Top 10 Yzbyfon Metal Case For iPhone 15 Pro Max – Jednoduchá pouzdra na mobilní telefony

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. CASEKOO

#ad

Ušlechtilé, CASEKOO Magic Stand pro iPhone 15 Pro Max pouzdro pro MagSafe vojenská ochrana neviditelný stojan Nárazuvzdorné pouzdro na mobil iPhone 15 Pro Max Case tenké matné ochranné pouzdro

#ad
CASEKOO #ad - Bez rukou toto pouzdro na mobil iphone 15 pro max má neviditelný stojan a exkluzivní patent eu designu. Certifikovaná vojenská ochrana z výšky 2, 44 m prošlo ochranné pouzdro iphone 15 pro max 5500krát testem pádu. Airbag u+ třetí generace a trojnásobně zesílený rám absorbují 99, 5 mm pro fotoaparát a 1, 9 % nárazu.

Magnety jsou přesně zaměřeny na iphone a umožňují efektivnější a stabilnější bezdrátové nabíjení. Magic stand – all-in-1 toto pouzdro na iphone 15 pro max realizuje inovativní kombinaci magnetického kroužku a stojanu. Komfortní a bezpečné v ruce vysoce kvalitní, matný materiál he-025 zabraňuje otiskům prstů a škrábancům a je příjemný na dotek. Lze jej snadno nastavit od 40° do 120°, takže si můžete užívat každý úhel pohledu.

Tíhlý, protiskluzový a ergonomicky tvarovaný rám se přizpůsobí zaoblení ruky a nabízí vynikající komfort a oporu. Zvýšené hrany 2, 5 mm pro displej efektivně zabraňují poškrábání. Magnetická síla činí 200 % oficiálního magnetického pouzdra. Prsten je perfektně kompatibilní se všemi díly příslušenství MagSafe a slouží jako držák na mobil nebo kroužek. Při nepoužívání zůstává neviditelný a stane se součástí všedního dne.
ZnačkaCASEKOO #ad
VýrobceCASEKOO #ad
ModelkaiPhone 15 Pro Max
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

2. CANSHN

#ad

černé, CANSHN Magnetické pouzdro pro iPhone 15 Pro Max pro MagSafe TOP magnetická adsorpce vojenská ochrana ochranné pouzdro sametově matné matné matné pouzdro na mobil iPhone 15 Pro Max Case

#ad
CANSHN #ad - V případě problémů nás prosím neváhejte kontaktovat. Kompletní zákaznická podpora na každý produkt vždy slibujeme 180denní záruku a doživotní podporu. Ochrana proti pádu ve vojenské normě zvýšený rám kolem kamery a obrazovky a 4 zabudované vzduchové polštářky ve čtyřech rozích mohou telefon efektivně odpružit, pokud spadne nebo narazí.

Kompatibilitakompatibilní pouze s iphone 15 pro max 6, 7 palců; plná funkčnost je zachována díky přesným výřezům pro reproduktory a přípojce a tlačítkům, která lze snadno stisknout.

Zůstaňte originálníkřišťálově čirá akrylová zadní strana odolná proti poškrábání vám umožní ukázat skutečný styl vašeho iPhone 15 Pro Max s dechberoucí jasností, který dlouho vydrží. Super silné magnetyvýkonné integrované magnety s přilnavostí 1 500 g umožňují rychlejší a rychlejší bezdrátové nabíjení než kdy dříve.
ZnačkaCANSHN #ad
VýrobceCANSHN #ad
Číslo dílu15PM-CX-Matte

3. TAURI

#ad

TAURI 5 v 1 pro iPhone 15 Pro Max pouzdro s ochrannou fólií, s 1 pouzdrem na mobil + 2 kusy ochranné fólie + 2 kusy ochrany fotoaparátu vojenská ochrana antižluté nárazuvzdorné pouzdro 360 stupňů

#ad
TAURI #ad - Náš profesionální zákaznický servis vám odpoví do 24 hodin. Ochrana ve vojenské kvalitě tauri iphone 15 pro max pouzdro clear je certifikovaný test pádu, nárazy a poškrábáním. Křišťálově čirá a nežloutnoucí použijte ultra čistý tpu materiál německa bavorska, abyste si mohli užívat původní krásy iPhonu 15 Pro Max.

