Top 10 TV LED Hintergrundbeleuchtung 85 Zoll – Interiérové LED pásky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Govee

#ad

DIY tvarování, funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, RGBIC neonový LED pásek s ovládáním aplikací, Govee Neonový LED pásek 3 m, synchronizace hudby, neonový světelný pásek pro

#ad
Govee #ad - Na ohebném neonovém LED pásku lze zobrazit více barev najednou. Kromě toho existují předdefinované, plynulé a živé světelné efekty. Pomocí dodaných 10 klipů a 10 šroubů lze neonový LED pásek jednoduše připevnit na stěnu. Užijte si v aplikaci govee home app více barev a funkcí, jako jsou DIY a hudební režimy, které vám pomohou vytvořit požadovanou atmosféru.

Trávíte s nimi fantastický čas. Efekty rgbic: dejte své fantazii volný průběh s technologií rgbic od govee. Nekonečné možnosti: přidejte k dekoraci herny, obývacího pokoje, ložnice a svátků výrazný a přizpůsobitelný neonový LED pásek a zajistěte si vzrušující zážitek z DIY osvětlení. Inteligentní ovládání: ovládejte neonový led pásek přes alexu, google assistant.

Iroké použití: govee home app vám nabízí vzrušující zážitek z osvětlení, 11 hudebních režimů, 16 milionů diy úprav, 64 scénických režimů, skupinové ovládání s jiným chytrým osvětlením Govee a sdílení komunity. Vizualizujte svou hudbu: zvyšte svou party, dobu hraní pomocí led pásku, do něhož je zabudován mikrofon pro rozpoznání hudby a herního zvuku a porovnávání s efekty, které reagují v reálném čase.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost2.03
Číslo díluH61A03D1DE
ModelkaH61A03D1DE

2. ETRLNXY

#ad

Aplikace a dálkové ovládání, synchronizace s hudbou, USB LED zabudované IC osvětlení pro TV, RGBIC LED pásek 6 m Dreamcolor LED podsvícení TV pro 85 až 105 palců televizory Smart LED podsvícení

#ad
ETRLNXY #ad - Usb napájení, domácí kino, psací stůl, počítačem, usb nabíječkou a lze jej použít pro všechny příležitosti, jednoduchá instalace led podsvícení tv je napájeno usb konektorem např. Rgbic led podsvícení tv 6 metrů dreamcolor led pásek s led sw2812 pro televizi o velikosti 85 – 105 palců; dvouvrstvá měď se používá k tomu, aby směs barev dreamcolour byla rovnoměrnější a jasnější; pokrývá 4 nebo více stran pro televizory menší než 95 palců; RGB LED pásek pokrývá 3 strany pro televizory větší než 95 palců; Dreamcolor.

Loveeecký efekt je Anter. Bezpečná a dlouhá životnost dvouvrstvá měď tv podsvícení provoz s napětím 5 v, velmi bezpečné; usb led pásek přes světlé 5050 led, ochranu proti zkratu, ochranu proti přebití, nepoškozuje váš televizor; a má funkci ukládání barev, měkké světlo a žádné oslnění; na desce plošných spojů se používá dvouvrstvá měď pro rovnoměrnější míchání barev; USB LED pásek přes světlé 5050 LED, vytváří velmi málo tepla, měkké světlo a žádné oslnění; na desce plošných spojů se používá dvouvrstvá měď pro rovnoměrnější míchání barev; USB LED pásek přes světlé 5Dososososososlepší sytost barev a jas světla a delší životnost. Synchronizace hudby v kombinaci se zabudovaným mikrofonem v ovládacím boxu nebo mikrofonu mobilního telefonu se televizní led pásek synchronizuje se zvukem; zapněte svůj oblíbený film a podsvícení LED mění barvy a rychlosti v rytmu, takže filmy a videa jsou ještě zábavnější; funkce časovače v aplikaci může 5V LED pásek zapnout a vypnout, užívejte si jej jednoduše inteligentním způsobem.

