Top 10 Zapf BABY born Kleidung 43 cm – Oblečení pro panenky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. BABY Born

#ad

BABY born Sada spodního prádla pro panenky 43 cm se svrškem a spodky, 834220 Zapf Creation

#ad
BABY Born #ad - Rozsah dodávky: baby born spodní prádlo 43 cm z top a kalhot; včetně ramínek na šaty. Spodní prádlo z panenky: horní díl je opatřen čistým potiskem zajíců; na spodkách jsou natištěné proužky, které vypadají jako různorodé volánky; dvoudílný BABY born se hodí pro všechny panenky o velikosti 43 cm od BABY born.

ZhodnutÍ o kvalitĚ: zboží je originální značkový výrobek od firmy Zapf Creation; je kvalitně zpracován a zaručuje dlouhotrvající zábavu ze hry; je navíc zabaleno bez plastů. Baby born spodní prádlo 43 cm: horní díl a kalhoty ve fialové a bílé mají široké gumové manžety s nápisem BABY born ; sada příslušenství je skutečnou nezbytností pro malé rodiče panenek od 3 let.

Včetně ramínek na panenské oblečení: aby bylo možné oblečení BABY born řádně pověsit, obsahuje příslušenství BABY born vhodný třmen.
ZnačkaBABY Born #ad
VýrobceZapf Creation #ad
Výška11.5
Délka7.2
Šířka0.2
Číslo dílu834220
Modelka834220

2. Zapf Creation

#ad

Sada oblečení pro panenky, vrchního dílu s květinami a ramínek na šaty, skládající se z modrých džín, Zapf Creation 832677 BABY born Trend Jeans 43 cm

#ad
Zapf Creation #ad - Věkové doporučení: vhodné pro děti od 3 let. Etrný k životnímu prostředí – nový trendový džínový outfit BABY born je nyní k dispozici v balení bez plastů. Je potištěna okouzlujícím motýlem a dalšími květinami.

Příslib kvality: toto příslušenství pro panenky je originálním doplňkem pro značkové hrací panenky BABY born. Včetně ramínek na šaty: aby bylo možné oblečení řádně zavěsit, je součástí dodávky vhodný oblouk. Květinové oblečení pro milovníky panenek pro milovníky módy: halenka je potištěna květinami nad a napříč. Hippie outfit: kromě halenky jsou v sadě obsaženy kalhoty s džínovým vzhledem s našitými kapsami. Má splývavé rukávy a hravé nařasení na spodním pasu. Je kvalitně zpracován a zaručuje dlouhou zábavu ze hry. Rozsah dodávky: kalhoty, tričko a ramínko.
ZnačkaZapf Creation #ad
VýrobceBaby Born #ad
Výška15.75
Délka1.57
Hmotnost0.15
Šířka12.99
Číslo dílu4001167832677
Modelka832677
Záruka2 roky manufacturer

3. BABY Born

#ad

Kostým panenky 43 cm, Zapf Creation 829301 BABY born jednorožec víly outfit s křídly

#ad
BABY Born #ad - V módním duhovém vzhledu, potištěno roztomilými jednorožci a křídly, které lze připevnit na ruce panenky. Ideální rozšíření pro klasické hraní rolí, jako je odpovědnost, které prokazatelně podporuje rozvoj sociálních dovedností a hodnot, komunikace a empatie. Originální oblečení pro panenku pro značkovou figurínu BABY born. Vhodné také pro baby annabell a jiné panenky o velikosti cca 43 cm. Ideální vhodné pro malé dětské ruce: Super snadné oblékání a svlékání.
ZnačkaBABY Born #ad
VýrobceZapf Creation AG #ad
Výška13.35
Délka0.59
Hmotnost0.09
Šířka11.02
Číslo dílu515 829301-Abg
Modelka829301
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

4. BABY Born

#ad

BABY born Šaty s květinami 43 cm

#ad
BABY Born #ad - Zvláštní materiály: roztomilé rukávy panenky jsou vyrobeny z růžového tylu a připomínají jemné okvětní lístky. Etrné k životnímu prostředí: nové baby born šaty s květinami jsou nyní k dostání v balení bez plastů.