Přesné výřezy zajišťují snadný přístup ke všem tlačítkům, reproduktorům a nabíjecímu slotu bez přidání rozměrů. Kompatibilní spouzdro tauri iphone 15 pro max je defender pro iphone 15 pro max 6, 7 palce. Poskytněte 2 kusy ochrany objektivu fotoaparátu, ale díky ultra tenkému, která 100% chrání fotoaparát a nenarušuje kvalitu fotografie. Nano-antioxidační vrstva účinně odolává skvrnám a potu, časem se snadno nemastí a nezežloutne a ukazuje perfektní originální barvu vašeho telefonu. Pokud máte dotazy před nákupem nebo po nákupu, které absorbují nárazy, může váš iPhone 15 Pro Max ochránit před náhodnými pády, má 4 zabudované airbagy v rozích, můžete se na nás obrátit.

Zpracovaný tpu rám zajišťuje jemný pocit na dotek a odolnost proti skluzu. 5 v 1 360° plná ochrana 2 kusy kvalitního tvrzeného skla 9h chrání displej vašeho iphone 15 pro max před poškrábáním a poškozením, pohodlnému a citlivému dotyku se na obrazovce budete cítit jako nic. Tíhlý design a komfortní rukojeť tauri pouzdro iphone 15 pro max minimální objemnost pro maximální ochranu, 7", jednoduše se vejde do kapes, navrženo pro 6, perfektní pro jednoruční ovládání.
ZnačkaTAURI #ad
VýrobceTAURI #ad
Číslo díluTAEU-IP PM 2023-YJ-Case-Black
Modelkafor iPhone 15 Pro Max

4. Beeasy

#ad

Průsvitné matné černé, pouzdro na mobil se 2 kusy ochranné fólie pro iPhone 15 Pro Max Case magnetické nárazuvzdorné ochranné pouzdro Cover, Beeasy Pouzdro na iPhone 15 Pro Max pro MagSafe se stojanem

#ad
Beeasy #ad - Udržujte pouzdro na mobil vždy tak čisté jako nové. Příjemný dotek v ruce toto pouzdro na mobil iphone 15 pro max používá luxusní nanohydrofobní povrchovou úpravu a design 3d kovových knoflíků, který vám nabízí dokonalý hedvábný pocit na dotek. Super magnetická adsorpcepouzdro na beeasy iphone 15 pro max magsafe je vybaveno 36 silnými magnety, držáků aut, magnetická síla činí 200% oficiálního magnetického pouzdra.

Průsvitná matná zadní strana chrání váš telefon perfektně před skvrnami, prachem, olejem nebo otisky prstů. Toto pancéřové pouzdro na iphone 15 pro Max je vybaveno instalačním rámem, sledujte naše video, aby byla instalace jednoduchá. Ultratenký 0, citlivost a dotyk. Luxusní baleníváš nákup zahrnuje pouzdro na iphone 15 pro max, instalační rámeček, 2 kusy skleněné ochranné fólie, sadu na čištění obrazovky a návod. Ochrana ve vojenské kvalitě toto ochranné pouzdro na iphone 15 pro max nárazuvzdorné z kvalitních tpu a pc materiálů nabízí ochranu pro váš mobilní telefon podle vojenského standardu.

Za 0, 3 sekundy jej lze bezpečně připevnit na veškeré příslušenství MagSafe, včetně nabíječek, akumulátorů a peněženek. Neviditelný stojan s dlouhou životností umístěný kolem rámu kamery můžete volně nastavit úhel pro pohodlný zážitek ze sledování, zatímco funkce MagSafe zůstává 100% volná. 2 kusy pancéřového skla ochranná fólie 2 kusy pancéřové fólie s tvrdostí 9h nabízí komplexní ochranu displeje vašeho mobilního telefonu a zabraňuje poškrábání, 33 mm zachovává původní reakci, otiskům prstů a prachu. V případě problémů nás prosím neváhejte kontaktovat a my Vám odpovíme do 24 hodin.
ZnačkaBeeasy #ad
VýrobceBeeasy #ad
Výška0.63
Délka6.5
Hmotnost0.11
Šířka3.31
ModelkaiPhone 15 Pro Max

5. Miracase

#ad

Kompletní ochrana mobilního telefonu pro iPhone 15 Pro Max, nárazuvzdorné, Miracase 360 stupňů pro iPhone 15 Pro Max pouzdro magnetické se zabudovaným sklem ochrannou fólií a ochranou fotoaparátu

#ad
Miracase #ad - Okraj v elegantní barvě je módní, ale nikdy nevybledne. Výkonný magnetismus podporuje nabíjení z každého úhlu a nemusíte si dělat starosti, že se nabíječka oddělí od telefonu. Doživotní záruka na výměnu je slibována. Nákup, doživotní bezplatná náhrada. Dual layer nabízí robustní 360stupňovou ochranu celého těla.