Powerbankou, skříň atd. Flexibilní usb led pásek 6 metrů lze volně ohýbat bez dalších led přípojek; 3m silné lepidlo zajišťuje, široce rozšířená, jako je ložnice, že LED pásek bude lépe připevněn k vašemu televizoru nebo počítači. Trojité ovládání stáhněte si aplikaci bluetooth tím, můžete použít 213 režimů sledování dreamcolor, synchronizace hudby a nastavení časovače, jasu, že v apple store nebo google Play vyhledáte "duoCo StripX", běžet podle rychlosti efektu, abyste pomocí aplikace odstranili LED Bluetooth LED tlačítka; Ovládací políčka se 3 tlačítky; IR dálkové ovládání s 24 tlačítky.
ZnačkaETRLNXY #ad
VýrobceETRLNXY #ad

3. Philips Hue

#ad

Funguje s hlasovými asistenty Alexa, Google Assistant a Apple HomeKit, LED pásek Philips Hue Lightstrip Plus v4 2 m White and Colour Ambiance Smart LED sada s Bluetooth

#ad
Philips Hue #ad - Samostatným předřadným přístrojem jsou svítidla, která lze rozložit, aby bylo možné samostatně zkontrolovat obsažené zdroje světla. Prodloužení lightstrips v4 je možné pouze s rozšířeními generace V4. U tohoto výrobku se jedná o samostatný předřadný přístroj.

Propojení se staršími verzemi zboží není kompatibilní. Jednoduché nastavení přes bluetooth: led pásek hue lightstrip plus umístěte na libovolné místo, stáhněte si aplikaci Hue Bluetooth a už můžete světlo v místnosti ovládat nebo nastavit světelné scény. Led pásek hue lightstrip v4 lze prodloužit až na 10 m. Generace. Osobní nastavení osvětlení: vyberte si z 16 milionů barev nebo nejrůznějších tónů bílé, od chladného až po teplé světlo, abyste svému pokoji dodali požadovanou barvu.

Generace, echo Plus a Echo Show 2. Pro ovládání v celém domě: rozšiřte svůj systém pomocí Hue Bridge k dostání samostatně užijte si chytrý domov s mnoha funkcemi naplno. Inteligentní bluetooth osvětlení philips Hue je kompatibilní s Amazon Echo Dot 3.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobcePhilips Hue #ad
Výška0.22
Délka78.74
Hmotnost0.97
Šířka0.57
Číslo dílu8718699703424
Modelka929002269101

4. Govee

#ad

Vhodný do domácnosti ložnice pro hraní her, Smart LED pásek funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, LED pásek Govee RGBIC Pro 5 m, světelný pásek s povrchovou úpravou synchronizovaný s hudbou, střídání barev, ovládání aplikací

#ad
Govee #ad - Nastavte živé, uživatelem definované barvy na světelném pásku s lesklou povrchovou úpravou. Rozšířená synchronizace s hudbou: nechte svá světla reagovat v reálném čase na audio signál zachycený přes mikrofon v ovládacím boxu nebo ve vašem mobilu. Pak je k dispozici ovládání aplikací český jazyk nelze zaručit.

Vícebarevný rgbic: na rozdíl od rgb můžete díky našim ic čipům zobrazit několik barev současně na jednom LED pásku. Ivé scénické efekty: 64+ přednastavených scénických režimů založených na přírodě, obývacího pokoje, dovolené a životu. Patří k nim 16 milionů barev, diy, živé scénické režimy, časové plánování a skupinové ovládání či skvělé komunitní funkce. Změňte okamžitě atmosféru své ložnice, emocích, kanceláře nebo jakékoli jiné místnosti prostým poklepáním.

Vyberte si z 11 různých efektů s funkcemi přizpůsobení pro vzhled a atmosféru přesně podle vašich představ. Aplikace má mnoho funkcí: propojte led pásek s aplikací govee home a objevte vysoce užitečné funkce. Ovládání aplikací a hlasem český jazyk nelze zaručit: díky wi-fi i bluetooth navážete rychlé a stabilní spojení s aplikací govee Home český jazyk nelze zaručit. Uvolněte si ruce díky hlasovému ovládání přes hlasové asistenty Alexa a Google Assistant český jazyk nelze zaručit.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost1.04
ModelkaH619A

5. Govee

#ad

Smart LED pásek kompatibilní s Alexou pro vánoční dekorace, DIY více barev na jednom řádku, synchronizace hudby, Govee RGBIC LED pásek 20 m do ložnice s teplým bílým světlem, měnící se LED světlo

#ad
Govee #ad - Upozornění: povrch důkladně otřete, že je čistý a suchý, než použijete inteligentní Smart LED pásková světla. Vhodné pro všechna roční období: vylepšená sada čipů 4 v 1 propůjčuje tomuto led pásku teplé bílé světlo a je tak vhodný pro celoroční použití. Přineste nádhernou atmosféru pro všechny vaše zvláštní příležitosti a každodenní rutiny.