Rozsah dodávky: 1 šaty s ramínkem. Doporučení pro věk: Vhodné pro děti od 3 let. Včetně ramínek na šaty: aby bylo možné oblečení řádně zavěsit, je součástí dodávky vhodný třmen. Puppenmode s náročnými detaily: na růžových šatech se malý zajíček pohne přes květinovou louku; některé květiny a květina na přechodu mezi horním dílem a sukní jsou 3D aplikace. Příslib kvality: toto příslušenství pro panenky je originální doplněk pro značkovou panenku BABY born ; je kvalitně zpracovaný a zaručuje dlouhou zábavu ze hry.
ZnačkaBABY Born #ad
VýrobceBaby Born #ad
Výška13.54
Délka0.28
Hmotnost0.04
Šířka12.6
Číslo dílu4001167832639
Modelka832639
Záruka2 roky výrobce

5. BABY Born

#ad

Bot, BABY born Zapf Creation 834152 Deluxe narozeniny 43 cm příslušenství k panenkám sada oblečení pro panenky skládající se z šatů, S, růžová tyrkysová, papírové korunky a dortíků

#ad
BABY Born #ad - Věkové doporučení: vhodné od 3 let. Sada příslušenství pro panenky: slavnostní šaty mají na rukávech potisk konfet. Včetně doplňků k narozeninám: v sadě jsou také dva cupcakes s čistým zdobením a korunkou z papíru.

Panenkové oblečení s láskyplnými detaily: zatímco zvířecí přátelé nechají na sukni nastoupit balónky, na horním dílu je dort připraven. Příslib kvality: toto příslušenství pro panenky je originálním doplňkem pro značkové hrací panenky BABY born Je kvalitně zpracován a zaručuje dlouhou zábavu ze hry.

Rozsah dodávky: Šaty, boty, papírová koruna a 2 dortíčky s ozdobou. S botami: vhodné ke zbytku oblečení pro panenky jsou v sadě rovněž tyrkysové baleríny. Etrná k životnímu prostředí: sada baby born Deluxe narozeniny 43 cm je nyní k dostání v balení bez plastů. Kolem břicha se zapíná tyrkysová mašle.
ZnačkaBABY Born #ad
VýrobceZapf Creation #ad
Výška12.99
Délka10.24
Šířka2.56
Číslo dílu834152
Modelka834152

6. BABY Born

#ad

Oblečení pro medvídek BABY born nebo panenky 43 cm, 834732 Zapf Creation, BABY born Medvědí oblek

#ad
BABY Born #ad - Je kvalitně zpracován a zaručuje dlouhou zábavu ze hry. Věkové doporučení: vhodné od 1 roku. Včetně bot: hodí se ke zbytku outfitu, nosí medvídek bílé boty s natištěnými žlutými tkaničkami a modrou siluetou medvěda na kotníku.

Příslib kvality: medvědí oblek je značkový hrací produkt od BABY born. Vhodné také pro kojenecké panenky: medvědí oblek se hodí také pro dívky a chlapce ve velikosti 43 cm. Mezi nimi má plyšový medvěd bílé tričko s modrými pruhy. Oblečení pro medvídky: hnědé laclové kalhoty jsou potištěny přátelskými tvářemi a včelkami. Etrný k životnímu prostředí: medvědí oblek pro miminka born je nyní k dispozici v balení bez plastů. Rozsah dodávky: Kalhoty s laclem s tričkem a botami.
ZnačkaBABY Born #ad
VýrobceZapf Creation #ad
Výška5.91
Délka9.84
Šířka7.48
Číslo dílu515834732
Modelka515834732
Záruka2 roky výrobce

7. Zapf Creation

#ad

Zapf Creation 833599 BABY born Outfit s bundou 43 cm – sada oblečení pro panenky, skládající se z modrých džínových kalhot, tyrkysové bundy a ramínek.

#ad
Zapf Creation #ad - Luté rukávy stylového horního dílu jsou ozdobeny disko hvězdičkami a hudebními tóny. Je kvalitně zpracován a zaručuje dlouhou zábavu ze hry. Věkové doporučení: vhodné pro děti od 3 let.

Příslib kvality: toto příslušenství pro panenky je originálním doplňkem pro značkové hrací panenky BABY born. Včetně ramínek na šaty: aby bylo možné oblečení řádně zavěsit, je součástí dodávky vhodný oblouk. Kompletní sada: v balení jsou kromě toho obsaženy kalhoty ve vzhledu džín s dynamickými bočními pruhy, které jsou barevně perfektně sladěny s bundou pro panenky.

