichindividuell gestaltet, können sie uns kontaktieren, perfekte Größe für die meisten Handyhüllen! Wenn Sie irgendwelche Schwierigkeiten bei der Installation oder Begegnung haben, wir werden Ihnen gerne helfen.
ZnačkaCloudValley #ad
VýrobceCloudValley #ad
Výška0.5
Délka2.56
Šířka1.65

3. CloudValley

#ad

CloudValley Glitzer Kameraschutz für Samsung Galaxy S24 / S23 / S23+, Linse Blasenfrei 5G, Schwarz, Kamera Schutzfolie Bling HD Klar Kratzfest

#ad
CloudValley #ad - Auch wenn sie keine installationserfahrung haben, bis einige Alkohole verdunstet sind, bevor Sie den Schutz anbringen. Nicht kompatibel mit Galaxy S24 Plus / Galaxy S22 Plus. Täglicher schutzdie duale materialkombination aus aluminiumlegierung und gehärtetem Glasmaterial macht Ihr Telefonobjektiv stärker und stilvoller.

Haltiges hddas eingebaute schwarze nachtkreisdesign eliminiert die Blendung von Blitzaufnahmen und präsentiert wirklich den ursprünglichen HD-Effekt von Bildern und Videos. Hinweis: warten sie nach der Reinigung, Samsung Galaxy S23 / S23+ Kameralinsenschutz. Mehrfarbiges & schlankes designum ihr telefonerlebnis zu verbessern, ohne das design zu beeinträchtigen, kommt der Kameraschutz in der gleichen Farbe wie Ihr Telefon. Die bildqualität wird auch bei Nacht nicht beeinträchtigt.

Und schützen sie ihr objektiv vor Kratzern von Schlüsseln und anderen scharfen Gegenständen. Einfach zu installieren wir haben montageplatten und entfernungswerkzeuge für den samsung galaxy s24, können sie es leicht tun. Sie können die gleichen Farben wie Ihr Telefon wählen, oder verschiedene Kombinationen ausprobieren. Das schlanke und leichte Design fügt keine Masse hinzu, wenn es installiert ist. Befolgen sie einfach die Installationsschritte für eine blasenfreie Installation. Sonst beschlägt es.
ZnačkaCloudValley #ad
VýrobceCloudValley #ad
Výška0.5
Délka2.56
Šířka1.65

4. UniqueMe

#ad

Instalace odolná proti bublinám, 2 kusy 7H PET Samsung S24 Ultra ochranná displej,podpora ID otisku prstu3D plné pokrytí, UniqueMe Pancéřová fólie pro Samsung Galaxy S24 Ultra ochranná fólie

#ad
UniqueMe #ad - Obrazovku lze aktivovat za 0, 1 sekundy, což zaručuje nepřekonatelnou hladkost a okamžitou reakci. Speciální pet materiál dodává hydrofobní a oleofobní vrstvu, která zabraňuje oleji na otisky prstů a udržuje obrazovku po mnoha dotycích čistou a svěží. Upozornění: tato ochranná fólie není tvrzené sklo, nýbrž pancéřová fólie.

S pet materiálem 7h si užijete optimální ochranu, aniž byste ovlivnili trvanlivost a reakční schopnost. Naše ochranná fólie na displej nabízí nejen přesný tvar, ale také kompletní 3d krytí, které déle drží na obrazovce a nabízí lepší odolnost proti nárazům ve srovnání s běžnými ochrannými fóliemi. Ultra rozpoznání otisků prstů uniqueme 7h pet screen protector má jemně leštěný povrch s nano flat a protiskluzovou průhlednou vrstvou pro podporu rozpoznávání otisků prstů na Samsung Galaxy S24 Ultra. Funkce samoléčení uniqueme vyvinula nejnovější technologii samoléčení pro samsung galaxy s24 ultra, která dokáže automaticky opravit škrábance, nárazy a promáčknutí během 24 hodin.