Vestavěná ochranná fólie displeje ze skla 9h miracase iphone 15 pro max pouzdro s integrovaným sklem 9H chrání váš iPhone před poškrábáním a prasklinami, takže si můžete užívat citlivého dotyku bez bublin. Polstrované rohy zajišťují zvýšenou bezpečnost při pádu a pádu. 360° ochrana celého těla a ochrana fotoaparátu 8000krát testování pádu. Přesná ochrana fotoaparátu z tvrzeného skla 9h nabízí vylepšenou ochranu objektivu fotoaparátu vašeho iPhonu, takže si můžete vychutnat bezpečnou kvalitu originálního obrazu.

Kompatibilní s magnetickým příslušenstvím pouzdro na mobilní telefon miracase iphone 15 pro max integrované do vylepšeného magnetického kroužku třetí generace, uzamknuto a kompatibilní s příslušenstvím Magsafe je bezdrátové nabíjení rychlejší, jednodušší a bezpečnější. Měkká silikonová strana se tak snadno instaluje a odstraňuje, vždy tak zářivě jako první den, tlačítka jsou neuvěřitelně citlivá. Móda nikdy nevybledne tvrdá křišťálově čirá zadní strana plně ukazuje krásu vašeho iphonu, nikdy nezažloutne.
ZnačkaMiracase #ad
VýrobceMiracase #ad
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

6. DOSNTO

#ad

360° celé tělo odolné proti nárazu a pádu ochranné pouzdro na mobilní telefon zabudované tvrzené sklo ochranná fólie na displej, DOSNTO Oboustranné průhledné pouzdro pro iPhone 15 Pro Max 6,7''

#ad
DOSNTO #ad - Oboustranná ochranná fólie na displej z tvrzeného skla ochranná fólie na displej z tvrzeného skla je 100% přesná na dotyk a nabízí jasný displej. Křišťálově čistý kryt ukazuje původní krásu telefonu. Komplexní ochrana 360 stupňů celkové ochrany těla a výkon proti nárazům v rozích byly o 200 % vylepšeny.

Doživotní záruka zavazujeme se poskytovat každému zákazníkovi nejvyšší standard zákaznického servisu. Chrání otisky prstů. Designpouzdro na celé tělo iphone 15 pro max s přesnými výřezy pro reproduktory, snadno ovladatelné ovládací prvky a o 0, nabíjecí přípojky a tlačítka, 8 mm zvýšený okraj kolem obrazovky a fotoaparátu, aby se zabránilo poškrábání. Ultra tenká originální rukojeť toto ochranné pouzdro s celým tělem o 360 stupňů je vhodné zejména pro iphone 15 pro max 6, 7 palců.

Ochranné pouzdro bylo pečlivě navrženo, aby nezvýšilo tloušťku telefonu a aby se teplo snadno odvádělo. 9h tvrdé průhledné dvouvrstvé tvrzené sklo vpředu a vzadu chrání vaši obrazovku a fotoaparát před poškrábáním, nárazy a nečistotami. Prosím jednoduše nás pokaždé kontaktujte! Pokud se vyskytnou jiné problémy, nejste s naším aktualizovaným pouzdrem pro iPhone 15 Pro Max spokojeni.
ZnačkaDOSNTO #ad
VýrobceDOSNTO #ad

7. AFARER

#ad

AFARER Pouzdro na mobil pro iPhone 15 Pro Max nárazuvzdorné pouzdro odolné proti nárazům, se stojanem na kroužek 360 stupňů a magnetickým železným plechem, pouzdro s dvojitou vrstvou kompatibilní s

#ad
AFARER #ad - Před nákupem prosím zkontrolujte model vašeho telefonu. Pokud se vyskytne problém s vaším výrobkem, můžete se na nás obrátit. Vyrobeno z kvalitních PC a TPU materiálů. Exkluzivní řemeslné umění, protiskluzová rukojeťpouzdro afarer iphone 15 pro max s přesně vyrovnanými výřezy vám nabízí snadný přístup ke všem funkcím a přípojkám telefonu.

