Top 10 Webrahmen Für Kinder Ab 4 – Customers’ Most-Loved Home & Kitchen

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Rayher

#ad

Pro tkaní a tvoření, tkaný hřeben s příslušenstvím, Rayher Sada dřevěných dětských tkalcovských rámů, vč. tkaných lodí, dospělé, šířka tkaní 16,5 cm, 7202200, školní tkalcovský rám pro děti, přírodní,

#ad
Rayher #ad - Vhodné pro předškolní a základní školu, rodinné návštěvy nebo na dovolené, ideální zaměstnání na cestách, sada nářadí na dřevo, perfektní pro malé ruce, školní tkalcovský rám s příslušenstvím, tkaní pro děti DIY sada. Koberce, deky pro panenky, podtácky, kreativní kutilské práce.

Návodu, 5 x 29 cm, pro vytváření krásných tkalcovských prací, pletená židle, dřevěná příze pro začátečníky, vyrobeno v Německu. Pletená startovací sada pro děti se skládá z 1 x tkalcovského rámu z přírodního dřeva 18, 1 x tkalcovský hřeben, tkalcovský stav, oboustranný hřeben z plastu, tkaní umění, praktická pletená sada pro dívky a chlapce, nejlepší kvalita, 2 x kovové paprsky vč. Navíc potřebujete vlnu a přízi, jednoduchá obsluha, trpělivost a kreativitu hravým způsobem, motorické dovednosti, montáž dřevěné sady tkalcovských rámů pro děti trvá jen několik minut, podporuje jemnou motoriku, ideální příslušenství k pletení, osnovní příze k napnutí sady tkaných rámů, webová zábava.

Kreativní sada jako dárek, tkalcovské stavy jsou ideálním dárkem pro přátele a rodinu, skvělý nápad na dárek, snadné pletení, vhodné příslušenství k tkaní: pletací jehla, kreativní sada, pletená sada, pletací jehla. Vhodné pro tvorbu uměleckých děl, tkané díly a ručně vyrobené látky, šály, nástěnné umění, oblečení pro panenky, pro krásné ruční práce jako např.
ZnačkaRayher #ad
VýrobceRayher Hobby GmbH #ad
Výška1.57
Délka125.98
Hmotnost0.51
Šířka74.8
Číslo dílu7202200
Modelka7202200

2. RICNEV

#ad

šířka tkaní 15 cm | školní tkaný rám pro začátečníky, řetízkové příze a příslušenství ze dřeva, RICNEV® Tkalcovský rám pro děti | Vysoce kvalitní dřevěný tkaný rám, kompletní sada vč. čtyř barev vlny

#ad
RICNEV #ad - Kreativní sada jako dárek: náš dřevěný tkaný rám je dárek pro dívky a chlapce, který umožňuje hodiny zábavy a uměleckého vývoje. Dětský tkalcovský rám podporuje jemnou motoriku tím, představivost, že přispívá ke zlepšení koordinace rukou a očí a obratnosti prstů. Přírodní dřevěný materiál našeho tkaného rámu neobsahuje ostré hrany a kvalitní zpracování zaručuje stabilitu pro bezpečné tkaní.

30denní vrácení peněz: využijte naši 30denní záruku vrácení peněz: vaše spokojenost je pro nás důležitá. Díky perfektní velikosti 29 x 19 x 3 cm je ideální pro malé ruce a umožňuje snadnou manipulaci. Přestávka na obrazovce pro vaše dítě: náš dřevěný tkalcovský rám podporuje jemnou motoriku, kreativitu a koncentraci. Sada školních rámečků nabízí mnohostranné možnosti použití a představuje módní změnu elektronických her a médií. Nápad na dárek, který rozpoutá kreativitu u dětí a dospělých a přinese dlouhotrvající radost.

Bezpečnost: náš ověřený tkaný rám pro děti od 6 let byl navržen s velkou péčí. Kompletní sada obsahuje: 1 x tkaný rám, 1 x tkalcovský hřeben, 2 x kovové paprsky, 1 x tkaná jehla, modrá, žlutá, podrobný návod s textem a obrázkem – sada dětských tkalcovských rámů DIY. Přímý start: naše kompletní sada obsahuje vhodné příslušenství k tkaní, 1x tkalcovskou loď, bílá, osnovní příze, 4 x klubko vlny v barvách červená, abyste mohli začít s dítětem na kreativní cestu. Pokud nebudete do 30 dnů spokojeni, můžete sadu zaslat zpět a vrátit peníze.
ZnačkaRICNEV #ad
VýrobceRICNEV #ad
Výška1.18
Délka11.42
Šířka7.48

3. Betzold

#ad

Betzold, Weben Kindergarten Kunstunterricht, Holz-Webrahmen Kinder klein 14cm

#ad
Betzold #ad - Ideal für das praktische Lernen im Kindergarten oder der Schule. Großes web-rahmen-set: zusätzlich zu dem kleinen Kinder-Webrahmen mit 4 cm Webbreite, werden außerdem noch ein Holzschiffchen, ein Anschlagkamm sowie ein Wendekamm mitgeliefert.