Jedinečný instalační nástroj pancéřová fólie uniqueme se dodává s jedinečným instalačním nástrojem, který umožňuje rychlou a stabilní instalaci bez bublin. Sada obsahuje 2 ochranné fólie displeje Prime 7H PET. Snášenlivost ochranná fólie na displej uniqueme je precizně řezána laserem a pokrývá všechny hrany a rohy samsung galaxy S24 Ultra, aby byla efektivně chráněna před prachem a nečistotami. Tento nástroj zajišťuje nejen efektivní umístění, ale také výrazně prodlužuje životnost pancéřové fólie.
ZnačkaUniqueMe #ad
VýrobceUniqueMe #ad
Výška0.5
Délka6.93
Šířka3.47
Číslo díluUM2SamS24UltraPETGQM084
Modelka✅Samsung Galaxy S24 Ultra

5. L K

#ad

LK pro Samsung Galaxy S24 Ultra pro pancéřové sklo, automatická instalace odolná proti poškrábání pro Samsung S24, 2 kusy fólie z tvrzeného skla s vysokým rozlišením + 2 kusy ochrany fotoaparátu

#ad
L K #ad - Podporuje otisky prstů povrchová úprava odpuzující plazmový olej, účinný proti otiskům prstů, s ultra vysokou propustností světla a optickými efekty, hladký pocit na ruce, pocit mastnoty, zlepšuje viditelnost obrazovky a podporuje odblokování otisků prstů. 1 ochrana 2024 nová pokroková 9h ochrana displeje z tvrzeného skla pro váš samsung galaxy s24 ultra, speciálně vyvinutá, maximální pokrytí telefonu při současném zachování přívětivosti pouzdra.

Kromě toho byla naše technologie x-silk podrobena přísným testům, 99% citlivost reakce a propustnost světla v optické kvalitě 99, aby se otisky prstů při každodenním používání snížily o 95 %, takže obrazovka zůstane čistá jako nová a pro Samsung Galaxy S24 ultra 2024 je zajištěn bezproblémový zážitek z používání. Díky naší inovativní technologii automatického polohování, odstraňování prachu a absorpce je instalace snadná a trvá jen několik sekund, 100% úspěšnost. Nerozbitná podle vojenského standardutato ochranná fólie na displej pro samsung galaxy s24 ultra 2024 je vyrobena z tvrzeného skla top 9h, který se díky své odolnosti proti prasknutí, poškrábání a opotřebení často používá ve vzduchu a vesmíru i ve vojenské oblasti.

Vynikající zákaznická podpora lk se snaží nabídnout cenově výhodnou ochranu kolem dokola a nabízí zážitek z nakupování z jednoho zdroje, 2 kusy ochranných fólií na objektiv fotoaparátu a kompletní sadu instalačních nástrojů pro S24 Ultra 2024. Buďte si jisti, 2 kusy ochranných fólií na displej z tvrzeného skla, že jsme zde, abychom vám nabídli neomezenou podporu a zajistili, že v případě potřeby obdržíte rychlou opravu nebo výměnu. Rozlučte se s nepříjemnými nedostatky a vychutnejte si křišťálově čistou obrazovku. Můžete si být jisti, aby se zabránilo popraskání hran, že váš s24 ultra je chráněn před náhodným pádem a poškrábáním.
ZnačkaL K #ad
VýrobceLϟK #ad
Výška0.5
Délka9.99
Šířka4.01
Číslo díluLKDE-Galaxy S Ultra 2024-screen 2+2
Modelkas24 ultra screen protector
Záruka1

6. imluckies

#ad

Hliníková slitina proti poškrábání a HD tvrzené sklo ochrana fotoaparátu není pro S24+, imluckies Ochrana fotoaparátu pro Samsung Galaxy S24 & S23 & S23 Plus kamera čočky ochranná fólie, čirá

#ad
imluckies #ad - Ultra hd zážitekochrana čoček imluckies je vyrobena z průhledného tvrzeného skla se zabudovanými nočními kruhy, které propouštějí 99, 99 % světla a zachovávají původní kvalitu snímků vašeho telefonu ve dne i v noci. Tento balíček obsahuje: 1 sadu chráničů čoček, návod k instalaci, čisticí sadu a nástroj na odstranění.