Ochrana proti nárazům a nárazuvzdorná ve vojenské kvalitě ochranné pouzdro iphone 15 pro max zesílená ochrana na všech čtyřech rozích, zatímco vnitřní vrstva pouzdra je z měkkého a flexibilního TPU materiálu, který dokáže účinně tlumit nárazy z výšky. Na váš e-mail odpovíme do 24 hodin. Kovový držák o 360° kroužek, že telefon spadne. Toto pouzdro perfektně padne na váš telefon i pro vás. Tvrdá pc zadní strana chrání váš telefon před poškrábáním a nárazy, zajišťuje kompletní ochranu 360 stupňů. S držákem na kroužek, se silnou upevňovací silou, který lze otáčet o 360°, auto magnet kovová deska může být připevněna na magnetický držák do auta, je kompatibilní s držákem do auta magnwtic, nemusíte si dělat starosti, aby bylo možné lépe držet při čtení a sledování videí.

Zákaznická podpora bez starostí obsluhujeme vás s naším nejupřímnějším postojem a vytvoříme pro vás příjemný zážitek z nakupování. E-mailem obdržíte nejvhodnější řešení. Strojově vyrobený tpu rám a protiskluzový matný povrch vám nabízejí lepší přilnavost, která byla vyvinuta pro milovníky chatování a her.
ZnačkaAFARER #ad
VýrobceAFARER #ad
Výška0.39
Délka5.51
Šířka2.76
Číslo díluJS-IP15 PM-Gold
ModelkaiPhone 15 Pro Max
ZárukaDoživotní záruka AFARER

8. DASFOND

#ad

DASFOND Pouzdro na iPhone 15 Pro Max, kompatibilní s MagSafe magnetické pouzdro na mobil transparentní matná zadní strana tenké nárazuvzdorné proužky ochranné pouzdro Case, černé

#ad
DASFOND #ad - Integrovaný nárazuvzdorný popruh v obalu na mobil tuto ochranu ještě dále zesiluje. Poloprůhledná matná zadní strana dodá vašemu telefonu tajemnou eleganci. I když telefon směřuje dolů, 0mm rámem kamery a 1, zůstane váš přístroj chráněn před poškrábáním. Rozsáhlá ochranapouzdro pro iphone 15 pro max je ve všech čtyřech rozích vybaveno "vojenskými airbagy", které absorbují 99 % síly nárazu a zajišťují tak vynikající tlumení nárazů a ochranu proti pádu.

Před nákupem prosím zkontrolujte model vašeho telefonu. Díky povrchové úpravě odpuzující nanoolej a povrchu šetrnému k pokožce jsou účinně chráněny otravné mastné otisky prstů a škrábance. Přináší do vašeho života více pohodlí. S 2, 5mm rámečkem nabízí pouzdro komplexní ochranu pro váš iPhone 15 Pro Max. Tíhlý tvar a ultimativní úchoppouzdro pro iphone 15 pro max zaujme ergonomickým designem. Automaticky vyrovnaný magnet, podporovaný vylepšenou technologií, zajišťuje stabilní nabíjení a zkracuje dobu nabíjení.

Vylepšené magnetické pouzdro na mobil pouzdro pro iphone 15 pro max je plně kompatibilní se všemi příslušnými díly příslušenství a dalšími bezdrátovými nabíječkami certifikovanými Qi jako držáky do auta, bezdrátové powerbanky, magnetické peněženky atd. Vylepšená ochrana pro fotoaparát a obrazovku vychutnejte si agilní pocit jedinečného designu tlačítek. I po dlouhotrvajícím používání si pouzdro zachovává mimořádně hedvábný a příjemný na dotyk, aniž by vybledl.
ZnačkaDASFOND #ad
VýrobceDASFOND #ad
Číslo dílucase 6.7 Ultra
ModelkaiPhone 15 Pro Max

9. LS LANGSHUN

#ad

Kovové magnetické pouzdro pro iPhone 15 Pro Max 6. 7" bezpečnostní zámek originální kovový rám nárazník zabudovaná ochrana fotoaparátu průhledné pouzdro na mobil, zadní strana odolná proti

#ad
LS LANGSHUN #ad - Technologie ar zlepšuje propustnost světla, čímž se zobrazuje nahá barva krásy vašeho iPhonu a dosahuje se skutečně žluté. Očka průhledného pouzdra na iphone 15 pro max se skládá z 0, 5 mm all-inclusive krytů objektivů a integrovaného objektivu třetí generace, který váš fotoaparát plně chrání před každodenním opotřebením.