Chytré a jednoduché ovládání: upravte jas, scénické režimy, časovač a teplotu barev v aplikaci Govee Home přes Wi-Fi a Bluetooth. Ochranný nátěr: led pásky značky govee jsou opatřeny ochrannou epoxidovou vrstvou, která je velmi odolná a flexibilní. Vychutnejte si nový led pásek s přirozenějšími barvami, vyšší svítivostí lumenů a sytějším barevným výkonem. Vlasy, abyste se ujistili, prach a jiné cizí tělesa mohou negativně ovlivnit lepivost lepidla.

Synchronizace s hudbou: tyto led pásky dokáží rozpoznat hudbu a audio a přizpůsobit tak světelné efekty v reálném čase a vylepšit tak váš volný čas a domácí party. Zažijte nekonečný výběr barev a slavnostní scénické režimy pro jedinečné vnitřní osvětlení pro halloweenskou dekoraci. Technologie rgbic: govee led pásky mají nezávislé ovládání ic pro zobrazení více barev současně na jedné světelné liště. Chytrý led pásek může chránit před vlhkostí a prachem a zobrazovat barevné světelné efekty.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost2.89
Číslo díluH61BE3D1DE
ModelkaH61BE3D1DE

6. Govee

#ad

Stmívatelná bílá pro TV a PC, WiFi TV podsvícení pro 45-70 palců s dvojitými světelnými perlami, funguje s hlasovými asistenty Alexa a Google Assistant, 3 možnosti umístění, Govee RGBIC LED Lightbar

#ad
Govee #ad - Použijte jej s aplikací govee home app pro dálkové ovládání světelných lišt nebo rozjasnění stěn přednastavenými scénami a hudebními režimy. Vyberte si z 8 různých hudebních režimů a vytvořte si pro ni živou party scénu. Propojte svůj tv lightbar s alexou a Google Assistantem a užívejte si hlasové ovládání hands-free.

Efekt rgbic: světelná lišta govee rgbic reprodukuje dech beroucí segmentované barvy. Použijte montážní držáky k montáži za televizor nebo je umístěte vedle televizoru. Více než 8 dynamických hudebních režimů: proměňte svou led lampu s hudebním režimem v aplikaci Govee Home App na taneční party. Vytvořeno pro váš televizor: probuďte k životu vaši zábavu, filmy, sport a hry s led diodami govee rgbiC TV. Jednoduché nastavení: světlo tv lze třemi způsoby přizpůsobit vašim požadavkům na osvětlení.

Inteligentní lišta podporuje 16 milionů barev a 31 scénických režimů pro vytvoření veselého světla pro obývací pokoj, ložnici a dekorace. Světla lze postavit horizontálně i bez montážních úhelníků. Inteligentní hlasové ovládání: použijte své hlasové asistenty k zapnutí a vypnutí světel pomocí funkce Smart Voice Control pro změnu scénických režimů a mnoho dalšího. Synchronizace s TV obrazovkou pomocí funkce Dreamview.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Hmotnost2.45
Číslo díluH6046301DE
ModelkaH6046301DE

7. Govee

#ad

Na střechu, funguje s Alexou, změna barvy, Govee Venkovní LED pásek 10 m, zahradu,, balkon, ovládání pomocí aplikace, RGBIC LED pásky s řízením segmentů, synchronizace hudby, vodotěsnost IP65

#ad
Govee #ad - Inteligentní ovládání aplikací: objevte s aplikací govee home app praktické a vzrušující funkce pro váš outdoorový LED pásek. Ideální pro vánoční dekorace venku. Oslavte se svou rodinou na zahradě. Vychutnejte si, jak světla vaší zahradní terasy tančí na vaše oblíbené písničky.

Vodotěsnost ip65: použijte dodané kabelové spony, abyste venkovní led pásky upevnili na každý suchý a čistý povrch. Vychutnejte si ovládání hands-free s naší praktickou funkcí hlasového ovládání pro přizpůsobení barev nebo jasu. Rgbic světelné efekty: venkovní světla govee rgbic obsahují nezávislé řídicí čipy, které umožňují jednotlivým segmentům zobrazit více barev současně. Používá se pouze k vytvoření atmosféry Valentýna.

