Top 10 Seitenschals Gardinen 2 Stück Mit ösen – Dlouhé závěsy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Schuette

#ad

Schuette® Zatemňovací závěs s očky ● Millenium Velvet: Isle of Pines tmavě zelená ● 135 x 150 cm šířka x výška 1 kus ● Nepomačkaná snadná údržba, termo neprůhledný a silně zatemňující

#ad
Schuette #ad - Navíc mají naše těžké závěsy skutečný tepelný účinek a šetří energii, naše závěsy zatemní každou místnost ve vašem domě, protože snižují výměnu tepla a chladu na okně. Minimální vzdálenost záclonové tyče ke stropu 3 cm.

Podléhá přísné kontrole kvality naší krejčovské mistry a je ručně šitý unikát. Padá velmi jemně a nemačkavě do stejnoměrných záhybů a zajišťuje elegantní atmosféru. Těžká sametová tkanina má velmi solidní konstrukci a v každém z našich pevných švů je hodně srdce a nejvyšší řemeslné umění. Museli jsme je bohužel rozdělit podle nových směrnic Amazon. Změřte prosím výšku závěsu od podlahy k záclonové tyči a počítejte min. Originální závěsy schuette nejsou v nejmenším srovnatelné se závěsy pro stavebnictví a čínské výroby! Vnitřní průměr ok = 4 cm.

4 cm, takže se závěs alespoň lehce pohybuje po podlaze. Vyhledejte prosím "schuette závěsek" nebo "schuette plisé & roleta manufakturu", z jiných látek a také s jinými způsoby montáže, abyste v případě potřeby našli naše další nabídky. Obsahuje 19 nádherných, hlubokých a bohatých barev. Speciálně pro vás.
ZnačkaSchuette #ad
VýrobceSchuette #ad
Výška0
Délka59.06
Hmotnost0.67
Šířka53.15

2. Deconovo

#ad

Neprůhledné záclony s očky, tepelně izolační závěs, sada 2 ks, Deconovo Zatemňovací závěsy do ložnice, světle šedá, 214 x 117 cm výšková šířka

#ad
Deconovo #ad - Pokud máte problémy s objednávkami nebo produkty, vyzkoušejte prosím náš vynikající zákaznický servis. Ochrana proti hluku a úspora energie – tyto tepelně izolované závěsy působí také jako protihlukové stěny, které snižují hluk ze silně frekventovaných silnic a oblastí.

Neprůhledné záclony s černou mezivrstvou mají lepší efekt zatemnění. Montáž a údržba je velmi jednoduchá. Vypadají dobře na oknech a perfektně ozdobí váš domov. Stínovací výkon – tyto závěsy zatemňující místnosti zabraňují úniku tepla a zabraňují pronikání slunečního světla do místnosti. Tyto neprůhledné závěsy jsou také energeticky úsporné, protože v zimě mohou udržovat místnosti teplejší a v létě chladnější. Záclona má speciální motiv a příjemný hmatový pocit.

Velikost a montáž – velikost: cca 214 x 117 cm výška x šířka na 1 kus. Závěsy v sytých barvách se hodí do vašeho prostoru a přinesou přátelské a krásné prostředí. Fantastický materiál a elegantní design – zatemňovací závěsy deconovo jsou vyrobeny ze 100% kvalitního polyesteru. Ehlit do 110 °c. Jsou měkké, nařasené, elegantní a velmi hladké na dotek. Pokyny k údržbě & deconovo spokojenost zÁruka - lze prát v ruce do 30 °c.
ZnačkaDeconovo #ad
VýrobceDeconovo #ad
Výška0.04
Délka84.25
Hmotnost2.95
Šířka46.06
Číslo díluCTW0220-11D

3. Deconovo

#ad

Ochrana proti chladu pro obývací pokoj, šedá, stříbrná, sada 2 ks, tepelná záclona, 245 × 140 cm výšková šířka, zatemňovací závěsy s očky, Deconovo Neprůhledné záclony

#ad
Deconovo #ad - Ehlit do 110 °c. Je vhodný pro většinu záclonových tyčí na trhu. Jsou perfektní do ložnice, dětského pokoje, obývacího pokoje a pokoje pro hosty. Tyto úžasně kvalitní závěsy jsou k dostání v různých velikostech a prodávají se ve 2 kusech v balení.