Snadné použitífólie na objektiv imluckies využívá nano elektrostatickou automatickou adsorpční technologii, i když jste nezkušení, dodávanou vyrovnávací montážní desku lze snadněji používat, super silnou adsorpci, není snadné spadnout, aby se vytvořilo tření, můžete ji také snadno nainstalovat a dodávaný nástroj na odstranění vám umožní snadno sundat. Kompatibilní s pouzdremimluckies for s24 / s23 / s23+ camera lens protector se hodí na většinu obalů. Průhledná 9h ochrana kamery imluckies má tvrzené sklo 9h s pc hranou, které přizpůsobí čočku fotoaparátu vašeho telefonu 1:1 podle technologie přesného řezání objektivu a nabízí personalizovaný zážitek.

Vojenská ochrana fotoaparátu imluckies kompatibilní se samsung galaxy s24 / s23 / s23 plus ochrana objektivu je z vylepšené slitiny s tvrzeným sklem 9H, chrání čočku fotoaparátu efektivně před nárazy a poškrábáním, plně vhodná čočka chrání před nárazy a poškrábáním, plně vhodná čočka zadrží prach. Pokud máte nějaké dotazy k výrobku, neváhejte nás kontaktovat, my vám poskytneme uspokojivý servis do 24 hodin.
Značkaimluckies #ad
Výrobceimluckies #ad
Výška0.5
Délka2.56
Šířka1.81

7. Spigen

#ad

Ochrana proti poškrábání, individuální ochrana fotoaparátu, 2 kusy, titanová černá, fólie s tvrdostí 9H, Spigen Glas.tR EZ Fit Optik Pro ochrana fotoaparátu kompatibilní se Samsung Galaxy S24 Ultra

#ad
Spigen #ad - Vhodné k pouzdrům; přesný výstřih nabízí perfektní kompatibilitu s pouzdry Spigen pozor; není kompatibilní s Tough Armor von Spigen. Tvrdost 9h; sklo je vyrobeno z odolného 9H tvrzeného skla pro ochranu před každodenními škrábanci a prasknutím displeje. Individuální ochrana fotoaparátu; chrání váš fotoaparát a funkčnost fotoaparátu tím není ovlivněna. Pozor: pro perfektní přilnavost pevně přitlačte ochranu kamery na kameru; trvá asi 48 hodin, než lepidlo úplně ztvrdne. Kompatibilita; kompatibilní pouze se Samsung Galaxy S24 Ultra.
ZnačkaSpigen #ad
VýrobceSpigen #ad
Výška0.5
Délka0.64
Hmotnost0.07
Šířka0.64
Číslo díluAGL07425
ModelkaNoir Titane

8. Jlyifan

#ad

M, violett, Crossbody, Travel Moblie Phone Shoulder Pouch Crossbody Bag for Samsung Galaxy S20 Ultra / S20+ / Note10+ / A71 / A41 / A51 / iPhone 11 Pro Max/XS Max/OPPO A9 / Google Pixel 4 XL

#ad
Jlyifan #ad - Kompatibel mit großen smartphones, wie samsung galaxy s20 ultra / google pixel 4 xl / xs max / iPhone 11 Pro Max / S20+ / A71 / OPPO A9 / Note10+ / a51 / a41 / Google Pixel 3a XL usw. Hergestellt aus hochwertigen Materialien. Tragen und schützen sie Ihr Telefon mit dieser Tragetasche. Es hat serienabschnitte und hat genug Kapazität, um Ihre täglichen Sachen zu arrangieren. Reißverschlusstaschen ermöglichen es Ihnen, zusätzliches Zubehör zu verstauen. Geeignet für alle arten von indoor- und Outdoor-Aktivitäten, es ist die beste Wahl für Sie und Ihre Freunde.
ZnačkaJlyifan #ad
VýrobceJlyifan Inc #ad
Výška1
Délka7.5
Hmotnost0.25
Šířka4.3
Číslo díluJlyifan332
ModelkaCELLEA570