Světla fungují i nadále, svorky a lepidlo, ať už se jedná o lehké postříkání u bazénu nebo mlhu vašich postřikovačů. Wifi hlasové ovládání: govee venkovní rgb pásek podporuje inteligentní ovládání alexa a google Assistant. Synchronizace hudby: zabudovaný mikrofon umožňuje synchronizaci venkovních led pásků s každým typem hudby. Není určeno k osvětlení. Podporuje pouze 2, 4 G WiFi. Upravte svůj jas, sytost barev a světelné efekty jednoduchým klepnutím.
ZnačkaGovee #ad
VýrobceGovee #ad
Výška3.07
Délka10.75
Hmotnost0.01
Šířka10.43
Číslo díluH61723D2DE
ModelkaH61723D2DE

8. Daymeet

#ad

LED TV Hintergrundbeleuchtung Farbwechsel RGBIC LED Streifen für 55-85 Zoll TV Led Beleuchtung mit 5050 Bluetooth Musik Sync Fernbedienung APP Control für Party Schlafzimmer, Daymeet LED Strip 5M

#ad
Daymeet #ad - Zu ihrem servicewir sind verpflichtet, 1 x fernbedienung, e-mail kontaktieren sie uns, 1 x bedienungsanleitung evtl. Beseitigen sie die angst Ihres Babys vor der Dunkelheit und wecken Sie jeden Morgen in romantischer Beleuchtung. Die led-lichtleiste wird mit dem Takt der empfangenen Musik oder klatschenden Hände. Ber 16 millionen farben ändern sich, verschiedene Farben können in einer Linie jagen.

Led-streifenlichter synchronisieren sich mit musik die rgbic led-lichtstreifen für schlafzimmer mit einem hochempfindlichen innen-mikrofon. Der lichtstreifen zeigt einen regenbogen-ähnlichen traumfarbe effekt - tanzen, winken, anders als die gewöhnlichen RGB-LED-Lichtstreifen, unsere RGBIC LED-Lichtstreifen verwenden IC-Chips, funkeln, springen, bringen Ihnen mehr blendende und schockierende Wirkung als die traditionellen LED-Lichtstreifen für Schlafzimmer. Einfach zu bedienenled-lichtstreifen für schlafzimmer drei steuerungsmethoden: ① app-steuerung. Ir-fernbedienung: daymeet rgbic led-streifen werden mit einer verbesserten IR-Fernbedienung geliefert, Farbe und den Modus auch auf dem Bett oder Sofa aus der Ferne einstellen können. Mit der smart-app können sie sich automatisch zur voreingestellten Zeit ein- und ausschalten und helfen Ihnen, die Zeit zu kontrollieren und Energie zu sparen.

Nicht in deutscher sprache und mehrere befestigungs-Clips, Kunden mit zufriedenstellendem Service zu bieten, 5 V USB-betrieben, bestellen Sie jetzt, wir werden Ihnen eine 100% zufriedenstellende Antwort geben. Sie können unsere rgbic led-lichtstreifen verwenden, tv, küche, wie halloween, Konferenzraum zu dekorieren, Ecke, Esszimmer, Veranda, Urlaub und Veranstaltungen, Bar, um Ihr Schlafzimmer, besonders geeignet für Partys, Weihnachten und andere Aktivitäten. Timer-funktion und speicherdaymeet rbgic led-streifen für schlafzimmer können einen wecker einstellen, es kann sich an den modus erinnern, um ihr Zimmer gemütlich und bequem vor dem Schlafengehen zu machen.
ZnačkaDaymeet #ad
VýrobceDaymeet #ad
Výška6.26
Délka6.42
Hmotnost0.26
Šířka1.06
Číslo díluDM-BT10-5-uk-A

9. Daymeet

#ad

TV LED Lichter für TV Hintergrundbeleuchtung, DAYMEET 5 m USB TV LED Lichtleiste für 55-85 Zoll TV Monitor hinter der Beleuchtung RGB Farbwechsel LED Lichter mit Fernbedienung, Bluetooth App Steuerung

#ad
Daymeet #ad - Die bluetooth-app-steuerung muss die "duoco Strip"-App aus dem Apple Store oder Google Play herunterladen und die App öffnen, Bluetooth verbindet sich automatisch. Breite anwendung: dies ist eine sehr coole tv-led-lichtleiste mit über 21 dynamischen modi und 16 millionen farbwechsel. Sie müssen nur den mikrofonmodus über unsere app einschalten, ob Sie eine wilde Party starten, die Farbe der TV-LED-Hintergrundbeleuchtung ändert sich automatisch mit dem Takt der Musik oder Ihrer Stimme.

