Top 10 Türlack Weiß Seidenmatt – Laky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. MissPompadour

#ad

Barva na nábytek bez broušení – barva na dřevo, lak na nábytek, MissPompadour hedvábně matná barva na dřevo vnitřní a venkovní použití, plast – lak na dřevo, kov, rychleschnoucí s, 1 l bílá s bílou

#ad
MissPompadour #ad - Příjemné zpracování – naše barva na vodní bázi je bez obsahu voc, rozpouštědel a zápachu, ideální pro zdravé klima v místnosti. Kvalitní obsažené látky a velmi dobrý průběh zaručují rovnoměrné nátěry bez šmouh, a to i bez zkušeností s natíráním.

Pomůžeme ti zkrášlit váš domov s dobrým svědomím a snažíme se udržet naši stopu CO2 co možná nejnižší. Na neporušených podkladech lze rychle schnoucí barvu nábytku použít bez broušení povrchu. Dřevo, kov, dveře, kuchyňské čela atd. ! Vědomě přejíždíme – jsme mladá firma s velkým srdcem pro udržitelnost našich výrobků. Díky složení bez postříkání a odkapávání je zpracování našeho laku válečkem nebo štětcem velmi jednoduché.

Vysoce krycí a robustní – náš lak je odolný proti poškrábání a nárazům a přesvědčí snadno udržovatelným odolným povrchem. Univerzální použití – hedvábně matný, velmi vydatný barevný lak lze použít na celou řadu povrchů, plast tvrdý pvc, dřevo a kamenné podklady. Optimální jako barva na nábytek, např. Vnitřní a vnější – naše barva odolná proti povětrnostním vlivům je ideální pro nové nátěry a renovace v interiéru i exteriéru.
ZnačkaMissPompadour #ad
VýrobceMissPompadour #ad
Hmotnost2.87

2. Lignocolor

#ad

Hedvábně matná, kov a plast v interiéru | k dispozici v mnoha barevných odstínech 750 ml, bílá, Lignocolor Barevný lak | vysoce krycí lak pro dětské hračky | dřevo

#ad
Lignocolor #ad - Vyrobeno v německu: barevný lak lignocolor a všechny ostatní produkty lignocolor vyvíjíme a vyrábíme co2 neutrální v naší vlastní manufaktuře barev v krásné Münsterlandu. Proto jsme vám jako odborníci k dispozici pro všechny dotazy týkající se barevného laku.

Ekologické a bezpečné: barevný lak je díky svému složení a vlastnostem velmi odolný a splňuje všechny požadavky podle din en 71-3 bezpečnost pro dětské hračky a proto se bez obav hodí i pro lakování dětských hraček. Barevný lak lignocolor spojuje tři zvláštní vlastnosti. Proto není jak předchozí základní nátěr, tak i dodatečné zapečetění nutné. Díky své vysoké odolnosti je barevný lak lignocolor skutečným univerzálním doplňkem a chrání povrchy daleko před mechanickým namáháním a domácími chemikáliemi.

K tomu se používají výhradně udržitelné suroviny z Německa a okolí. Díky tomu je každý projekt jedinečný. Díky svým přírodním a ekologickým složkám je také možné jej pro použití ředit až 5 % vody. Trojitý efekt: základní nátěr, krycí lak a zapečetění spojené v jednom produktu. Tím je perfektní volbou pro váš projekt! vysoká kvalita: díky jednoduchému zpracování a vysoké krycí síle lze barevný lak natírat v 20 různých a nádherných barevných odstínech v cca 8–11 m²/l na jednu objednávku.
ZnačkaLignocolor #ad
VýrobceLignocolor #ad
Výška4.72
Délka3.94
Šířka3.94
Číslo dílu53151112302
Modelka53151112302

3. Remmers

#ad

Bílá 5 l, Remmers Krycí barva

#ad
Remmers #ad - Prémiová barva na ochranu před počasím – krycí barva Remmers je vysoce krycí a k dostání v mnoha atraktivních barevných odstínech. U profilových prken, plotů, příhradových dílů nebo přístřešků.

Ochrana proti povětrnostním vlivům a uv záření – krycí barva Remmers splňuje i nejvyšší nároky na ochranu proti počasí a UV ochranu. Vynikající přilnavost – tato ochranná barva proti povětrnostním vlivům drží na dřevu, zinku, minerálních a mnoha jiných podkladech. Mnoho možností použití – krycí barvu remmers lze použít uvnitř i venku jako ochrannou barvu, zahradních domků, např. Vysoce elastická – tato ochranná barva proti povětrnostním vlivům pracuje s podkladem, díky tomu se nezkřehne a neodlupuje se.
ZnačkaRemmers #ad
VýrobceRemmers #ad
Výška9.06
Délka7.48
Šířka7.48
Číslo dílu0000360005

4. Viton s.r.o.

#ad

Barva na ochranu před počasím pro venkovní použití, 3v1 základní a krycí barva, RAL 9016 dopravní bílá, VITON barva na dřevo v bílé, 3,5 kg lak na dřevo hedvábně matný, profesionální ochranný lak na dřevo, KE31

#ad
Viton s.r.o. #ad - Perfektní barva na ochranu dřeva: nejlépe vhodná pro vnější nátěr – chrání před vlhkostí, šedivěním, zbarvením, modříním a plísní.