Toto kovové čiré pouzdro iphone 15 Pro Max obnovuje přímočarý design iPhonu. Originální rychlost nabíjení & doživotní záruka toto pouzdro na iphone 15 pro max má strukturovaný kovový kroužek, doplněný strukturovaným kovovým rámem, díky kterému je váš telefon ještě výjimečnější. Metal frame mode": stejný hliníkový rám jako u iPhone, vychutnejte si texturu holého kovu. Vnitřní neviditelný tlumící pás a zabudovaná ochrana kamery toto magnetické pouzdro na iphone 15 pro max je zabudováno do simulovaných antivibračních proužků pneumatik, efektivně rozděluje účinky pádu a nabízí ochranu proti nárazu ve vojenské kvalitě.

Kovový rám je odolný proti opotřebení a stálobarevný. Tradiční design subversion & galvanizované kovové pouzdro na nárazník není to neskladné kovové pouzdro, ochranu čoček, ale materiál hliníkové slitiny v letecké kvalitě + jedinečný materiál Anti-Drop. Hedvábný rám z hliníkové slitiny + nikdy nežloutlá super čirá zadní strana rozlučte se se žloutnutím průhledného pouzdra a křehkostí běžných skleněných obalů. Náš iphone 15 pro max navržený pro magsafe pouzdro je multifunkční pouzdro, originální barvu a odolnost proti pádu. Design zapínání je krásnější a trvanlivější.
ZnačkaLS LANGSHUN #ad
VýrobceLS LANGSHUN #ad
Výška0.39
Délka7.09
Šířka3.15
Číslo díluPour iPhone 15 Pro Max 6.7"
ModelkaPour iPhone 15 Pro Max 6.7"

10. YINLAI

#ad

YINLAI iPhone 15 Pro Max pouzdro na mobilní telefon iPhone 15 Pro Max s magnetem 360 zlatým magnetickým kroužkem držák držák měkký třpytivý silikon TPU Slim Cover Case pouzdro pro iPhone 15 Pro Max

#ad
YINLAI #ad - Měkký a vysoce kvalitní materiál: silikonové pouzdro na iphone 15 pro Max používá kvalitní a měkké silikonové pouzdro, tenké pouzdro nabízí silnou ochranu před pády, nárazy a vibracemi. Kompatibilní s iphone 15 pro max 6, 7 palce: iphone 15 pro max pouzdro na mobilní telefon, ultra tenké pouzdro odolné proti poškrábání, není kompatibilní s jinými verzemi.

Velký dárek: toto třpytivé a elegantní pouzdro si zachovává svůj původní tvar iPhone 15 Pro Max a nenarušuje krásu telefonu. Funkční design pro otočné kroužky a stojan toto ochranné pouzdro iphone 15 pro max má praktický, stabilní držák na prsteny, nastavitelný, který lze pro snadné a bezpečné nošení otáčet o 360 stupňů. Pokud chcete trochu lesku ve svém životě, pak je to pouzdro na telefon pro Vás! Bez ochrany displeje.

Zabudovaný stojan vám nabízí možnost sledovat videa a filmy s požadovaným komfortem a stabilitou handsfree. Tvar silikonového tpu pouzdra se přesně hodí přes tlačítka hlasitosti, tlačítko pohotovostního režimu a křivky vašeho přístroje. Perfektní detaily: pouzdro bylo vyrobeno speciálně pro iphone 15 pro max. Tlačítkové kryty tlačítek s rychlým dotykem a snadným přístupem.
ZnačkaYINLAI #ad
VýrobceYINLAI #ad
Číslo díluYL3524-DE-FBA
ModelkaYL3524-DE-FBA