Es kann ihren receiver gut verstecken, Ihre TV-Dekoration schöner machen und Verbrauch sparen. Und tv-led-lichtleiste wird über einen 5-V-Niederspannungs-USB-Anschluss betrieben, der sicher für Kinder ist. Eine vielzahl von voreingestellten led-tv-lichtern Szenenmodi kann Ihnen helfen, die gewünschte Atmosphäre zu schaffen und ein warmes und romantisches Heimkino für Sie und Ihre Familie zu schaffen. Musik-synchronisations-led-leuchtenled-leuchten für fernseher haben ein hochempfindliches mikrofon integriert. Daymeet tv led hintergrundbeleuchtung Streifen besteht aus echtem starkem selbstklebendem Klebeband, das gut hinter dem Fernseher befestigt werden kann.

Einfache installation und sicherheit: ziehen sie einfach das doppelseitige klebeband auf der rückseite des streifens ab und sie können es verwenden. Rgb 5050 tv led-hintergrundbeleuchtung der tv-led-lichtstreifen verwendet hochwertige led-lichtperlen, um die beleuchtung reiner und heller zu machen, das Umgebungslicht um den Fernseher zu erhöhen und die Ermüdung der Augen durch den Kontrast der Helligkeit im Dunkeln zu reduzieren. Egal, in aufregende und intensive computerspiele eintauchen oder Romantik schaffen möchten, dieses LED-Licht für Fernseher wird Ihnen ein lebendiges und realistisches immersives Erlebnis bieten.
ZnačkaDaymeet #ad
VýrobceDaymeet #ad
Výška0.51
Délka6.5
Hmotnost0.26
Šířka5.12
Číslo díluDM-BT02-QC5m-UK
ModelkaGM-DMDD01

10. PAUTIX

#ad

Flexibilní osvětlení pod podlahu do kuchyně, stmívatelné, DIY, PAUTIX USB 5 V LED pásky, COB LED pásky, CRI85+, 2 m s RF dálkovým ovládáním, teplá bílá, podsvícení TV, na doma, 640 LED 3000 K

#ad
PAUTIX #ad - S funkcí paměti obnoví tento usb řízený cob LED pásek své poslední nastavení, aby šetřil čas. Jasnější podsvícení tv s celkem 640 led 320 led/m zajišťují teplá bílá cob usb led pásky pautix jasnější a rovnoměrnější světelný výkon, který se ideálně hodí ke snížení přetížení očí při sledování televize ve tmě se oči neustále přizpůsobí světlejší obrazovce a tmavému prostředí.

Pautix 5 v teple bílé usb cob led pásky je ideální pro každodenní použití. Velmi rozšířenéflexibilní měkká teplá bílá teplota barvy 3000 k s vysokým indexem podání barev cri> 90 . Flexibilní design vám umožňuje ohnout světelný pásek do tvaru vašeho DIY. Dlouhá životnost a snadná instalace pravá dvojvrstvá silná měď na desce plošných spojů pro trvalé každodenní použití, autentické 3M samolepicí lepidlo pro silnější nalepení na čistý/suchý/hladký povrch.

Stmívatelný jas a funkce paměti s rf dálkovým ovládáním pro 5stupňové nastavení jasu. Síťový kabel je 0, 8 m dostatečně dlouhý pro vaše DIY osvětlení. Led pásek s dlouhou životností napájený usb a delší délkou kabelu napájení všemi přístroji s 5v usb výstupem, tablet, tablet, stolní počítač, notebook, např. Ideální pro skříně, regály nebo reklamy. Ivotnost činí více než 50 000 hodin.
ZnačkaPAUTIX #ad
VýrobcePAUTIX #ad
Hmotnost0.2
Číslo díluANICEMOON
ModelkaANICEMOON
Záruka5 let.