Etrný k životnímu prostředí – nový dětský outfit s bundou je nyní k dispozici v balení bez plastů. Sada panenského oblečení v populárním vzhledu: na tyrkysové bombardovací bundě s ostružinově červeným zipem najdete mnoho zvířecích potisků. Rozsah dodávky: kalhoty s bundou a ramínky.
ZnačkaZapf Creation #ad
VýrobceBaby Born #ad
Výška16.18
Délka0.63
Hmotnost0.26
Šířka12.32
Číslo dílu4001167833599
Modelka833599
Záruka2 roky manufacturer

8. BABY Born

#ad

Oblečení pro panenku Romper v modré barvě vč. ramínek na šaty., Zapf Creation 833629 BABY born dupačky modré 43 cm

#ad
BABY Born #ad - Příslib kvality: toto příslušenství pro panenky je originálním doplňkem pro značkové hrací panenky BABY born Je kvalitně zpracován a zaručuje dlouhou zábavu ze hry.

Etrné k životnímu prostředí – nové dupačky BABY born modré jsou nyní k dispozici v balení bez plastů. Rozsah dodávky: 1 dupačky s ramínkem. Věkové doporučení: vhodné pro děti od 3 let. Včetně ramínek na šaty: aby bylo možné oblečení řádně pověsit, je součástí dodávky vhodný oblouk. Panenky overal v modrých odstínech: jednodílný díl v akvamarínově modré barvě má azurově modré rukávy a nohy.

Ideální pro malé dětské ruce: oblek má suchý zip a lze jej dokonce i malými dětskými rukama zcela jednoduše obléknout a svléknout. Tulně měkký integrátor: na modré onesie pro panenku je natištěn medvídek Bruno. Látka je krásně měkká a láká k mazlení.
ZnačkaBABY Born #ad
VýrobceBaby Born #ad
Výška15.04
Délka0.47
Hmotnost0.04
Šířka11.89
Číslo dílu833629
Modelka833629

9. BABY Born

#ad

834169 Zapf Creation, princeznovské šaty s korunou, BABY born Deluxe princezna, čelenka do vlasů a botami pro panenky 43 cm

#ad
BABY Born #ad - Věkové doporučení: vhodné od 3 let. PupenovÉ obleČenÍ se stol: přes sukni princeznovských šatů s hravými ornamenty leží extra vrstva tylu. Příslib kvality: toto příslušenství pro panenky je originálním doplňkem pro značkové hrací panenky BABY born Je kvalitně zpracován a zaručuje dlouhou zábavu ze hry.

Rozsah dodávky: Šaty, boty a čelenka do vlasů s korunkou. KouČkovÉ obleČenÍ s velkÝm pŘÍsluŠenstvÍm: na horním dílu se třemotýle lze nalézt také na růžových zásuvkách. Součástí sady oblečení je kromě toho korunka, která je upevněna na stužce do vlasů.

Ideální pro malé dětské ruce: díky suchému zipu dlouhých šatů pro panenky mohou i malí rodiče panenek hebký jednodílný kousek jednoduše nasadit a svléknout. Etrná k životnímu prostředí: sada baby born Deluxe Princess 43 cm je nyní k dispozici v balení bez plastů.
ZnačkaBABY Born #ad
VýrobceZapf Creation #ad
Výška5.91
Délka9.84
Šířka7.48
Číslo dílu515834169
Modelka515834169

10. Zapf Creation

#ad

Zapf Creation 830642 BABY born Bath župan 43 cm, růžový župan pro panenky

#ad
Zapf Creation #ad - Pro malé ruce – toto oblečení pro panenky si mohou bez námahy obléknout a svléknout i ty nejmenší děti z panenky. Ramínek na šaty. Rozsah dodávky: Župan pro panenky o velikosti 43 c m vč. Koupací vybavení pro panenku: růžový župan má kapuci a je potištěn mnoha námořními motivy. Podporuje fantazii – oblečení pro panenky a příslušenství pro panenky umožňuje nové herní návrhy a možnosti.
ZnačkaZapf Creation #ad
VýrobceBaby Born #ad
Výška10.55
Délka1.18
Hmotnost0.18
Šířka11.61
Číslo dílu830642
Modelka830642
ZárukaNa.