Naše dlouholeté zkušenosti v textilním průmyslu vám zaručují to nejlepší pro vaše potřeby. Pokyny k údržbě & deconovo spokojenost zÁruka - lze prát v ruce do 30 °c. Závěsy v sytých barvách se hodí do vašeho prostoru a přinesou přátelské a krásné prostředí. Výška se měří od horní části látky. Vypadají dobře na oknech a perfektně ozdobí váš domov. Stínovací výkon – tyto závěsy zatemňující místnosti zabraňují úniku tepla a zabraňují pronikání slunečního světla do místnosti.

Ochrana proti hluku a úspora energie – tyto tepelně izolované závěsy působí také jako protihlukové stěny, které snižují hluk ze silně frekventovaných silnic a oblastí. Každý zatemňovací závěs má 8 kovových oček. Fantastický materiál a elegantní design – zatemňovací závěsy deconovo jsou vyrobeny ze 100% kvalitního polyesteru. Pokud máte problémy s objednávkami nebo produkty, vyzkoušejte prosím náš vynikající zákaznický servis. Množství: 2 kusy v balení.
ZnačkaDeconovo #ad
VýrobceDeconovo #ad
Výška0
Délka96.46
Hmotnost3.75
Šířka55.12
Číslo díluDECT3434G-2D
ModelkaJGJNV6

4. Deconovo

#ad

Sada 2, tepelná záclona, ochrana proti horku, ochrana proti chladu, silný termo závěs, termo záclony do ložnice, Deconovo Neprůhledné závěsy, 229 × 132 cm výšková šířka, světle šedá, zástěny s očky

#ad
Deconovo #ad - Pokyny k údržbě & deconovo spokojenost zÁruka - lze prát v ruce do 30 °c. Ochrana proti hluku a úspora energie – tyto tepelně izolované závěsy působí také jako protihlukové stěny, které snižují hluk ze silně frekventovaných silnic a oblastí.

Je vhodný pro většinu záclonových tyčí na trhu. Pokud máte problémy s objednávkami nebo produkty, vyzkoušejte prosím náš vynikající zákaznický servis. Neprůhledné záclony s černou mezivrstvou mají lepší efekt zatemnění. Jsou měkké, nařasené, elegantní a velmi hladké na dotek. Velikost a montáž – velikost: cca 229 x 132 cm výška x šířka na 1 kus. Záclona má speciální motiv a příjemný hmatový pocit. Stínovací výkon – tyto závěsy zatemňující místnosti zabraňují úniku tepla a zabraňují pronikání slunečního světla do místnosti.

Ehlit do 110 °c. Fantastický materiál a elegantní design – zatemňovací závěsy deconovo jsou vyrobeny ze 100% kvalitního polyesteru. Montáž a údržba je velmi jednoduchá. Množství: 2 kusy v balení. Závěsy v sytých barvách se hodí do vašeho prostoru a přinesou přátelské a krásné prostředí. Výška se měří od horní části látky.
ZnačkaDeconovo #ad
VýrobceDeconovo #ad
Výška0.04
Délka90.16
Hmotnost3.55
Šířka51.97
Číslo díluUKCT1533D-6

5. Deconovo

#ad

Voálový závěs Deconovo s očky nebo poutky a vyšívanými hvězdami, látka se vzhledem lnu

#ad
Deconovo #ad - Chemicky čistitelné. Pokud máte problémy s objednávkami nebo produkty, snadná údržba, vyzkoušejte prosím náš vynikající zákaznický servis. Tyto krásné průhledné záclony se perfektně hodí do každé místnosti ve vašem domě. Vzory hvězdných výšivek na každém závěsu jsou zpracovány.

V případě dotazů jsme vám kdykoli rádi k dispozici. Multifunkční – lehké záclony od deconovo filtrují nejen dodatečné sluneční světlo a venkovní vzduch, ale také pro vás vytvoří soukromý prostor. Styl zavěšení – průhledné záclony s moderním designem mají 8 kovových ok pro snadné zavěšení a připevnění na dekorativní tyče. Nebělit. Naše dlouholeté zkušenosti v textilním průmyslu vám zaručují to nejlepší pro vaše potřeby. Ehlit do 110 °c. Jedinečný design – díky textuře umělého lnu dodají naše výrobky vašemu domu útulný a pohodlný pocit a pocit jednoduchosti ve stylu.

