Top 10 Wühlmausfalle Lebendfalle – Pasti pro kontrolu škůdců

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Motel Mouse

#ad

Past na myši živá past na myši myši past na živou myši past na živou past na myši Alternativní k pasti na myši přátelské ke zvířatům živý kbelík Mouse Trap živý past na myši past na myši

#ad
Motel Mouse #ad - Past na myši životní past s uvolněním na dotyk myši jednoduše uvolníte! bezpečné pro děti a domácí zvířata – lepší alternativa k jedovatým nástrahám myši, past na myši a myši elektrická, která je škodlivá pro domácí zvířata a děti.

Jak lze krysy odhánit? s touto živou pastí na myši xXL! Pasti jsou past na myši pro vnitřní vypadnutí myší pro venkovní použití. Vyberte si pasti na krysy pasti na živé myši pro zvířata a myši se rozhodněte pro hubení hlodavců šetrných k zvířatům. Vysoce citlivý spouštěcí systém – past na myši a pasti na krysy Živý zachycuje i ty nejmenší myši. Velmi snadná obsluha – myši na živé pasti jsou nastaveny ve třech jednoduchých krocích! Past na živé myši automaticky, tato past na živé myši chytíte myš rychle.

Past na myši motel mouse Živá past na krysy je 100% bezpečná! přítel pro zvířata a planety – sada past na myši z abs je opakovaně použitelná a kompletně recyklovatelná. Pokud si koupíte past na myši a ne vše je podle přání, s živými pasti na myši rádi vyřešíme každý problém. Těstí je náš slib – náš tým vám rád pomůže vytěžit z pasti na myši to nejlepší.
ZnačkaMotel Mouse #ad
VýrobceQuihica #ad
Výška7.87
Délka9.84
Hmotnost0
Šířka12.2
Číslo dílu8720165749027
Modelka..

2. RatzFatz

#ad

Profesionální, klec, vícenásobná, sada pastí na zvířata, citlivost nastavitelná, živá, RatzFatz® 2x past na živá past na myši, zahrada a dům, lov, mimo jiné zajíci a křečky, ● vítěz 2021 ● XXL

#ad
RatzFatz #ad - Použití bez námahy a nejvyšší účinnost – balení rozbalte a past je okamžitě připravena k lovu a zachycuje zvířata s nejvyšší účinností; malá velikost ok, snadné čištění. 2 v 1 boj proti hlodavcům – vhodné pro venkovní a vnitřní použití; stanice na návnady vhodná pro dlouhodobé návnady, přírodní návnady, porcované návnady, zeleninu oä a atraktanty.

Dlouhá životnost & znovu použitelné – extra robustní, odolná proti povětrnostním vlivům, plně pozinkovaná/nerezová ocel, která je ideální pro vícenásobné použití a likvidaci škůdců a lze ji trvale používat i bez údržby; extra silná drátěná mřížka.

Vhodné pro zvířata a mnohostranné – originál od ratzfatz – nejúčinnější multicatch obrana pro nejrůznější zvířata, morčat, myší, včetně zajíců, králíků, hrabošů, krys atd. Záruka bez rizika včetně e-knihy – e-kniha zdarma v potvrzení objednávky, profesionální zákaznický servis. A je přitom hygienická a bez chemie / vyvinuto v Německu; velikost 30 × 13 × 13 cm.
ZnačkaRatzFatz #ad
Výrobce2SL20 #ad

3. ANLICAE

#ad

Lze znovu použít v kuchyni a na zahradě, profesionální past na myši, past na krysy, ANLICAE 8dílná sada pastí na myši

#ad
ANLICAE #ad - Naše pasti na myši jsou vyrobeny z ekologického kvalitního ABS plastu, který je robustní a umožňuje opětovné použití. Snadné použití po testování může být instalace pasti na myši dokončena během 20 sekund.

Isté a bezpečné nastavení je bezpečnější, aniž by se zasekávaly prsty. Iroké použitínaše pasti na myši se hodí do restaurací, kuchyní, skladovacích hal, kanceláří, technických prostor, zahrad atd. Efektivní designvysoce citlivé pasti na myši spouštějí pasti. Past na krysy nabízí zvýšený detekční výkon bez nesprávného spouštěče. Nemusíte se dotýkat myši, stačí otevřít mechanismus a hodit obsah do odpadkového koše. Robustní a znovu použitelnápast na krysy s dvojitým pružinovým designem a silnou silou kousání.
ZnačkaANLICAE #ad
VýrobceANLICAE #ad
Výška4
Délka8
Hmotnost0.93
Šířka6.5
Číslo dílu1
Modelka1

4. RatzFatz

#ad

RatzFatz® 2 x Premium past na myši živá past pro opakované použití venku i uvnitř, inovativní mechanismus

#ad
RatzFatz #ad - Vysoce citlivý mechanismus proti úniku: Živá past na krysy s inovativním, vysoce citlivý mechanismus efektivně zachycuje myši a podobně velká zvířata. Neškodná pro každý život – tato past na myši se hodí do skutečně každé místnosti a je navíc bezpečná pro domácí zvířata a lidi.