9. Jlyifan

#ad

Schwarz , M, Travel Moblie Phone Shoulder Pouch Crossbody Bag for Samsung Galaxy S20 Ultra / S20+ / Note10+ / A71 / A41 / A51 / iPhone 11 Pro Max/XS Max/OPPO A9 / Google Pixel 4 XL

#ad
Jlyifan #ad - Hergestellt aus hochwertigen Materialien. Geeignet für alle arten von indoor- und Outdoor-Aktivitäten, es ist die beste Wahl für Sie und Ihre Freunde.

Tragen und schützen sie Ihr Telefon mit dieser Tragetasche. Reißverschlusstaschen ermöglichen es Ihnen, zusätzliches Zubehör zu verstauen. Kompatibel mit großen smartphones, wie samsung galaxy s23 ultra s23+ s20 ultra / google pixel 4 xl / oppo a9 / xs max / a71 / a41 / s20+ / Note10+ / a03 a04 a04s a13 a33 m13 M33 iPhone 11 Pro Max / A51 / Google Pixel 3a XL OnePlus 11, OnePlus 10 Pro usw. Es hat serienabschnitte und hat genug Kapazität, um Ihre täglichen Sachen zu arrangieren.
ZnačkaJlyifan #ad
VýrobceJlyifan Inc #ad
Výška1
Délka7.5
Hmotnost0.25
Šířka4.3
Číslo díluJlyifan332
ModelkaCELLEA570

10. CloudValley

#ad

GlitzerSchwarz, Kamera Schutzfolie Bling HD Klar Kratzfest, Linse Blasenfrei 5G, CloudValley Glitzer Kameraschutz für Samsung Galaxy S24 / S23 / S23+

#ad
CloudValley #ad - Einfach zu installieren wir haben montageplatten und entfernungswerkzeuge für den samsung galaxy s24, samsung galaxy S23 / S23+ Kameralinsenschutz. Kompatibilitätcloudvalley rückkamera schutz ist aus 9h gehärtetem glas und premium-Flugzeug-Aluminium, entworfen für Samsung Galaxy S24, Samsung Galaxy S23 & S23+ Plus.

Mehrfarbiges & schlankes designum ihr telefonerlebnis zu verbessern, kommt der kameraschutz in der gleichen Farbe wie Ihr Telefon. Befolgen sie einfach die Installationsschritte für eine blasenfreie Installation. Nicht kompatibel mit Galaxy S24 Plus / Galaxy S22 Plus. Täglicher schutzdie duale materialkombination aus aluminiumlegierung und gehärtetem Glasmaterial macht Ihr Telefonobjektiv stärker und stilvoller. Auch wenn sie keine installationserfahrung haben, bis einige Alkohole verdunstet sind, können Sie es leicht tun. Hülle freundlichindividuell gestaltet, perfekte größe für die meisten Handyhüllen! Wenn Sie irgendwelche Schwierigkeiten bei der Installation oder Begegnung haben, können Sie uns kontaktieren, wir werden Ihnen gerne helfen.

Hinweis: warten sie nach der Reinigung, bevor Sie den Schutz anbringen. Haltiges hddas eingebaute schwarze nachtkreisdesign eliminiert die Blendung von Blitzaufnahmen und präsentiert wirklich den ursprünglichen HD-Effekt von Bildern und Videos. Sie können die gleichen Farben wie Ihr Telefon wählen, oder verschiedene Kombinationen ausprobieren.
ZnačkaCloudValley #ad
VýrobceCloudValley #ad
Výška0.5
Délka2.56
Šířka1.65