Top 10 Staubsauger Roboter Mit Wischfunktion – Robotické vysavače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. HONITURE

#ad

Ovládání aplikací, robotický vysavač Q6 Pro 3500 Pa s laserovou navigací, HONITURE Robotický vysavač s odsávací stanicí, ideální pro zvířecí, provoz 250 minut, robotický vysavač s funkcí stírání

#ad
HONITURE #ad - Do nádrže prosím neplňte žádný čisticí prostředek. Rozlučte se s páchnoucími nádobami a svědícími nosy – perfektní pro rodiny s domácími zvířaty a dětmi. Baterie 5200 mah a automatické nabíjení robotický vysavač q6 pro je vybaven baterií 5200 mah, která podporuje samočištění až 250 minut a čištění 400 metrů čtverečních.

Kromě toho má robotický vysavač q6 pro s funkcí vytírání německou aplikaci a německá hlasová upozornění a může také poskytovat příslušné příručky a video návody. Vytírání ve tvaru y je čistší a efektivnější. Vylepšená automatická čisticí stanice robotický vysavač je vybaven 4litrovou sběrnou nádobou, uchová prach a nečistoty po dobu až 70 dní a musí se čistit pouze 6krát ročně. Velký byt nebo vícepodlažní byt jsou také velmi vhodné pro použití robotický vysavač honiture q6 pro může přizpůsobit čištění různých místností: kliknutím na mapu vyberte prostor, a nastavte různé množství sacího a vodního toku.

Robotický vysavač honiture q6 pro může sbírat data v reálném čase; efektivní a detailní výkres mapy domů a důkladné čištění. Jsme tu vždyckyrobotický vysavač honiture nabízí 6 měsíců plné náhrady za vrácení zboží a 2 roky bezplatné údržby. Nejnovější lds laserová navigace a 26 senzorů robotický vysavač a mop vybaven nejnovější technologií lds lidar navigace hlavní rozdíl od ostatních laserových produktů pro detekci a 26 senzorů. Pomocí chytrých map se robotický vysavač obejde překážky, rozpozná nebezpečí a plánuje efektivní cesty čištění. Bezstarostné čištění.
ZnačkaHONITURE #ad
VýrobceHONITURE #ad
Výška5.26
Délka13.2
Hmotnost7.72
Šířka13.2
Číslo díluQ6 Pro
ModelkaQ6 Pro

2. Tikom

#ad

Koberce, Tikom Robotický vysavač L9000 s funkcí vytírání, navigace LiDAR, 14 zón No-Go, robotický vysavač 4000 Pa, max. 150 min, WLAN, samonabíjecí, tvrdé podlahy, ideální pro zvířecí chlupy

#ad
Tikom #ad - Co dostanete: robotický vysavač *1, čisticí kartáč* 1, síťový adaptér*1, 1 držák hadříku*1, náhradní hepa a houba*1, průhledný kryt nádoby na prach*2, boční kartáč* 4, nabíjecí stanice*1, 2 v 1 nádoba na prach a nádrž na vodu *1, náhradní hadřík*1, návod k rychlému spuštění *1, uživatelská příručka *1.

Nasávejte drobky a vlákna koberců v jediném průchodu. 360° lidar navigace: tikom l9000 robotický vysavač s mapovací technikou. 14 zón no-go a senzorová technologie: robotický vysavač může nastavit 14 zón no-go a bezpečnostní ochranu pro koberce, domácí zvířata a dětská hřiště a nabízí vám inteligentní čištění, které opravdu chcete. Může se také spojit s alexou a google home podporuje pouze 2, nastavíte sací výkon / výstup vody, 4 GHz WLAN. 4000 pa. Navigace lidar vytváří přesné mapy a l9000 může uložit až 5 karet. Nabízíme zákaznický servis 24/7. 2 v 1 stírání a vysávání: robotický vysavač a mop l9000 je vybaven nejnovější technologií stírání a má elektronicky řízené vodní čerpadlo a nastavitelný 3stupňový výstup vody, takže si můžete užívat zcela čistý domov nádoba na prach: 300 ml, nádrž na vodu: 250 ml.

