Top 10 WC Sitz Bis 200kg Belastbar – WC sedátka

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. BENAVITA

#ad

BenaVita WC sedátko 5 cm z duroplastu – zvýšené WC sedátko pro pohodlné sezení vč. automatického sklápění – nosnost do 175 kg

#ad
BENAVITA #ad - Bezhlučné zavírání – díky inovativní automatice sklápění se víko a brýle WC sedátko zavírají tiše a zajišťují tak nerušené používání toalety. Extra stabilní a antibakteriální – díky montáži zespodu zajišťuje naše zvýšené wc sedátko maximální stabilitu a díky antibakteriálnímu duroplastovému materiálu zůstává naše WC sedátko vždy zářivě bílé.

Jednoduše zkontrolujte tvar – naše wc zvýšení bylo navrženo tak, aby se hodilo na většinu toalet. Snadná montáž v 5 krocích – s benavita je připevnění WC sedátko hravě snadné v pouhých pěti jednoduchých krocích.

Vyšší sedátko na toaletu 5 cm – díky 5 cm zvýšené poloze sezení zvyšuje toto WC sedátko výrazně komfort. To je neocenitelné zejména pro seniory a osoby s omezenou pohyblivostí. Zkontrolujte jednoduše tvar na obrázku 4 ve třech jednoduchých krocích.
ZnačkaBENAVITA #ad
VýrobceBENAVITA #ad
Výška0.99
Délka17.32
Hmotnost7.39
Šířka14.57

2. ADOB

#ad

Nosnost až 200 kg, Novara Plus Duroplast WC sedátko zvýšení 5 cm s automatickým sklápěním, pohodlné sezení a vstávání díky zvýšené pozici vsedě

#ad
ADOB #ad - Bezbariérový vhodný i pro vozíčkáře. Hlové nárazníky fixují sedací kroužek v přední části. Kompletní wc sedátko z duroplastu s pohodlným sklápěním. Adob, váš partner od roku 1920 z Německa! Pozor: pokud by žlutá buttón vpravo nahoře " do nákupního vozíku " nebo "koupit nyní" nebo zÍskat teĎ, jednoduše klikněte na "všechny nabídky". Pohodlné sezení pro mladé i staré díky 5 cm zvýšenému sedáku nosnost až 200 kg. Vhodné pro všechny běžné wc stolky, šroubování wc sedátka je klasicky umístěno pod keramikou pro nejlepší držení.
ZnačkaADOB #ad
VýrobceADOB #ad
Hmotnost7.72
Číslo dílu56102
Modelka56102

3. LUVETT

#ad

Barva: alpská bílá, duroplast antibakteriální, automatické sklápění, 3 možnosti montáže, tvar D, odnímatelné, LUVETT® D100 WC sedátko s automatickým sklápěním

#ad
LUVETT #ad - Design a vývoj v německu podle nejvyšších standardů kvality / nosnost do 250 kg testováno podle normy DIN. Upevňovací sada se skládá ze tří volitelných variant závěsů pro všechny keramiky: 'rozpěrné hmoždinky' shora, "sklápěcí hmoždinky" shora a 'zásuvné matice" zespodu – Jedinečné řešení od LUVETT pro snadné upevnění a spolehlivé držení, vše je součástí dodávky, žádné kývání a sklouznutí.

Pičkový zákaznický servis e-mailem nebo telefonicky. Patentované, dvojité automatické sklápění softclose – originál s funkcí odebírání takeOff EasyClean pro pohodlné čištění: dvojité sklápění pro víko WC a sedací kroužek pro jemné a tiché zavírání.

Varianty wc sedátka ve 4 barvách. Urea duroplast – antibakteriální hygienický 99, 9% prémiový materiál pro nejvyšší nároky na kvalitu s povrchem podobným keramice: odolný, odolný proti poškrábání a snadno se čistí.
ZnačkaLUVETT #ad
VýrobceLUVETT WC Sitze #ad
Výška1.93
Délka17.17
Hmotnost4.85
Šířka14.45
Číslo dílu536138

4. LUVETT

#ad

Barva: bílá, záchodové prkénko na hubnutí z antibakteriálního duroplastu, WC sedátko se 3 možnostmi upevnění, LUVETT® WC prkénko s automatickým sklápěním oválné C770

#ad
LUVETT #ad - Top zákaznický servis e-mailem nebo telefonem. Design a vývoj v německu, výroba v evropě za nejvyšších standardů kvality / nosnost do 175 kg testováno podle normy DIN. Upevňovací sada se skládá ze tří volitelných variant závěsů pro všechny keramiky: 'roztahovací hmoždinky' shora, vše je součástí dodávky, 'skládací hmoždinky' shora a 'nástrčné matice' zespodu – jedinečné řešení LUVETT pro snadné upevnění a spolehlivé držení, už se nehýbe a sklouzává.