Vysoká výdrž: 1 kg natře až 8 m² dřevěné plochy. Prémiová barva dřeva: robustní nátěr na dřevo 3 v 1 pro trvalou ochranu a odolnost. Mnoho použití: na dřevěné dveře, trámy, pergoly, dřevěné domy, bedny, okna, schodiště, stoly, fasády, židle, palety, podlahy, dřevěné ploty, zahradní nábytek, skříně, zahradní altány atd. Jednoduché zpracování: se štětcem, válečkem nebo pistolí – rychleschnoucí, prodyšné a bez zápachu.
ZnačkaViton s.r.o. #ad
VýrobceViton s.r.o. #ad

5. Caparol

#ad

Caparol Capakryl PU satén vysoce kvalitní, akrylový lak zesílený PU 0,750 l

#ad
Caparol #ad - Vysoká odolnost proti poškrábání a nárazům. Snadno se pohybující, hebké zpracování. Polyuretanová akrylová disperze. Opotřebení za mokra podle din en 13300: třída 1 odpovídá oděru podle DIN 53778. Bez zápachu.
ZnačkaCaparol #ad
VýrobceUNKWN #ad
Číslo dílu718650
Modelka30700201

6. Alpina

#ad

Alpina Barva chránící před počasím kryjící bílá 2,5 litru hedvábně matná

#ad
Alpina #ad - Ultra elastický nátěr – neodlupuje se. Ochrana až 12 let. Technologie stay-clean – odpuzuje nečistoty, udržuje čisté povrchy. Spolehlivá ochrana proti vlhkosti – zabraňuje plísním a řasám. Rychleschnoucí – dva nátěry za jeden den. Vysoká krycí schopnost a stálost barev. 2, 5 litru na cca 21m².
ZnačkaAlpina #ad
VýrobceAlpina #ad
Výška7.4
Délka5.51
Šířka5.51
Číslo dílu951202

7. Roko

#ad

ROKO Lak na nábytek – 0,7 kg – hedvábně matná bílá – ekologická barva na nábytek 3v1 na vodní bázi – na dřevo, kov a plast

#ad
Roko #ad - Základního nátěru a ochrany proti rzi na dřevo, modelovací hmoty, kámen, terakota, karton, polystyren, papír, plátno, keramiku, beton, kov, plast, hlínu. Vše v jednom: barva na vodu na bázi akrylu 3 v 1 vč.

Nejrůznější použití: nábytek, regály, stoly, židle, okenní lak, lavice, bufet, lak na okna, skříň, lak na dřevo, komoda, okenní rám, lak na dveře, pivní lavice, nástěnná police. Ekologický lak na nábytek: na bázi vody, bez zápachu, jednoduché zpracování a šetří zdroje. Prémiový akrylový lak: vysoká krycí síla, odolné, antikorozní, dlouhá životnost a jednoduché zpracování štětcem, odolná proti povětrnostním vlivům, rychlé schnutí, žádné praskání, válečkem nebo lakovací pistolí. Univerzální barva nábytku: použitelná pro nábytek a budovy v interiéru i exteriéru.
ZnačkaRoko #ad
VýrobceRokospol #ad
Hmotnost0.7

8. Wilckens

#ad

Wilckens Akrylový barevný lak 2v1 pro vnitřní a vnější použití, 750 ml, hedvábně matný, RAL 9010 čistě bílá

#ad
Wilckens #ad - Vydatnost 750 ml: cca 9 m² při jednom nátěru, v závislosti na vlastnostech/savosti podkladu. Modrý anděl: šetrný k životnímu prostředí – bez škodlivých látek. Odolné vůči světlu a povětrnostním vlivům, optimální průběh, odolné proti blokům. Dekorativní základní a krycí nátěr v interiéru i exteriéru. Vhodné pro dřevo, kovy a tvrdé PVC.
ZnačkaWilckens #ad
VýrobceWilckens #ad
Číslo dílu12491000050
Modelka12491000050

9. HAMMERITE

#ad

Akzo Nobel DIY Hammerite Vnitřní ochranný a Kov Radiator lak matt 0,500 L, 5117865

#ad
HAMMERITE #ad - Ruvzdorné do 80 °C. Rychleschnoucí. Pro radiátory a topné trubky. Bez žloutnutí. Přímo na rošt.
ZnačkaHAMMERITE #ad
VýrobceAKZO NOBEL (DIY HAMMERITE) #ad
Číslo dílu5117865
Modelka5117865

10. Wilckens

#ad

RAL 9010 čistě bílý, lesklý, Wilckens Akrylový barevný lak 2v1 pro vnitřní a vnější použití, 750 ml

#ad
Wilckens #ad - Vhodné pro dřevo, kov a tvrdé PVC. Odolné vůči světlu a povětrnostním vlivům, optimální průběh, odolné proti blokům. Vydatnost 750 ml: cca 9 m² při jednom nátěru, v závislosti na vlastnostech/savosti podkladu. Modrý anděl: šetrný k životnímu prostředí – bez škodlivých látek. Dekorativní základní a krycí nátěr v interiéru i exteriéru.
ZnačkaWilckens #ad
VýrobceWilckens #ad
Číslo dílu10491000050
Modelka10491000050