Plán čištění různých podlah můžete přizpůsobit podle svých vlastních potřeb, takže nemusíte proces mapování opakovat pokaždé, když vyměníte podlahu. Vylepšené senzory pomáhají robotu vyhýbat se překážkám a strmým svahům. Silný sací výkon: v porovnání s jinými roboty usnadňuje silný sací výkon 4000 pa tomuto robotickému vysavači čištění.
ZnačkaTikom #ad
VýrobceTikom #ad
Výška3.66
Délka12.59
Hmotnost6.17
Šířka12.59
ModelkaL9000

3. Vactidy

#ad

Vactidy Robotický vysavač Nimble T8 s funkcí vytírání s sací silou 4000 Pa, robotický vysavač s funkcí vytírání s vylepšenou technologií GyroNav, robotický vysavač na zvířecí chlupy

#ad
Vactidy #ad - Aplikace vám umožňuje regulovat obsah vlhkosti stírací podložky volným nastavením 4 stupňů průtoku vody. Upozornění: před čištěním koberců odstraňte držák mopu. Výkonný sací výkon až 4000 parobotický mop t8 nabízí 3 stupně sání maximální/standardní/tichý pro všechny typy podlah a koberců s nízkým vlasem. Ve srovnání s bezkartáčovými tryskami je válečkový kartáč schopen hluboce vyčistit jemný prach na všech typech podlah.

Tenké pouzdro robotický vysavač a mop t8 je kompaktní a štíhlý s výškou pouhých 7, 3 cm, takže se může pohybovat kolem nízkého nábytku a těžko přístupných rohů. Robotický vysavač t8 dokáže zachytit povrchový prach, drobky, zvířecí chlupy a nečistoty. Několik režimů čištění robotický vysavač t8 nabízí 4 režimy čištění, včetně auto clean spot clean režim mopu. Automaticky také rozpozná koberce a přepne na maximální sací výkon. Robotický vysavač 2 v 1 s funkcí vytírání robotický vysavač t8 je vybaven lapačem prachu 2 v 1 a nádrží na vodu s objemem 250 ml a 230 ml dokáže robotický vysavač t8 současně vysát a setřít a efektivně tak odstraňovat prach z podlahy.

Jednoduchý start ovládejte vysavač t8 s funkcí vytírání zcela jednoduše pomocí aplikace vactidy, google home nebo hlasových příkazů alexa, siri, abyste získali snadný zážitek z čištění. Robotický mop t8 rozpozná a zapamatuje si čisticí trasy, aby bylo zajištěno, mapuje prostor v reálném čase a plánuje čisticí trasy, že vám neunikne žádný roh. Režimy mokrého a suchého čištění jsou k dispozici, aby splňovaly různé požadavky na čištění a aby vaše ruce zůstaly volné.
ZnačkaVactidy #ad
VýrobceVactidy #ad
Výška3.94
Délka15.75
Šířka11.81
ModelkaT8

4. Laresar

#ad

3D, ideální pro tvrdé podlahy, Laresar Robotický vysavač s funkcí vytírání, robotický vysavač 3 v 1, 3,5l robotický vysavač L6 Pro, navigace Lidar, aplikace, odsávací stanice, zvířecí chlupy

#ad
Laresar #ad - Kartáč s dlouhými štětinami může také v rozích srazit odpadky. 45denní čištění hands-free s automatickým sběračem prachu o objemu 3, páchnoucím čištěním popelnic. Vylepšený navigační přístroj lidar a 23 senzorů vybaveno navigací super-sensing lidar a 23 senzory, sbírá a vypočítává data v reálném čase, aniž by chyběla nádrž, řada po řadě čištění, aby bylo dosaženo vysoké účinnosti čištění.

Robotický vysavač laresar dokáže přesně naskenovat a mapovat váš domov, se senzorem lidaru, překážkám se snadno vyhnete a nemusíte si dělat starosti. Automaticky se vrátí do nabíjecí stanice, když výkon klesne nebo sání skončí. Speciální hepa filtr a zapečetěný sáček na prach zajišťují, která automaticky odstraní nečistoty a prach uchovává po dobu 45 dnů. Už si nemusíte dělat starosti s kontaktem s prachem a rozlučte se s častým, 5litrovou samočinnou vyprazdňovací stanicí, 5 l Robotický vysavač je vybaven 3, že prach a kožešina jsou daleko od vás a vaší rodiny. Hlasové ovládání a ovládání pomocí aplikace vysavač laresar pracuje s amazon alexa a google assistant, baterie a příslušenství v reálném čase, upravovat režimy čištění, stupně stírání a časový plán čištění, sledování stavu čištění, pohodlné spuštění a zastavení čištění pomocí hlasových příkazů.