Urea duroplast – antibakteriální hygienický 99, 9% prémiový materiál pro nejvyšší nároky na kvalitu s keramickým povrchem: odolný, odolný proti poškrábání a snadno se čistí.

Takeoff easyclean funkce snímání: jednoduchá možnost sejmout WC sedátko pro pohodlné čištění pouze jednou rukojetí z keramiky. Patentovaná dvojitá automatika spouštění softclose – originál s funkcí odebírání TakeOff EasyClean, dvojité sklápění pro WC víko a sedací kroužek pro jemné a tiché zavírání.
ZnačkaLUVETT #ad
VýrobceLUVETT WC Sitze #ad
Výška1.97
Délka17.36
Hmotnost4.63
Šířka14.57
Číslo dílu536173

5. SANFINO

#ad

Mnoho pestrých motivů, jednoduchá montáž včetně návodu k montáži český jazyk nelze, vysoký komfort sezení, SANFINO® Prémiové WC sedátko s automatickým sklápěním – kvalitní víko na toaletu ze dřeva

#ad
SANFINO #ad - Rozměry: 43, 5 × 5 cm – montážní otvory na toaletě mohou mít vzdálenost 10, 5 × 37, 5 až 20 cm pro ideální upevnění sedadla.1 x wc sedátko + montážní sada pro upevnění. Mimořádně jemný povrch a oválný kreativní motivy navíc dodají vaší toaletě krásný vzhled.

Stabilní rozpěrky pod toaletními brýlemi vydrží zatížení až 200 kg. Velmi odolné mdf, odolné proti poškrábání, vysoce kvalitní povrchová kromě toho přesvědčí antibakteriální povrch krytu toalety automatickým sklápěním jednoduchým čištěním a nabízí maximální hygienu. S přiloženou sadou pro rychlé upevnění je zajištěna rychlá a jednoduchá montáž WC sedátka s automatickým sklápěním.

Dřevěná wc sedadla sanfino mají standardní velikost a hodí se na téměř všechny běžné wc mísy. Toto kvalitní wc sedátko s dřevěným jádrem, pochromovanými kovovými panty s integrovaným sklápěním slibuje jemné a tiché zavírání WC víka a toaletních brýlí.
ZnačkaSANFINO #ad
VýrobceSanfino #ad
Výška1.97
Délka17.13
Hmotnost7.41
Šířka14.76
Číslo díluW1043C

6. aquaSu

#ad

Záchodové prkénko s dřevěným jádrem, aquaSu® WC sedátko s automatickým sklápěním, Fast-Fix, námořnický motiv námořnické dopravní zácpy, WC sedátko, kovový závěs

#ad
aquaSu #ad - Vysoký lesk a dřevěné jádro: vyrobeno z kvalitního dřevěného jádra, wc sedátko má dlouhou životnost a odolnost. Univerzální tvar: wc víko se díky standardnímu tvaru o hodí na celou řadu wc a unese až 300 kg. Wc sedátko s motivem námořnické sítě: automatické sklápění: jemné zavírání víka motiv námořního víka vnitřní strany v bílé testovaná zatížitelnost víka a brýlí: až 300 kg robustní dřevěné jádro univerzální tvar komfortní pocit při sezení rychlé upevnění Fast-Fix Vysoce kvalitní kovové panty Vysoce lesklý povrch.

Automatické sklápění: díky integrované automatické sklápění se víko a brýle zavírají jemně a tiše, testováno na 15 000 cyklů zavírání. Přitom lze plynule nastavit vzdálenost závěsů mezi 132 a 182 mm.

Dřevěné jádro vytváří příjemný pocit při sezení, povrch s vysokým leskem zajišťuje dodatečný lesk toaletního víka a dobře vynikne námořní motiv. Robustní kovové panty zaručují bezpečné držení sedadla na keramice. Odolné stabilní odolné proti poškrábání. Upevnění fast-fix: rychlá a snadná montáž díky rychlému upevnění fast-fix! WC sedátko pevně sedí na keramice a nekývá se. Mimochodem mechanismus chrání dětské ruce před zraněním. Stačí jedno krátké poklepání.
ZnačkaaquaSu #ad
VýrobceSanitop-Wingenroth #ad
Výška18.31
Délka2.56
Hmotnost7.24
Šířka15.12
Číslo dílu40293 4
Modelka40293 4

7. LUVETT

#ad

Tvar: oválný, vyrobeno v EU, odnímatelné víko toalety, LUVETT® WC sedátko vč. 3 montážních řešení z ušlechtilé oceli & automatické sklápění Softclose, antibakteriální duroplast

#ad
LUVETT #ad - Funkce odebírání takeoff easyclean: jednoduchá možnost, jak odstranit WC sedátko z keramiky pro pohodlné čištění pouze jednou rukojetí. Upevňovací sada se skládá ze tří volitelných montážních variant pro všechny keramiky: 'rozpěrné hmoždinky' shora, "sklápěcí hmoždinky" shora a 'zásuvné matice" zespodu – Jedinečné řešení od LUVETT pro snadné upevnění a spolehlivé držení, vše je součástí dodávky, žádné kývání a sklouznutí.