Stabiler web-rahmen: der kleine webrahmen in kindgerechter Größe ist der perfekte Einstieg in handwerkliche Tätigkeiten. Der webrahmen hat eine fest verleimte Zahnleiste mit 17 Schlitzen. Schult die fein-motorik: durch das erlernen des webens und das eigenständige Weben wird das Feingefühl und die Motorik der Kinder geschult.

Kreatives arbeiten: mit dem kleinen webrahmen können Kinder kleine Kunstwerke erschaffen, welche danach aus dem Webrahmen entnommen und an die Wand gehängt werden können. FÜr kindergarten und grund-schule: weben ist eine wichtige kreative Tätigkeit die im Kindesalter viele Eigenschaften fördert. Außerdem werden mit der kreativen Tätigkeit die Wahrnehmung und Geduld gefördert.
ZnačkaBetzold #ad
VýrobceBetzold #ad
Výška1.1
Délka8.66
Hmotnost0.19
Šířka6.5
Číslo díluVinco56314
ModelkaVinco56314

4. Homewit

#ad

Navlékání tkalcovského rámu, dřevěný dětský tkalcovský rám s barevnou vlnou, tkalcovský rám ze, řetízkovou přízí a příslušenstvím, sada 22 x 17 cm, DIY dřevěný tkalcovský rám, Sada tkaní pro děti

#ad
Homewit #ad - Jeho velikost činí cca 21, 5 × 16, 5 × 3 cm a perfektně se hodí pro malé ruce pro vytváření uměleckých děl. Jako šály, ručně vyráběné látky atd. Obsahuje 5 barev: bílá, podtácky, modrá, což stačí k vytvoření mnoha kreativních a zajímavých tkalcovských kousků a projektů.

Příze obsažena: v tkalcovském rámu má silná a tenká vlákna, růžová, khaki a barva. Tyto tkalcovské stavy jsou ideálním dárkem pro přátele a rodinu. Snadná obsluha: sada tkalcovského rámu pro děti je velmi vhodná pro začátečníky a děti od 5 let. S tímto tkalcovským rámečkem budou děti trpělivě a tvořivost. Barvy příze můžete míchat a vyrobit vícebarevné tkané kousky. Praktická sada s mnoha doplňky, chlapce nebo začátečníky.

Kreativní ruční práce: sada dětských tkalcovských rámů zve ke kreativní kutilské práci. Interakce rodičů a dětí: tento školní rám lze použít pro aktivity rodičů a dětí a pro výuku diy. Malé koberce, podtácky, nástěnné závěsy, šaty pro panenky nebo deky pro panenky. Montáž sady pletacích strojů a dokončení zařízení trvá jen několik minut. S dětmi můžete dělat vynikající práci.
ZnačkaHomewit #ad
VýrobceHomewit #ad

5. Schmidt Spiele

#ad

Kovová dóza, Schmidt Spiele 51603 sada tkaných rámů

#ad
Schmidt Spiele #ad - Trénuje kreativitu, koncentraci a jemnou motoriku. 1 hráč. Od 5 let. Box je přestavěn na tkaný rám. Značka: Schmidt Spiele.
ZnačkaSchmidt Spiele #ad
VýrobceSchmidt Spiele #ad
Výška3.15
Délka13.78
Hmotnost0.44
Šířka9.84
Číslo dílu51603
Modelka51603
Záruka1 rok

6. Betzold

#ad

30 x 40 cm dětská sada základní škola školní vybavení, Velký tkalcovský rám, Betzold

#ad
Betzold #ad - Kromě toho podporuje vnímání a trpělivost. Tkaný rám má nastavitelnou zubní lištu a je 30 x 40 cm velký. Kreativní práce: s tímto tkalcovským rámem se mohou děti naučit tkát s dovedností a trpělivostí a vytvářet malá umělecká díla, která lze poté vyjmout z tkaného rámu.

Velká sada web-rámů: kromě velkého dětského tkalcovského rámu jsou kromě toho součástí dodávky ještě 2 lodě, 1 hřeben na doraz, 1 otočný hřeben a návod k použití. Stabilní webový rám jako vybavení školy: tkalcovský rám je perfektním začátkem pro děti do řemeslných činností.