V režimu stírání může napodobovat běžné stírání. Co obdržíte 1× robotický vysavač l6 pro, 5 × sáček na prach, 2 × sáček na prach, 1× nosič mopu, 1× nabíjecí stanice pro sběr prachu, 2× hadřík, 10× jednorázový hadřík, 1× vodní nádrž dva v jednom, 2 × upřímný zákaznický servis. V režimu vysavače nabízí silný sací výkon 3500 Pa pro důkladné čištění podlahy a koberce.
ZnačkaLaresar #ad
VýrobceLaresar #ad
Výška3.86
Délka13.78
Hmotnost22.05
Šířka13.78
Číslo dílupart_B09BN4HMWB
ModelkaL6 PRO

5. HONITURE

#ad

Doba provozu 180 min, ideální pro zvířecí chlupy,, 7,6 cm, G20 Pro, robotický vysavač s výkonem 4500 Pa, HONITURE Robotický vysavač s funkcí vytírání, robotický vysavač s ovládáním přes aplikaci

#ad
HONITURE #ad - Co obdržítebalíček obsahuje robotický vysavač s nádržkou na vodu/nádobou na prach/heap filtrem/rolovacím kartáčem/čisticí čepelí/bateriemi, 2 boční kartáče, 2m omezovací proužky, 1 držák mopu mop je součástí dodávky, dálkové ovládání, síťový adaptér ac, nabíjecí stanici, 5m kabelová páska, uživatelskou příručku, návod k rychlému spuštění a náš 12měsíční český jazyk nelze zaručit. Bezproblémová záruzáru. Ml velvelvelvelvelvelŘízenou vodní nádrž lze volně nastavit pomocí 3stupňového průtoku vody.

Robotický vysavač lze také spojit s Alexou a Google Home a dodává se s dálkovým ovládáním. Jakmile je čištění ukončeno nebo výkon již není dostatečný, aby byl připraven na další čištění. Carpet booster & boundary striprobotický vysavač g20 pro automaticky zvyšuje tlak, které vám pomohou nastavit oblasti, které nelze čistit upozornění: nejprve odstraňte držák mopu, když narazí na koberec, a pomáhá robotu vylézt po koberci pro hlubší čištění. Vylepšená navigace a vyhýbání se překážkám exkluzivní inteligentní navigační systém robotického vysavače g20 pro sleduje efektivní klikatou trasu, že robot nepřekročí ani se nesrazí, zabraňuje opakovanému zametání a zlepšuje účinnost čištění o 50 %. Revoluční upgrade výkonurobotický vysavač g20 pro zvyšuje sací výkon na 4500 pa a je vybaven vylepšenou vysoce výkonnou baterií 3200 mah, robotický vysavač se automaticky vrátí do nabíjecí stanice, která umožňuje silnou výdrž baterie 180 minut a kompletní čisticí plochu 200 m².

Nádoba na prach 450 ml dokáže zachytit velké množství prachu a trojitá technologie HEPA filtru brání tomu, 6 cm se robotický vysavač snadno dostane do úzkých prostor pod postele/pohovkami, aby se mikroskopické částice prachu opět dostaly do vzduchu. Zametání, podporuje pouze zametání, a zvládne všechny druhy nečistot, pouze stírání, ať už se jedná o prach, tak i nádrž na vodu, což výrazně zlepšuje účinnost čištění, vysávání a stírání 3 v 1 Robotický vysavač G20 Pro může současně instalovat jak nádobu na prach, aniž by je opakovaně vyměňoval, zametání a stírání současně, drobky nebo kapaliny.
ZnačkaHONITURE #ad
VýrobceHONITURE #ad
Výška7.09
Délka22.05
Hmotnost5.73
Šířka7.87
Číslo díluCRV014DEE
ModelkaG20 PRO-DE

6. roborock

#ad

Koberce a všechny druhy podlah energetická třída A+++, Robotický vysavač s funkcí vytírání, inteligentní navigační robotický vysavač se sacím výkonem 2000 Pa a Wi-Fi připojením pro zvířecí chlupy

#ad
roborock #ad - Po nastavení můžete přístroj S5 Max zcela jednoduše nastartovat a pohodlně se opřít. Díky kombinaci přesného laserového mapování, přesnou regulací vody, pokročilé navigace a silné sací síly budou podlahy bleskově čisté. Byl vyvinut pro bezproblémové automatické stírání a disponuje extra velkou nádržkou na vodu, virtuálními uzavíracími zónami stírání a mnoho dalšího. Istá půda.
Značkaroborock #ad
Výrobceroborock #ad
Výška13.9
Délka3.82
Hmotnost7.1
Šířka13.78
Číslo díluRoborock S5 MAX
ModelkaS5E02-00
Záruka30 dní v plné výši. 2 roky záruka.