Skutečně šetrné k životnímu prostředí – opakovaně použitelné a odolné proti povětrnostním vlivům. Zabraňte tomu, aby vás zvířata rušila. Ivé pasti ratzfatz se snadno čistí a je vhodná pro všechny oblasti použití, ať už nepříznivé počasí nebo tmavý sklep. Každý život si zaslouží být respektován. Absolutně příjemná pro zvířata díky antistresovému designu: ratzfatz past na myši živá s extra mnoha vzduchovými štěrbinami, není příliš úzká a díky speciální maskovací konstrukci je vnitřní oblast lehce zatemněna, takže zachycená zvířata zůstanou uvolněnější.

Navíc lze past jednoduše vyčistit a pachy lze efektivně odstranit. Německá značka: tento ratzfatz live past, byl vyvinut v Hamburku a velmi účinně zachycuje myši, model: rambo mbc-01, malé krysy a podobná malá zvířata.
ZnačkaRatzFatz #ad
VýrobceRatzFatz #ad
Číslo díluMBG-20

5. Petigi

#ad

Petigi Past na myši myši, zahrada, box na návnadu pro myši kuchaře, hraboš box

#ad
Petigi #ad - Jednoduchá manipulace: manipulace s úložnými boxy je absolutně jednoduchá. Boxy lze pohodlně a důkladně očistit nejen díky robustnímu a solidnímu plastu, ale malé rozměry 13 × 9, 5 × 4 cm zajišťuje nenápadné a přesné umístění.

Bezpečnost: krabice, jednou pevně uzavřenou lze otevřít pouze klíčem, který je součástí dodávky. Vždy vhodné: ať už chcete volit myši, ale také skvěle na zahradě, můžete tuto netoxickou dózu použít nejen v domě, domeček nebo větve, krajkovou myši, proti hrabošům. Efektivní: s těmito boxy na myši, se 2 vstupy tunelů nemají žádnou šanci. Neprodáváme žádná návnada online. Můžete je umístit přímo na chodník myší.

Každá nástraha má 2 přihrádky na myši porční návnady. Postavte pasti na myš, vložte kokosovou Maeusekoeder a zavřete víko. Informace o výrobku: rozměry: 13 x 9, 10, nebo 30 x box na návnadu a klíč, 20, materiál: plast, 5 x 4 cm rozsah dodávky v závislosti na výběru: 5, prosím vezměte na vědomí: Nástrahy obdržíte ve stavebním trhu na místě. Tím je zaručena bezpečnost vašich dětí a domácích zvířat.
ZnačkaPetigi #ad
VýrobcePetigi #ad

6. Motel Mouse

#ad

Bezkontaktní povolení, vylepšený vysoce citlivý spouštěcí mechanismus s manuálem a videem v němčině český jazyk, opětovně použitelná, snadné čištění, Motel Mouse Past na myši živá – snadná obsluha

#ad
Motel Mouse #ad - Po uvolnění lapače jednoduše očistěte živou past na myši horkou vodou a mýdlem a jste připraveni na další úlovek. Bez dílů, které by mohly svírat nebo způsobit nepohodlí, je tato past na myši ideální a bezstarostnou volbou pro vaši domácnost.

Obdržíte nejen efektivní nástroj, ale také znalosti a podporu, abyste jej mohli úspěšně a humánně používat. Uvolnění bez doteku – s motel mouse no touch release můžete hlodavce uvolnit, aniž byste s ním museli přijít do kontaktu, takže s pastí na živé myši můžete s důvěrou a lehkostí manipulovat. Kompletní balíček – dodává se s tipy a triky, návod český jazyk nelze zaručit a video průvodce v němčině a čisticím kartáčkem.

Spora nákladů – chytré, trvanlivé řešení pro živou pasti humánní myši, které vám ušetří peníze. Bezpečné pro děti a domácí zvířata – naši past na živé myši se rychle a jednoduše nastaví během jedné minuty. Bezstarostné chytání a uvolnění – naše past na živé myši jsou koncipovány tak, aby zachytily myši bez stresu a ne krutým způsobem. S extra větracími otvory a spoustou místa nabízejí tyto živé myši pohodlné prostředí.
ZnačkaMotel Mouse #ad
VýrobceQuihica #ad
Výška3.07
Délka7.87
Hmotnost1.06
Šířka3.07
Číslo dílu8720165749096

7. Navaris

#ad

Navaris Past na živé myši – živá past na myši dům zahrada past na bedny černá průhledná – past na živé myši

#ad
Navaris #ad - Tip na výměnu místa: pro efektivní likvidaci byste měli pasti neustále měnit v prostoru, aby si mazaná zvířátka nezvykla na nebezpečí zachycení. Myš chytí, ale přátelská: zvířata nejsou ani usmrcena ani zraněna.

Inovativní a humánní: s touto moderní pastí na myši od navaris se zasazujete za dobré životní podmínky zvířat. Zpět k přírodě: Žádné cesty zpět! uvězněná zvířata by měla být min. 500 metrů daleko opět vystavit. IstÉ: v zásadě je chytání hlodavců s touto pastí na zvířata 31 x 7, 4 x 6, 22 cm z plastu čistou záležitostí.