Design a vývoj v německu, výroba v evropě podle nejvyšších standardů kvality / nosnost do 175 kg testováno podle normy DIN. Patentované, dvojité automatické sklápění softclose – originál s funkcí odebírání TakeOff EasyClean, dvojité sklápění pro víko WC a sedací kroužek pro jemné a tiché zavírání.

Pičkový zákaznický servis e-mailem nebo telefonicky. Urea duroplast – antibakteriální hygienický 99, 9% prémiový materiál pro nejvyšší nároky na kvalitu s povrchem podobným keramice: odolný, odolný proti poškrábání a snadno se čistí.
ZnačkaLUVETT #ad
VýrobceLUVETT WC Sitze #ad
Výška1.93
Délka17.17
Hmotnost4.85
Šířka14.76
Číslo dílu539755A
ModelkaC210

8. WOLTU

#ad

Antibakteriální, WC sedátko #2 Premium s automatickým sklápěním od Woltu, závěsy Softclose, dřevěné jádro MDF, s dekorem

#ad
WOLTU #ad - Z vysoce kvalitního dřevěného jádra. Sedátko se systémem Softclose, stabilní kloub. Snadné čištění a příjemný komfort sezení. Antibakteriální ochrana, bez rizika hluku v důsledku tření. Vhodné pouze pro všechna běžně prodávaná stojací WC, nevhodné pro závěsná WC.
ZnačkaWOLTU #ad
VýrobceWOLTU #ad
Výška0
Délka16.93
Hmotnost7.1
Šířka14.88
Číslo díluWS2651
ModelkaWS2651

9. Wachaberga

#ad

Bambusové WC sedátko s automatickým sklápěním – velmi pevné držení bambusového víka díky speciálním pantům – víko toalety dřevo bambus s antibakteriálním 3násobným zapečetěným lakováním

#ad
Wachaberga #ad - Jako na mracích: bambusové wc sedátko má zaoblené hrany a měkké podložky pro příjemný pocit při sezení. Tiché zavírání: zabudované dvojité bambusové wc sedátko zajišťuje tiché a pomalé zaklapnutí.

Pokud nebudete spokojeni se svým bambusovým víkem na záchod, dostanete peníze zpět – prosím kontaktujte nás. Najdeme pro vás vhodné řešení! Bambusové wc sedátko zajišťuje pocit tepla v zimě a chladný pocit v létě. Hygiena: díky našemu antibakteriálnímu & 3krát zapečetěnému speciálnímu laku nemají bakterie a bakterie na bambusovém WC sedátku žádnou šanci. Slibujeme. Pevné uchycení: naše bambusové toaletní prkénko má individuálně nastavitelné speciální závěsy 110 – 190 mm a díky tomu se perfektně přizpůsobí vaší toaletě.

Díky jednoduché instalaci zespodu drží bambusové sedátko naprosto pevně. Wc sedátko dřevo s automatickým sklápěním lze snadno čistit běžnými čisticími prostředky. Bambusové víko na toaletu zavírá víko i toaletní brýle zpomaleným pohybem.
ZnačkaWachaberga #ad
VýrobceWachaberga #ad
Výška0.99
Délka17.13
Hmotnost6.46
Šířka14.84

10. Sanilo

#ad

Kvalitní víko na toaletu, snadná montáž, pružinové, Sanilo WC sedátko s automatickým sklápěním, stabilní panty

#ad
Sanilo #ad - Kvalitní wc sedátko je vyrobeno ze stabilního a nerozbitného dřeva. Praktické integrovaná sklápěcí automatika zavírá víko wc jemně a tiše. Stylové wc sedátko je k dostání v různých kreativních motivech a ideálně se hodí k přizpůsobení koupelny vlastním přáním a individuálnímu uspořádání.

Díky speciálnímu zpracování a kvalitnímu materiálu nabízí víko velmi pohodlné sezení. Snadná údržba wc brýle mají speciální antibakteriální povrch a lze je bez problémů čistit všemi čisticími prostředky pro domácnost. Tím se šetří povrch toaletního sedátka a zvyšuje se životnost výrobku. Univerzální díky tvaru víka toalety se hodí na všechny běžné závěsné a stojící WC mísy a lze jej snadno upevnit pomocí dodaného montážního materiálu.
ZnačkaSanilo #ad
VýrobceSANILO #ad
Výška1.97
Délka18.5
Hmotnost6.61
Šířka14.84
Číslo díluA038923
ModelkaA038923
Záruka2.