S těmito krásnými vzory zkrášlí naše transparentní závěsy váš interiér dokonale. Množství – 2 kusy v balení. Vysoká kvalita – transparentní záclony deconovo s výšivkou hvězdy jsou vyrobeny ze 100% vysoce kvalitního polyesteru složení polyesteru, který má dlouhou životnost a je dechberoucí. Pokyny k údržbě & deconovo záruka spokojenosti - lze prát do 30 stupňů, bez chlóru.
ZnačkaDeconovo #ad
VýrobceDeconovo #ad
Výška0.04
Délka96.46
Hmotnost1.65
Šířka55.12
Číslo díluDECT0951D-2D

6. MRTREES

#ad

MRTREES Voálové závěsy poloprůhledné krátké s květinovou výšivkou moderní styl bydlení Sheer záclony bílé 225 × 140 cm V × Š pro obývací pokoj, ložnici, sada 2 ks, dětský pokoj

#ad
MRTREES #ad - Speciální design: naše záclony s poutkem mají překrásné vzory podobné ptákům. Propouští světlo hezky, není však zcela průhledné. Mrtrees, šetrné praní, lze žehlit a sušit v sušičce.

Snadné zavěšení na záclonovou tyč. Vysoce kvalitní materiály: tyto záclony s očky jsou vyrobeny ze 100% kvalitního polyesteru. Propouští světlo hezky, bytu, ložnice, kanceláře atd. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás obraťte. Pro naše výrobky existují dva způsoby zasílání a čekací doba pro různé způsoby dodání je odlišná. Tyto závěsy můžete bez problémů posouvat.

Rozměry a balení: 225 × 140 cm v × Š, 2 kusy v balení. Záclonová látka je měkká, ale přesto je drsná a není ošuntělá. Délka závěsu je součtem délky od oka až po dno závěsu. Materiály jsou robustní a dobré podmínky šití. Očka snadno sklouznou po tyči. Během 24 hodin vám nabídneme servisní vedení. Vyšívání velmi rovnoměrně.
ZnačkaMRTREES #ad
VýrobceMRTREES #ad
Výška88.58
Délka0
Hmotnost1.54
Šířka55.12
Číslo dílu2
Modelka2

7. Lactraum

#ad

Oboustranný, vintage klasický voál duž 200 x 245 cm, Lactraum Závěs do obývacího pokoje s oky, bílý, vyšívaný

#ad
Lactraum #ad - Množství: 1 kus v balení. Závěs s s očky lze jednoduše zavěsit na záclonovou tyč. Velmi pěkný závěs s výšivkou vintage klasická hustina. Péče: lze prát do 30 stupňů, snadná údržba, bez chlóru. Velikost: cca 245 × 200 cm výška × šířka pro 1 kus.
ZnačkaLactraum #ad
VýrobceLactraum #ad
Výška0.01
Délka96.46
Hmotnost1.54
Šířka78.74

8. FMFUNCTEX

#ad

šířka 129 cm, větvičky stromu, záclony, 2 kusy žlutá, obývacího pokoje, závěs s očky, potištěný závěs s očky, zatemňovací závěs, neprůhledný do ložnice, FMFUNCTEX Neprůhledné závěsy, 129 x 245 cm

#ad
FMFUNCTEX #ad - Chraňte podlahu a polstrování před slunečním zářením. Ekologická a zvuková ochrana – tyto zatemňovací závěsy do ložnice mají přirozené zatemnění bez chemického povlaku, bez formaldehydu pro bezpečné prostředí v místnosti. Pokyny k údržbě – lze prát v pračce ve studené vodě, jemné praní, sušení při nízké teplotě. Perfektní pro noční směny, dlouhé spaní a polední spánek.

V případě potřeby žehlit při nízké teplotě. Kromě toho tyto tepelně izolované závěsy působí také jako zvukově izolační stěny, které snižují hluk ze silně frekventovaných silnic a oblastí. Pokud máte dotazy k našim produktům a službám, zákaznický servis fmfunctex je vám k dispozici 24 hodin denně, žádné bělení, abychom zodpověděli všechny vaše dotazy a vyřešili vaše problémy. Tyto závěsy se hodí do obývacího pokoje, kavárny, kuchyně, hotelu atd. Stínovací výkon – tyto tepelně izolované závěsové panely blokují 95 % slunečního záření a zabraňují škodlivému uv záření. Velikost a montáž – 2 velikosti pro vás: 245 a 175 cm / panel, ložnice, dodává se ve 2 panelech 16 stříbrně šedých oček vnitřní průměr 4 cm dodává moderní nádech a jednoduché zavěšení.