7. roborock

#ad

290ml nádržka na vodu, hlasitost 69 db, roborock Robotický vysavač a vytírání S5 Max sací výkon 2000 Pa, ovládání aplikací a, 460ml nádoba na prach, výdrž baterie 180 min, adaptivní algoritmus trasy

#ad
roborock #ad - 290 ml nádržka na vodu pro stírání plochy až 200 m². Prostorové rozdělení na stírání, nebo sací zóny s uzavíracími plochami. Sací funkce s vysokým sacím výkonem 2000 Pa. Laserové senzory vzdálenosti LDS pro 360° pokrytí. Funkce stírání s přijatelným mopem, který díky pružinám vyvíjí rovnoměrný tlak na celou plochu.
Značkaroborock #ad
VýrobceRoborock #ad
Výška3.94
Délka13.78
Hmotnost7.72
Šířka13.78
Číslo díluXM200018
ModelkaXM200018

8. roborock

#ad

Nádoba na prach 480 ml, roborock Robotický vysavač a vytírání S6 sací výkon 2000 Pa, adaptivní algoritmus trasy, nádrž na vodu 140 ml, hlasitost 67 db, výdrž baterie 180 min, ovládání aplikací a

#ad
roborock #ad - Virtuální stěny a několik map. Omyvatelný HEPA filtr. Překonání překážek až 20 mm. Inteligentní plánování cesty s mapami prostoru v reálném čase a plánováním jednotlivých místností. Laserové senzory vzdálenosti LDS pro 360° pokrytí. Optimálně vhodné pro domácnosti s domácími zvířaty pro pohodlné každodenní odstraňování zvířecích chlupů. Hlasové ovládání. Ištění podle časového plánu. Funkce stírání a vysávání s vysokým sacím výkonem 2000 Pa.
Značkaroborock #ad
VýrobceRoborock #ad
Výška13.78
Délka3.78
Hmotnost7.94
Šířka13.78
Číslo díluXM200009
ModelkaXM200009
ZárukaZáruka výrobce.

9. roborock

#ad

Snášenlivost s alergiím, černá, cyklonová technologie certifikovaná TÜV pro konstantní sací výkon, roborock Auto vyprazdňovací stanice pro S7 a S7 MaxV až 6 týdnů bez vyprazdňování

#ad
roborock #ad - Je to tak jednoduché. Est týdnů bez vyprazdňování: v případě potřeby automaticky vyprázdní nádobu na prach robota a je schopen ukládat prach až šest týdnů2. Vyprázdnění lze také kdykoli ovládat v aplikaci.

Používání robotických vysavačů je od nynějška nejen praktické, ale také geniálně pohodlné. Potaženo antibakteriální vrstvou, 8l sáček na prach se při vyjmutí sám uzavře, zabraňuje růstu bakterií. Vhodné pro sáčky na prach: 1, aby se zabránilo úniku prachu. Pokud není k dispozici nádoba na prach, robot se nevyprázdní. Detekce nádoby na prach: zabraňuje nechtěnému vyprázdnění díky automatické detekci nádoby na prach.

Dvojitá certifikace tÜv rheinland: první samovypouštěcí dok na světě, který od TÜV Rheinland získal certifikaci jak pro konstantní sací výkon, tak i pro snášenlivost s alergiemi. Inteligentní sběr prachu: inteligentní algoritmy pro sběr prachu upravují vyprazdňování pomocí použití a umožňují tak bezproblémové vyprazdňování.
Značkaroborock #ad
Výrobceroborock #ad
Výška15.08
Délka12.36
Hmotnost12.13
Šířka17.99
Číslo díluBASE ROBOROCK S7-BL
ModelkaBASE ROBOROCK S7-BL
Záruka2 roky výrobce.

10. roborock

#ad

Originální utěrky Roborock S7/S7 Maxv/S7 Maxv Ultra/S7 Pro Ultra, utěrky příslušenství VibraRise, 2 kusy

#ad
roborock #ad - Vyměňte čisticí látku každých 3-6 měsíců tak, aby vysavač pracoval s vysokým výkonem. Originální utěrky roborock jsou kompatibilní s robotickými vysavači Roborock S7/S7 Maxv/S7 Maxv Ultra/S7 Pro Ultra.

Je možné ruční praní nebo praní v pračce preferovaná teplota vody je pod 90 °C. Utěrka se skládá z polyesteru a nylonu a odstraňuje ultra jemný prach, který by jinak při běžném vysávání zůstal. Utěrky na mopy jsou omyvatelné a opakovaně použitelné. Utěrka na mop vibrarise v kombinaci s technologií zvukové vibraci vysavače Roborock S7 odstraňuje část suchých nečistot, které může robot zanechat, od kávy až po blátivé stopy. Jednoduchá instalace: bez zvedání nebo otáčení robota pouze montážním otvorem.
Značkaroborock #ad
Výrobceroborock #ad
Hmotnost0.13
Číslo díluS8/S7/S7 Maxv/S7 Maxv Ultra/S7 Pro Ultra
ModelkaS8/S7/S7 Maxv/S7 Maxv Ultra/S7 Pro Ultra