Požadavky pro učitele pro dětskou zahradu a základní školu: tkaní je důležitá kreativní činnost, která v dětství podporuje kromě jemné motoriky také vnímání a trpělivost. Trénuje jemnou motoriku: díky učení tkaní a samostatnému tkaní se trénuje jemný pocit a motoriku dětí.
ZnačkaBetzold #ad
VýrobceBetzold #ad
Výška15.75
Délka1.97
Hmotnost1.76
Šířka11.81
Číslo díluVinco50998
ModelkaVinco50998

7. Kiuiom

#ad

Děti, dětský tkalcovský stav, tkaní pro děti, dřevěný rám na tkaní, Loom Kit DIY Weaving Toy Loom 2#, dřevěná hračka, tkalcovský stav, Dřevěný ruční pletací stroj, sada mini dřeva

#ad
Kiuiom #ad - Podporuje aktivity rodičů a dětí, rozvíjet dovednosti a zájem dětí o řemeslné činnosti a podporovat koordinaci svých rukou a očí a manipulativní schopnosti. Omotávejte konce šňůry kolem konce rámu a vytvořte uzel. Tento dřevěný tkalcovský stav se dobře hodí pro ruční práce.

3. Omotejte bílé nylonové lano kolem rámu tkalcovské židle ve tvaru z. Lze tak vyrobit koberce, šály, nástěnné dekorace, podložky a talíře, deky pro panenky, oblečení, krásné látky a mnoho dalšího. Náš tkalcovský stav měří 19, 5 × 21 cm a je perfektní pro procvičování vašich tkalcovských schopností nebo dokonce naučit své děti tkalcovat. S tímto tkalcovským stavem můžete zcela jednoduše začít malé projekty a zlepšit své schopnosti tkaní, včetně tkaní gobelínu.

2. Tuto krásnou dřevěnou tkalcovskou židli jsme navrhli pro děti, domácí kutilské kurzy, při kterých se mohou děti naučit tkát skutečné nástěnné koberce, abychom podnítili fantazii a kreativitu. Tato sada obsahuje perleťový tkalcovský stav z přírodního dřeva s rámem, nylonovým lanem, rákosem, pletacími jehlami, lanky a 4 bavlněnými kuličkami. Omotávejte šňůru kolem cívky a otočte páku tak, aby byla nylonová šňůra položena nerovnoměrně nebo rovnoměrně. Jednoduchá montáž: 1.
ZnačkaKiuiom #ad
VýrobceSPEER #ad
Číslo dílu0-1

8. Micki

#ad

Micki Čtvercový tkalcovský rám – DIY sada pro děti a dospělé – tkalcovský stav pro děti – hračka ze dřeva pro začátečníky – věk her 3+ – 120 × 120 × 50 mm

#ad
Micki #ad - Přitom je obzvláště důležité vyprávění, vyprávění, fantazie a zapojení do sociálních kontextů. Jednoduchá manipulace. Náš tkalcovský rám lze použít přesně tak, jak chcete; tkaný malý koberec nebo nové oblečení pro panenky.

Povzbuzuje kreativitu děti se učí hraním a napodobováním situací, které se blíží skutečnosti. Pro děti od 3 let. S tímto nástrojem můžete zcela jednoduše tkát hezké látky, nové koberce do domečku pro panenky, podtácky, umění na zeď nebo oblečení pro panenky. Náš čtvercový tkaný rám je dodáván kompletně navlékaný a je připraven k použití. Hodí se pro každé dítě, které má chuť na kutění. Tkaný rám podporuje hraní a tím vznikají u dětí zcela vlastní světy.

Hravá stavebnice mickiho hranatý tkalcovský rám ze dřeva zve ke kreativním objevům a spoustu zábavy. Fantazii se meze nekladou. Tato hračka z příze pro děti je perfektní startovací sadou pro začátečníky. Varování! nevhodné pro děti do 36 měsíců. Obsahuje malé díly. Nebezpečí udušení! védský design a kvalita klasická dřevěná hračka mickis již připravovala generace dětem radost ze hraní.
ZnačkaMicki #ad
VýrobceMICKI #ad
Výška1.97
Délka4.72
Hmotnost0
Šířka4.72
Číslo dílu10223700

9. Unbekannt

#ad

Forchtenberger 231-44 – profesionální tkaný rám

#ad
Unbekannt #ad - Trénuje jemnou motoriku prstů hravým způsobem. Velmi snadné pletení. Ideální příslušenství k pletení.
ZnačkaUnbekannt #ad
VýrobceForchtenberger #ad
Výška1.65
Délka10.55
Šířka6.93
Číslo dílu2053024
Modelka2053024

10. goki

#ad

Goki Tkalcovský rám 58988

#ad
goki #ad - Tkalcovský rám se začátkem tkalcovství a 2 loděmi. S tímto tkaným rámem lze vyrobit i delší díly. Materiál: Dřevo. Rozměry balení d x Š x v: 25, 0 x 3, 8 x 21, 4 cm.
Značkagoki #ad
VýrobceGoki #ad
Výška0.98
Délka8.66
Hmotnost0.68
Šířka7.48
Číslo dílu58988
Modelka58988