Přírodní inspired vzor – fialová, perfektní pro obývací pokoj, ložnici, žlutá, rodinný pokoj, modrá a šedá potisk větví na bílém závěsu inspiruje moderní estetické zvraty s odvážným a dramatickým přírodním vzorem. Inovativní trojitě tkané závěsy izolují proti letnímu horku a zimnímu průvanu, aby vyrovnaly teplotu v místnosti a ušetří až 30 % vašich nákladů na energii. Tyto potištěné závěsy jistě okamžitě zhodnotí vaši domácí kulturu, jídelnu.
ZnačkaFMFUNCTEX #ad
VýrobceFMFUNCTEX #ad
Výška0
Délka96.46
Hmotnost5.18
Šířka50.79

9. Topfinel

#ad

Délka 225 cm, záclony, závěsy do okna, záclony, šířka 140 cm, záclona, bílé průhledné závěsy do ložnice, Topfinel Záclony s očky, obývací pokoj

#ad
Topfinel #ad - Tipy: lze prát v pračce nebo prát v ruce, používat jemný prací prostředek, nebělit. Redukce světla: poloprůhledné záclony vám přinášejí nejen pocit pohodlí a elegance, ale také soukromí, a propouští trochu světla. Háčky, záclonové tyče a jiné komponenty nejsou součástí dodávky.

Dekorační záclony jsou velmi odolné, jsou elegantní. Také velmi dobrý jako dárek pro rodinu, přátele a kolegy. Pruhovaný design: pruhy na straně se svými opticky jasnými liniemi propůjčují závěsu moderní nádech rustikálního plátěného vzhledu. Pokud máte ještě otázky ohledně výrobku, můžete se před nákupem vždy obrátit na náš zákaznický servis. Ehlit při nízké teplotě.

Moderní styl bydlení: jednobarevný design se hodí ke každému stylu prostoru, proto můžete tento závěs použít jako dekoraci pro vaši kuchyň, koupelnu, obývací pokoj, jídelnu nebo kdekoli chcete. Nezávisle na počasí venku, pronikne překrásné teplé světlo. Všechny závěsy jsou ručně vyráběné a může dojít k odchylce 1–3 cm. Velikost a rozsah dodávky: 2 kusy záclon s očky, 140 x 160 cm Š x v. Rádi zodpovíme vaše dotazy!
ZnačkaTopfinel #ad
VýrobceTopfinel #ad
Výška0.2
Délka225
Hmotnost1.1
Šířka140
Číslo dílu2

10. Treatmentex

#ad

Obývacího pokoje, šířka 140 cm, průsvitné závěsy do ložnice, 2 kusy, statku, 140 x 180 cm, béžový, Treatmentex Lněné záclony s očky, plátěný vzhled, závěs s očky, poloprůhledná

#ad
Treatmentex #ad - Neváhejte nás kontaktovat v případě problémů s výrobkem, určitě vám do 12 hodin odpovíme. Sušte v sušičce na mírném ohni, v případě potřeby vychlaďte žehličkou. Tyto měkké, záclony filtrující světlo mají výraznou, bohatou texturu a jsou k dostání v neutrálních designových barvách pro každý dekor.

Snadná údržba: závěsy nabízejí dlouhou životnost. Nezbytné plátěné závěsy: více než jen jednoduché záclony. Průhledné béžové okenní závěsy s texturou Slub dodají vašemu prostoru rafinovanou rafinovanost. Gardiny s očky: závěsy s očky o průměru 4 cm umožňují jednoduchou montáž na většinu záclonových tyčí. Filtrování světla se soukromí: průhledná látka obklopuje světlo a rozjasní váš prostor, statek, kuchyň, zatímco dodává trochu soukromí. Přírodní průhledný závěs: 140 š × 180 cm jeden díl, 280 š × 180 v cm sada, bez podšívky, béžové závěsy jsou měkčí než bílé a teplejší než šedé závěsy.

Tyto pevné okenní závěsy se perfektně hodí do obývacího pokoje, pokoje pro hosty, ložnice, kuchyně, zimní zahrady, verandy a dokonce i pro venkovní použití. Polyesterové záclonové panely působí z dálky jako neutrální tělo a jsou bohatě strukturované s nopky a variacemi tónu. Doporučujeme objednat 2 až 3násobnou šířku tyče pro správný vzhled a plnost. Perfektní pro obývací pokoj, ložnici, jídelnu, rodinný pokoj, studio, dětský pokoj.
ZnačkaTreatmentex #ad
VýrobceTreatmentex #ad
Výška0
Délka70.87
Hmotnost2.43
Šířka55.12