Ořech-nugátový krém, ořechy, obilné výrobky nebo arašídové máslo. Chutné jsou např. Konstrukce chrání nejen zvíře - bez jedu a úderového třmenu je také člověk na bezpečné straně. Přitom hraje výběr návnady rozhodující roli. Při manipulaci byste ale měli přesto nosit rukavice.
ZnačkaNavaris #ad
VýrobceKW-Commerce #ad
Výška3.15
Délka12.8
Hmotnost0.62
Šířka3.35
Číslo dílu45892.03.01
Modelka45892.03.01_m000848

8. SWISSINNO

#ad

Bezpečný + znovu použitelný. Vyrobeno v EU: 2x pasti + 1x sada, patentovaný spouštěcí mechanismus, SWISSINNO Past na hraboše PRO SuperCat vč. sady příslušenství: efektivní past proti polním + hrabošům

#ad
SWISSINNO #ad - Nebezpečné pro uživatele a domácí zvířata – díky přesnému spuštění a efektivní dávkované síle úderu této pasti na myši bez jedu nehrozí žádné nebezpečí pro děti a domácí zvířata.

Past supercat má silný a přesný mechanismus úderu se zaměřením na efektivitu. To je díky rukojeti prakticky rozpoznatelné zvenčí a ušetříte si nepříjemné sledování. Vyžaduje téměř žádnou sílu – upínání pasti probíhá během několika sekund bez velkého úsilí. Snadná instalace – nejprve se hledá rychlost. Sledování chytání je vidět zvenčí – past zachytí polní a hraboše v obou směrech chodu.

VÝcarskÝ design a kvalita - 20 jahre swissinno erfahrung zum schutz vor Schädlingen. Následně vyzdvihněte otvor lapačem otvorů, nyní umístěte past na myši a napněte – hotovo. Jednoduše vytáhněte rukojeť až k dorazu a je připravena k použití.
ZnačkaSWISSINNO #ad
VýrobceSWISSINNO SOLUTIONS #ad
Výška9.84
Délka2.68
Hmotnost0.83
Šířka5.12
Číslo dílu1 540 068
Modelka1 540 068

9. RatzFatz

#ad

Vícenásobné, sada pastí na zvířata, zahrada a dům, živé, mimo jiné zajíci a křečky, XL, lov, box,, návnada, velká, profesionální, klec, past na krysy, RatzFatz® 2x past na živá prémiová past na myši

#ad
RatzFatz #ad - Dlouhá životnost & znovu použitelný – extra robustní materiál odolný proti povětrnostním vlivům, který je ideální pro vícenásobné použití a likvidaci škůdců a lze jej trvale používat i bez údržby; extra silná drátěná mřížka.

Záruka bez rizika včetně e-knihy – e-kniha zdarma v potvrzení objednávky, profesionální zákaznický servis. A je přitom hygienická a bez chemie / vyvinuto v Německu; velikost 30 × 13 × 13 cm. 2 v 1 boj proti hlodavcům – vhodné pro venkovní a vnitřní použití; stanice na návnady vhodná pro dlouhodobé návnady, přírodní návnady, porcované návnady, zeleninu oä a atraktanty.

Použití bez námahy a nejvyšší účinnost – balení rozbalte a past je okamžitě připravena k lovu a zachycuje zvířata s nejvyšší účinností; malá velikost ok; snadné čištění. Vhodné pro zvířata a mnohostranné – originál od ratzfatz – nejúčinnější multicatch obrana pro nejrůznější zvířata, hrabošů, králíků, morčat, včetně zajíců, myší, krys atd.
ZnačkaRatzFatz #ad
VýrobceRatzFatz #ad
Výška18.9
Délka9.45
Šířka3.94
ModelkaDos piezas

10. Gardigo

#ad

GARDIGO® Past na hraboše 4dílná sada bavorský tvar z mědi I 5,5 x 8 x 15,5 cm I Opakovaně použitelné pasti na hraboše pro boj s hraboši I plašič hraboše obrana proti hrabošům

#ad
Gardigo #ad - Past se tak dá dokonce snadněji nastavit. V případě záruky nebo záruky jste tím na bezpečné straně. Bavorská past je vyrobena z měděného ocelového drátu, který se snadno čistí a znovu Pokud se na vaší pasti vytvoří rez, je to zcela normální.

Snadnost | pohotovost. Umístěte prostředek proti hrabošům do chodby hrabošů – nejlépe pasti v každém směru a rozdělte dostatek pastí na zahradě. Boj s hrabošskými hrabošskými plyny a jedy s pastí na hraboše Gardigo v bavorské formě. Neumístěte je do kopce sami. Nabídneme vám dlouholeté zkušenosti s vývojem produktů se sídlem firmy pro prodej a podporu v Německu. Pohotovost. Hraboši mohou způsobit velké škody na kořenových zeleninách, Bavorská drátěná past zajišťuje nápravu.
ZnačkaGardigo #ad
VýrobceTevigo #ad
Číslo dílu700764FBA